The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

ODPOWIEDZ

Ocen recenzje

bardzo dobra
2
40%
dobra
3
60%
srednia
0
Brak głosów
slaba
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: Gimiak » 2007-12-06, 00:49

W ostatnim czasie coraz czesciej zdarzaja sie poslizgi w aktualizacji serwisu, nie chce obiecywac, ze bedzie lepiej, poniewaz nie wiem jak bedzie. Dzis bedzie mniej retro niz zwykle, do serwisu wkradla sie recenzja gry The Legend of Zelda: Phantom Hourglass na konsole Nintendo DS. To tyle. Zapraszamy do zapoznania sie z nowym materialem.

Obrazek

Mam nadzieje, ze zechcecie skomentowac niniejszy artykul. Zdaje sobie sprawe, ze na pewno w recenzji mozecie znalezc powtorzenia, ale nie sa one dla mnie w tym momencie az tak wazne. Jezeli czytaliscie moje poprzednie wypociny, to chcialbym wiedziec czy aktualna recenzja jest lepsza czy gorsza od poprzedniej. Nie poruszylem kwestii multiplayera, gdyz aktualnie gra zostala pozyczona znajomemu na dwa tygodnie. Jak tylko wroci do mnie gra, to dodam kilka zdan o MP. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Ps: Niniejsza recenzja jest moim najdluzszym dzielem. :smile:
Ps2: Szczegolnie zalezy mi na uwagach, ktore moga wplynac na rozwoj moich umiejetnosci.

Edit: zapomnialem o ankiecie ;)
Edit mejs: poprawilem obrazek
Ostatnio zmieniony 2007-12-21, 23:22 przez Gimiak, łącznie zmieniany 2 razy.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Post autor: ramzes64 » 2007-12-29, 01:37

Ja w sprawie samej gry - chetnie sie za nia zabiore, ale dopiero wtedy, jak wezme sie za Minish Cap na GBA - ktora ladnie lezy juz pare miesiecy i czeka na swoja kolej, a ze stan jest sWIETNY - to moze tak lezec, bo ladnie wyglada ;) - ta zalda na DSa jest w miare NOWA, jakby nie mowic NOWIUSIENKA - to poczekam penie troszke zanim w nia zagram, ale DS mnie wciagnal

Tym bardziej ze od tygodnia mam lite - i zabawka naprawde sietna w porownaiu z DS'em pierwszego rzutu
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ