Pad MATT Boomerang do Mega Drive'a

ODPOWIEDZ
cromat
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 25
Rejestracja: 2013-03-12, 21:33

Pad MATT Boomerang do Mega Drive'a

Post autor: cromat » 2013-03-14, 12:01

Zastanawiam się nad zakupem Boomeranga do Mega Drive'a firmy MATT. W życiu nie miałem tego sprzętu w ręku, ale dobrze wspominam joye tej firmy z czasów C64 ;). Czy ktoś może posiada jakąś wersję tego pada i mógłby opisać swoje wrażenia? Wszystkie są takie same i różnią się tylko kompatybilnością? Lepiej kupić to nowe, czy używkę oryginału na alle?
To jest 100% brandowany chińczyk?
Dzięki!

EDIT - SRY, topic powinien trafić do działu Mega Drive - można prosić o przesunięcie?
A jak już jesteśmy przy Master Systemie - będzie ten sprzęt w pełni funkcjonował na konwerterze Mega Drive'a do Master Systema?

Pokaż uwagi Administratora

cromat
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 25
Rejestracja: 2013-03-12, 21:33

Re: Pad MATT Boomerang do Mega Drive'a

Post autor: cromat » 2013-03-15, 21:16

Ok tak więc dziś nabyłem i wypróbowałem ten sprzęcik w wersji 603L... pierwsze wrażenie nie było piorunujące - odrobinę zajeżdżało Państwem Środka, krzyżak zachowywał się dość dziwnie (czasem było słychać styki, czasem nie do końca), przyciski też jakby trochę niepewnie osadzone na swoim miejscu. Kilka minut z Sonikiem upłynęło jednak bez zarzutu, gra się zupełnie przyjemnie, trudno mieć jakieś większe zarzuty. Ogólnie sprzęt warty tych 21 PLN (nie wspominając o wartości nostalgicznej ;)), i choć oryginału w dobrym stanie nie przebija, to myślę że warto się skusić i trochę ożywić smutny zestaw czarnych kontrolerów Mega Drive'a kolorowym Boomerangiem.

ODPOWIEDZ