Ruch na forum

Wszystkie tematy dotyczace forum
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Ruch na forum

Post autor: Gimiak » 2006-02-23, 20:33

Ale sie normalnie ostatnio zrobil ruch na forum..loo. Nie piszcie tyle, bo nie nadazam czytac i odpisywac ;)

Edycja: "Ruch..." » "Ruch na forum" [I.s.]
Ostatnio zmieniony 2007-08-09, 18:02 przez Gimiak, łącznie zmieniany 1 raz.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: soberpl » 2006-02-23, 21:02

Tez mam z tym problem :lol:
PS. daj ludziom zaliczyc sesje :P

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Gimiak » 2007-04-12, 22:10

Czy macie jakies pomysly, sugestie, uwagi co do forum? Moze ktos z was ma pomysl jak je bardziej obudzic? Co jakis czas jest tutaj strasznie 'sucho' i bez zycia. :(

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: froger3 » 2007-04-13, 07:32

Trzeba szukac swiezej krwi po prostu....

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ruch na forum

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 09:27

Mysle, ze nic na sile nie zrobisz. Wiele tu zalezy od stalych bywalcow, bo nowi raczej wola posiedziec gdzies w ukryciu i wyczaic odpowiedni moment, zeby sie ujawnic. Moze to byc dosc ciezkie, bo atmosfera niektorych rozmow jest dosc napieta (mi tam to pasuje), wiec gimiaku nie narzekaj na malo wrazen, ale ciesz sie tym, co masz.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2007-04-13, 10:35

Gimiak pisze:Co jakis czas jest tutaj strasznie 'sucho' i bez zycia. :(
No nie przesadzaj... mamy obecnie jeden taki wyjatkowo poczytny topic... nie bede pokazywal palcem ktory :P powiem tylko ze 400 wyswietlen i 36 odpowiedzi w niecale dwa dni (stan na chwile obecna) to calkiem niezly wynik :twisted:

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Damjen » 2007-04-13, 13:10

Ja tez musze sie przychylic do zdania, ze na forum nie jest zle z iloscia topicow i postow. A co do sugestii ze trzeba poszukac "swiezej krwi" to... poczynilem analize ilosci uzytkownikow i napisanych przez nich postow. Na 7 stron uzytkownikow az 2 zajmuja tacy ktorzy dzialalnosc na forum zakonczyli w chwili rejestracji...nie wiem...czy ludziom sie nie chce pisac czy sie boja wyrazac swojego zdania...a moze jeszcze cos innego.
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ruch na forum

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-13, 15:51

Jesli rozruszanie forum ma polegac na takich akcjach, jaka mielismy okazje zobaczyc w tym temacie, to dzieki, ale lepiej nie.

W/w temat nie przedstawia zadnej wartosci i zasmieca forum, zdecydowana wiekszosc postow jest nie na temat, a moderatorzy celowo udaja, ze tego nie widza (?). Temat ten powinien zostac uprzatniety, bo posty na temat bedace na jakimkolwiek wartosciowym poziomie merytorycznym mozna policzyc na palcach.

Po takich wspanialych akcjach nowi uzytkownicy w przyszlosci beda mieli jeszcze mniejsza chec zabierac w jakiejkolwiek sprawie glos, nie mogac byc pewnym, czy to nie jakis kolejny zenujacy podstep, albo po prostu nie chcac byc zbesztanym za wlasne poglady. I ja im sie nie dziwie, po tym jak z kilku ze stalych bywalcow tego forum wyszedl tragicznie niski poziom zarowno zartu, jak i dyskusji.

***

Powracajac jednak do sedna tematu, i probujac odpowiedziec na pytanie Gimiaka, to uwazam, ze kluczem jest po prostu zawartosc, tresc forum. Jesli w temacie "GC vs PS2" widze totalny balagan i 90% postow nie na temat, a w wielu innych jest podobnie, to mimo zwykle sympatycznej atmosfery, forum traci w moich oczach wartosc merytoryczna. Ja rozumiem, ze czesto wynikaja ciekawe rozmowy, ale rownie czesto tematy zmieniaja swoje tematy. Np. temat "o okazjach w sklepach" faktycznie zamienil sie w "moje ostatnie zakupy". W takim przypadku albo zmienia sie nazwe i profil tematu w pierwszym poscie, albo usuwa (lub przenosi) z niego posty nie na temat. Sprawna moderacja - tyle wg. mnie nie tylko mozna, ale i nalezy zrobic, zeby zachecic nowych uzytkownikow do zabierania glosu i utrzymac poziom forum. Bez tego kazde forum lezy i kwiczy.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ruch na forum

Post autor: Blackie » 2007-04-13, 20:03

Polecam wrzucic nieco luzu i do niektorych spraw podejsc z przymrozeniem oka. Naprawde pomaga.
He only went so far as the subconscious.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ruch na forum

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-13, 20:42

Nie wydaje mi sie, zeby luz mogl pomoc podniesc poziom dyskusji, decydowac o wartosci tematow na forum, albo zachecic nowych uzytkownikow do zabierania glosu. Luz jest waznym dodatkiem, ale nie fundamentem forum.

I nie usprawiedliwia notorycznego pisania nie na temat.

Za to porzadek - o ktorego lepsze pilnowanie apeluje do moderatorow - luzu wcale nie wyklucza.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Re: Ruch na forum

Post autor: Boodyn » 2007-04-13, 20:49

Zajme glos jako jeden z nowych. Wczesniej staralem sie czytac forum dosc dokladnie ale teraz tylko przegladam po lebkach i ewentualnie wyraze swoja opinie do tematu bez odniesienia do tego co pisza inni bo czesto szkoda mi czasu na czytanie tuzinow bezwartosciowych postow.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: ashka » 2007-04-13, 22:37

Bardzo trafnie to ujales, Inlagd. :)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Gimiak » 2007-12-27, 00:06

Przygladalem sie waszej dyspucie odnosnie pewnego jegomoscia importujacego towar i musze wam wszystkim przyznac: jestescie zajebisci! Gdy tylko pojawi sie jakis kontrowersyjny temat zaczyna sie burza mozgow, czeste logowanie zapomnianych uzytkownikow... Szkoda miski, ze w innych dzialach nie jestescie tacy aktywni. :sarcasm:

Edit: Naprawde chcialbym aby ta wasza negatywna energia przeksztalcila sie pozytywne posty. :P

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Morden » 2007-12-27, 00:26

Ja na szczescie loguje sie regularnie wiec nie mozna mi zarzucac ze wychylam sie tylko wtedy, gdy jest dym [tak jak Mosquit - tak, Ty]. Hehe. Poza tym troche sie dzieje, ludzie pisza, ogolnie jest milo.
Obrazek

neo(n)

Re: Ruch na forum

Post autor: neo(n) » 2007-12-27, 11:22

Nom, jam zadowolony z atmosfery, chociaz jestem tu krotko. Po prostu trafiony pomysl na forum, ot co :)

ODPOWIEDZ