Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Wszystkie tematy dotyczace forum
frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: frodo666 » 2012-07-01, 11:33

Jak już będzie elegancki regulamin i może jakieś forumowe FAQ to bym go polecił umieścić na stronie głównej forum w dziale INTRO, regulamin pchlego targu mógłby być też w regulaminie ogólnym.
Miałem tak na swoim forum i działało jak należy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: kanarekkk » 2012-07-01, 11:48

Też dobre rozwiązanie, chociaż osobny regulamin pchlego targu jest jak najbardziej potrzebny, gdyż jest to dział bardzo aktywny ;)

Storms pisze:Będzie też wkrótce zmiana kadrowa.
Przyjmę każdą krytykę na klatę, ponieważ wiem, że często byłem zbyt pobłażliwy ;)
Nie obrażę się też za zabranie funkcji moda ;)
Obrazek

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Kurt » 2012-07-01, 11:54

A tam Kanarekkk. Kto jak kto, ale Ty jesteś tu jednym z lepszych modów :P Może trochę pobłażliwy jesteś, ale przynajmniej bezpodstawnie warnów nie wstawiasz, a i dogadać się z Tobą można.

Co jak co, ale mod u Kanarkkka powinien zostać :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Axi0maT » 2012-07-01, 12:12

Bodzio pisze: Przede wszystkim bym napisaˆ ten regulamin po polsku :) Wiem, ľe o polskich znakach byˆo juľ nieraz i nie wnikam w to kto z czego korzysta i co mu si© wy˜wietla, ale co jak co regulamin powinien by† napisany jak naleľy, a nie tak jak teraz.
Dobrze... To ja stane na wysokosci zadania i napisze specjalnie dla ciebie regulamin z polskimi znakami
1. Zachowaj kultur©, nie uľywaj wulgaryzm˘w i nie obraľaj innych. Przed zabraniem gˆosu zastan˘w sie, czy chciaˆby˜, ľeby kto˜ zwr˘ciˆ si© w ten sam spos˘b do ciebie.
Taki poczatek moze byc?

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2012-07-01, 12:12

Storms pisze:hat, Było walić wprost jak coś ci nie pasuje, a nie mi tu publicznie pierzesz brudy. ;) .
Potraktujmy to jak zbiorowa terapię, takie oczyszczenie po którym nastanie epoka ładu i miłości :smile: .
Storms pisze:BTW. Próbowałem zainstalować tego taptalka co mnie tak męczyłeś jak dziecko o słodycze, niestety trochę poczytałem i nasz moduł "phpbb by przemo" nie obsługuje tego ustrojstwa, rozwiązaniem jest przejście w tryb phpbb3, ale to wiąże się z naprawdę gruntownym przerobieniem forum. Na razie zostawiam jak jest bo mam trochę na głowie. Ale do sprawy wrócę.
Doceniam Twój trud i znój, zachowam we wdzięcznej pamięci

@Axio
Nie chce mi się wszystkiego wycytowywać, więc polecę po całości :smile:
Miałem na myśli nie tylko Ciebie, choć trzeba przyznać że jesteś liderem wśród łacinników :smile: . A wygląda na to że Twoi pretorianie nie wiem czy celowo czy tez bezwiednie starają się dorównać swojemu sensei.
Zresztą moim zdaniem wypisywanie bredni i bzdur - w czym Kurt celuje - nie uprawnia do obrażania i nazywania go różnymi mniej lub bardziej wymyślnymi epitetami.

Co do pracy modów, to faktycznie kanarek wyróżnia się na plus. Nie zawsze się z nim zgadzam -vide sprawa emulatorów (dostanę pewnie warna za to straszne słowo) - ale stara się opanować ten chaos i za to kudosy :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Axi0maT » 2012-07-01, 12:14

hat pisze:takie oczyszczenie po którym nastanie epoka ładu i miłości :smile: .
Powinienes reklamowac w telewizji marsz rownosci :P

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2012-07-01, 12:17

Biorę przykład z naszego premiera i propaguję politykę miłości :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Spyro1993 » 2012-07-01, 12:18

Kurt pisze:A tam Kanarekkk. Kto jak kto, ale Ty jesteś tu jednym z lepszych modów :P Może trochę pobłażliwy jesteś, ale przynajmniej bezpodstawnie warnów nie wstawiasz, a i dogadać się z Tobą można.

Co jak co, ale mod u Kanarkkka powinien zostać :P
Na wszystko znajdzie się pozycja w regulaminie forum, więc wszystko było zgodne z przepisami.
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Bodzio » 2012-07-01, 15:17

Dobrze... To ja stane na wysokosci zadania i napisze specjalnie dla ciebie regulamin z polskimi znakami
Póki co jak widzę jest pisany specjalnie dla Ciebie:P Jak mniemam to większości tutaj znaki wyświetlają się normalnie, a to Ty jesteś rodzynkiem, więc jak już to wolałbym, żebyś nie robił tego dla mnie tylko dla nas wszystkich i tyle w tym temacie. Zresztą i tak masz w nosie regulamin więc czy Ci się będzie wyświetlał czy nie to nie widzę różnicy.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: kanarekkk » 2012-07-01, 15:26

Bodzio pisze:
Dobrze... To ja stane na wysokosci zadania i napisze specjalnie dla ciebie regulamin z polskimi znakami
Póki co jak widzę jest pisany specjalnie dla Ciebie:P Jak mniemam to większości tutaj znaki wyświetlają się normalnie, a to Ty jesteś rodzynkiem, więc jak już to wolałbym, żebyś nie robił tego dla mnie tylko dla nas wszystkich i tyle w tym temacie. Zresztą i tak masz w nosie regulamin więc czy Ci się będzie wyświetlał czy nie to nie widzę różnicy.
Axi0mat ma w nosie tylko punkt 1. Pozostałych przestrzega :D Faktem jest, że głównie nam dwóm przeszkadza używanie ogonków, i o ile u Axi0mata są krzaczki, u mnie jest to wyświetlane normalnie, a ogonków nie używam na telefonie z przyzwyczajenia. Wygodniej jest mi naskrobać post bez używania ogonków, a także i szybciej, bo nie musze ich szukać Bóg wie gdzie pomiędzy innymi dziwnymi znakami. Pare razy spróbowałem i zdąrzyło mnie wylogować, zanim napisałem pare zdań. Niestety na korzystanie z telefonu jestem zmuszony, ponieważ "fizol" nie ma w pracy komputera ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Bodzio » 2012-07-01, 16:11

Mając w nosie punkt 1 ma w nosie cały regulamin bo owy punkt jest jego integralną częścią:P

Co do ogonków i krzaczków to już pisałem, że nie chodzi mi o posty tylko o sam regulamin:) Kilka punktów, które powinny być najważniejsze na forum chyba może być napisane tak jak Pan Bóg nakazał. Posty niech każdy sobie pisze jak chce, ze znaczkami czy bez.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Axi0maT » 2012-07-01, 17:46

Bodzio pisze:powinny byˆ najwaľniejsze na forum chyba może byˆ napisane tak jak Pan B˘g nakazaˆ.
A nie sa? Dlaczego twoja strona kodowa ma byc wazniejsza od mojej? Czuje sie dyskryminowany... Zeby nie bylo - nie upieram sie tu tak na prawde o to w czyjej stronie kodowej ma to byc napisane, a o to ze postulowanie o ogonki jest idiotyzmem, bo ta kwestia wciaz jeszcze kuleje i dopoki wszedzie nie bedzie UTF-8 to mniejsza lub wieksza czesc ludzi bedzie w ciemnej dupie. Chcecie zebym nie obrazal ludzi na forum, to wy tak samo szanujcie blizniego swego - nie skazujcie go na czytanie tego waszego krzaczkowatego gowna - przestancie uzywac ogonkow!

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2012-07-01, 18:18

A ja myślałem że tylko w pracy Ci się nie koduje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Bodzio » 2012-07-01, 19:50

Dlaczego twoja strona kodowa ma byc wazniejsza od mojej?
Ano dlatego, że to ja jestem po jedynej słusznej stronie mocy:P A tak na serio to jeszcze raz powtórzę chodzi mi o sam regulamin, żeby był napisany wedle punktu 4, a więc poprawną polszczyzną i tyle, a dla mnie poprawna polszczyzna jest jaka jest. Nie rozumiem dlaczego forum ma się dostosować do Ciebie, a nie Ty do forum i wybacz, ale ja nie mam zamiaru rezygnować z pisania w języku polskim bo tak mnie nauczono. Możesz to nazywać idiotyzmem, a ja nazywam poprawną polszczyzną i szacunkiem do ojczystego języka i nie mam zamiaru tu wprowadzać jakiś wyjątków dla Ciebie. Administracja zrobi z moją sugestię co do regulaminu co uzna za słuszne i tyle w tej kwestii.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2012-07-01, 20:03

Nie bój nic, administracja forum jest rdzennie polska, i zapewne do krwi ostatniej będzie bronić ogonków
Obrazek

ODPOWIEDZ