Tekken Advance

ODPOWIEDZ

Ocen recenzje gry

bardzo dobra
0
Brak głosów
dobra
5
100%
srednia
0
Brak głosów
slaba
0
Brak głosów
beznadziejna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Tekken Advance

Post autor: Gimiak » 2007-09-26, 07:37

W dzisiejszym dniu dodana zostala recenzja gry Tekken Advance, ktora przygotowal SoberPL. Dzial gier na konsole N64 zwiekszony zostal o kolejne pozycje, tym razem z kolekcji AdamaGilmore. Zapraszam do zapoznania sie z nowym materialem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Tekken Advance

Post autor: Axi0maT » 2007-09-26, 10:45

Fajna recenzja tylko ze troche za krotka. Przydalby sie jeszcze jeden akapit o samej rozgrywce, bo stwierdzenie:
Nie bede sie rozpisywal na temat rozgrywki, bo jak w bijatykach przystalo, polega ona na pokonaniu przeciwnika, tudziez na skopaniu mu czterech liter.
wydaje mi sie, ze nie oddaje w pelni tego co dzieje sie podczas gry.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken Advance

Post autor: soberpl » 2007-09-26, 10:52

Z checia go opisze, ale co niby skomplikowanego jest w bijatykach? Przeciez nie mamy to do czynienia ze zdobywaniem pkt. doswiadczenia, czy kupowaniem broni... Trzeba skopac przeciwnikowi 4 litery i tyle, no chyba, ze ta gra jest dla mnie zbyt skomplikowana i jej nie zrozumialem...

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Tekken Advance

Post autor: Gimiak » 2007-09-26, 11:57

soberpl pisze:Z checia go opisze, ale co niby skomplikowanego jest w bijatykach?

Ty tu nie zadawaj pytan tylko poprawiaj. :P

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken Advance

Post autor: soberpl » 2007-09-26, 12:30

Gimiak pisze:
soberpl pisze:Z checia go opisze, ale co niby skomplikowanego jest w bijatykach?

Ty tu nie zadawaj pytan tylko poprawiaj. :P
Najpierw musze wiedziec, czego sie dokladnie oczekuje :P

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Tekken Advance

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-26, 15:57

Technicznie fajnie. Moze i krotko, ale konkretnie i bez lania wody. Podoba mi sie, ale jedna rzecz bardzo rzuca mi sie w oczy, a raczej rzuca mi sie w oczy jej brak. Jest w recenzji krytyka muzyki i ilosci postaci (chociaz jak dla mnie 10 postaci to calkiem sporo, jesli sa roznorodne, o czym z kolei z recenzji sie nie dowiedzialem), ale nie znalazlem w tekscie niczego o samej rozgrywce. Nie wiem, czy postaci kontroluje sie dobrze, czy przypominaja w graniu pierwowzory z duzych konsol, nie wiem tez jak rozwiazano sterowanie, ani jak w praktyce wychodza ciosy i ich kolizje. Mowiac inaczej: nie dowiedzialem sie rzeczy dla mnie najwazniejszej, czyli tego, jak system znany z duzego Tekkena udalo sie przeniesc na GBA.

I za to minusik. :smile:

PS Nie zgodze sie jeszcze z tym, ze "swiat Tekkena osadzony zostal bowiem w srodowisku trojwymiarowym". Tylko arena udaje 3D (efekt jak jak w F-Zero, czy Mario Karcie). Same postacie sa plaskimi jak nalesnik skalowanymi sprite'ami.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Tekken Advance

Post autor: soberpl » 2007-09-26, 16:21

Dobra, wygraliscie. Dopisze te 2 zdania.

PS.
Sprawia efekt 3D :wink:

ODPOWIEDZ