Mortal Kombat

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mortal Kombat

Post autor: Gimiak » 2007-06-07, 01:13

Witam wszystkich po dosyc dlugiej przerwie. Niestety w ostatnim czasie padl serwer, na ktorym stoi retroage i serwis byl czasowo niedostepny. Na szczescie juz wszystko wrocilo do normy. Mam nadzieje, ze taki problem juz sie nie pojawi. W dzisiejszym dniu dodalem recenzje gry Mortal Kombat na konsole Game Boy.
Zapraszam do zapoznania sie z przygotowanym materialem.

Obrazek
Przeczytaj recenzje gry

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Mortal Kombat

Post autor: setezer » 2007-06-07, 08:38

Organizowany 500 lat temu najbardziej prestizowy
Organizowany 500 lat temu, najbardziej prestizowy

Shang Tsung'a
Idac za tym, co wklejala Gosiek (Goska?) powinno byc - Shang Tsunga.

Monstrum, bedacy pol czlowiekiem pol smokiem
Monstrum bedace (i teraz sam nie wiem: pol czlowiekiem-pol smokiem, pol-czlowiekiem pol-smokiem, raczej pierwsza wersja)

pojedynczo, w parach
pojedynczo, w parach

czworo reczny
Jest miecz dwureczny, jest czworobok, to chyba tez czwororeczny (slowa nie ma w slowniku, gdyz to nie jest normalne by ktos mialo cztery rece).

Shang Tsung'iem
Jak na poczatku: Shang Tsungiem.

'Finish him'
"Finish him"

Mortal Kombat umozliwia walke na dwie osoby, przy dwoch konsolach polaczonych kablem. Szata graficzna
Tutaj zas brakuje oddzielenia. Dwa <br> i po sprawie.

Chcialbym napisac 'kup ta gre bo jest tego warta'
"kup te gre, bo jest tego warta" - TE gre, te osobe, te ladna plyte itd.

ma tak koszmarna grywalnosc, ze potrzeba bardzo duzo cierpliwosci aby sie przez nia przedrzec.
Przedzierac sie przez grywalnosc? Cos tutaj nie gra.

sie 'o czym mysleli autorzy tworzac tego 'crapa'
sie: "o czym mysleli autorzy, tworzac tego 'crapa'" (przecinka nie jestem pewien, poza tym crap to takie dziwne slowko)

Ten ostatni akapit jest nieco naciagany - kilka razy stwierdzasz to samo.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Mortal Kombat

Post autor: soberpl » 2007-06-07, 10:51

'Finish him' -> "Finish him" -> ' uzywa sie wewnatrz cytatu :P

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mortal Kombat

Post autor: Gimiak » 2007-06-07, 12:07

Dzieki, jeszcze bym byl wdzieczny za jakies ogolne uwagi odnosnie samej recenzji. Fajna/nie itp., to tez moze byc pomocne. :angry:

MaarioS
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2007-05-07, 16:40

Re: Mortal Kombat

Post autor: MaarioS » 2007-06-07, 20:35

Dla mnie to na serio gierka jest calkiem przyjemna :smile: . Nawet lepsza od MK2 na GB wg mnie :smile: . Serio. Dla mnie nie musi gra byc az tak szybka i dynamiczna, no bo w koncu to GB jest :). Grafika, no coz, po czarno-bialym GameBoy'u nie ma sie czego duzo spodziewac, ale muzyka jest naprawde sWIETNA!!! A co do samej grywalnosci MK1 jest naprawde przyjemna :smile: . Nawet sie zdziwilem, jak czytalem ta recenzje.... czyli ze ten MK ma tak negatywna wg Was opinie.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Mortal Kombat

Post autor: soberpl » 2007-06-07, 22:43

Hmm dlaczego "wg Was" ? jak cos to wg Gimiaka. Osobiscie rowniez uwazam, ze jest lepsza od MKII, a te spowolnienia da sie przezyc, czyzby efekt zbyt dobrej grafiki?. Poza tym wklepywanie sekwencji na speciale nie sprawialy mi problemow... fatale to juz inna sprawa :P

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mortal Kombat

Post autor: Gimiak » 2007-06-08, 00:26

soberpl pisze:Hmm dlaczego "wg Was" ? jak cos to wg Gimiaka. Osobiscie rowniez uwazam, ze jest lepsza od MKII, a te spowolnienia da sie przezyc, czyzby efekt zbyt dobrej grafiki?. Poza tym wklepywanie sekwencji na speciale nie sprawialy mi problemow... fatale to juz inna sprawa :P
Zgadza sie, to jest tylko moje subiektywne zdanie. Dla mnie ta gra jest bardzo kiepska jezeli chodzi o grywalnosc - zrobil ktos w ogole fatala? Mi sie jeden raz udalo Liu Kangiem. Gra graficznie stoi na bardzo wysokim poziomie za co nalezy jej sie szacuneczek w postaci 9 pkt. :twisted:

ODPOWIEDZ