Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Wszystkie tematy dotyczace forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: hat » 2012-07-02, 14:30

Axi0maT pisze:
hat pisze:A co do tych wałków, też zawsze myślałem że chodziło o walki
I nie zastanowilo cie dlaczego ludzie tam wrzucaja aukcje z przekretami? :D
No w sensie że trzeba walczyć z przekrętami :D
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: ramzes64 » 2012-07-02, 22:23

niechce mi sie czytac wszystkich tematow - ale proponuje.

jesli juz bedzie nowy regulamin - to niech ktos wysle do wszystkich obecnych uzytkownikow PW z linkiem i prosba o zapoznanie się.

w tym temacie np pominalem z 10postow... wiec wazne rzeczy proponuje wysylac spamem do wszystkich. Wtedy przeczytam konkrety, a nie plany co by zmienić.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Dokąd zmierza forum Retroage?

Post autor: frodo666 » 2013-01-29, 18:38

Możecie podziękować wielkiemu mistrzowi niejakiej ŚIN za brak dostępu do strony głównej forum. Otóż typek ten ma uprawnienia do FTP na którym leży strona i forum i najzwyczajniej w świecie podmienił sobie plik index forum na komunikat, który widzicie. Jego działania są zapewne zemsta za bana, którego dostał za wyzywanie mnie od cweli na SB :-)

Gość jest totalnie żałosny, a jego działania tym bardziej. Naprawdę, odkąd tylko mam do czynienia z forami internetowymi nie spotkałem się z tak bezmyślnym postępowaniem i jestem teraz w lekkim szoku.

Mam tylko nadzieje, ze administrator odpowiednio go potraktuje.

BTW. Pewnie teraz sobie jeszcze myśli, że jest hakerem :-D

EDIT.
pomysłowość godna taboretu

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: DizzyX » 2013-01-29, 18:50

Może naprostuję trochę temat ;)
Ban TYGODNIOWY poszedł tylko i wyłącznie za liczne przekleństwa, jakimi rzuca Axio wszędzie na forum. Wyzwanie Ciebie, frodo, było tylko jednym z wielu przewinień. Niestety, ale wielokrotne upominanie po prostu już mi się "uprzykrzyło", jak słowa nie działają, to trzeba przejść szczebelek wyżej. Jako że Axiomat wielokrotnie upominany w ostatnim czasie - nie tylko przeze mnie - postąpiłem tak a nie inaczej, zwłaszcza że w poprzednim przypadku to pomogło. Dlatego też uważam, że postąpiłem w tym przypadku jak najbardziej odpowiednio i nie przekroczyłem swoich uprawnień.
Jednocześnie na razie nie chcę nikogo oskarżać, nie mam żadnych dowodów więc nikogo nie osądzam - do FTP dostęp ma parę osób. Początkowo nawet myślałem, że forum zostało wyłączone albo dostałem bana, ale reszta forum działa, więc ewidentnie plik został podmieniony.
Dla mnie ta sytuacja jest jak najbardziej chora i czekam na wyjaśnienia, zwłaszcza StormSa :)

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: Bodzio » 2013-01-29, 18:52

Hehe, jeśli to prawda to sporo straci w moich oczach bo jak lubię ludzi którzy mają swoje wyraziste zdanie, tak za dziecinadą nie przepadam. Ale doświadczony życiem wolę nie ferować osądów bez jakiegoś stanowiska góry i dowodów, więc najlepiej poczekać na Stormsa i wyjaśnienia.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Axi0maT

Post autor: Kurt » 2013-01-29, 18:55

Skąd wiesz, czyja to sprawka? :) Może to jednak ktoś inny?

Bez względu na to, czy to Axiomat zrobił, to powiem tyle.

Co by nie mówić, Axio jest jedną z osób, która wiele zrobiła dla portalu.

ALE nic go nie tłumaczy. Facet ma 30 czy 40 lat, a czasem zachowuje się jak gówniarz.

Rozumiem inne poglądy, ale jeśli wyzywa kogoś, bo ktoś myśli inaczej, czy krytykuje jakąś grę, to nie mamy o czym mówić. Gdyby jeszcze zdarzyło się to raz, ale on stale używa wulgaryzmów wobec innych.

Rozumiem, że ma inne zdanie i neguje to co ktoś napisał, ale wyzwiska powinien se darować.

W każdym razie czekamy na dalszy rozwój tej chorej i jakże niecodziennej sytuacji :D

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Odp: Axi0maT

Post autor: frodo666 » 2013-01-29, 19:04

Kurt, naprawdę nie było się trudno domyślić czyja to sprawka ;-)

Jeśli ktoś ma kontakt z adminami niech pisze, dzwonki, mailuje... cokolwiek bo straszny to obciach dla forum.

Najlepiej niech od razu zmienia hasło do ftpa, bo nie wiadomo co może mu jeszcze do łba strzelić.
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: kanarekkk » 2013-01-29, 19:26

Ja nie mam nawet zamiaru wnikac w ta chora sytuacje. Z moda tez mam zamiar zrezygnowac, jak czytam shouta, a tam frodo mi zarzuca, ze wypisuje komus, co sie tam dzieje... Za stary na to jestem, i za duzo prywatnych obowiazkow mam na to chlopcze. To tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: Bodzio » 2013-01-29, 19:29

Kanarku nie przesadzasz? Ja rozumiem, że się z Axi0 lubicie, ale jak ktoś "psuje" forum to chyba to powinno być ważniejsze niż to co ktoś pisze w shoutboxie w normalny sposób. Niby stary, a też zachowanie jak u dziecka.

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Axi0maT

Post autor: frodo666 » 2013-01-29, 19:30

kanarekkk pisze:jak czytam shouta, a tam frodo mi zarzuca, ze wypisuje komus, co sie tam dzieje...
Napisz jeszcze raz to zdanie tylko tak żeby można było je zrozumieć.

Najlepiej z fochem, nie? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: kanarekkk » 2013-01-29, 20:15

Bodzio, alez mi nie chodzi o Axiomata, nie bylo mnie na forum i wnikac nie chce. Wkurzajace jest tylko to, ze jakis bubek wydaje mi jakies polecenia niczym pan i wladca, i snuje dziwne insynuacje pod moim adresem bez jakichkolwiek podstaw. Potem ktos twierdzi, ze panuja jakies podzialy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: Bodzio » 2013-01-29, 20:19

Ja wszystko rozumiem, ale to możecie wyjaśnić między sobą, albo w bardziej stosownym momencie, a nie teraz jak ktoś zhackował stronę główną. Jaki by nie był powód chyba czegoś takiego nie pochwalasz?

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Odp: Axi0maT

Post autor: frodo666 » 2013-01-29, 20:28

Kanarek, nic tutaj nie jest ukryte :-) całą aferę z Aksiem masz na SB. A to co masz do mnie możesz mi napisać prywatnie, a nie wylewasz tutaj swoje smutki... Forum zepsute, najprawdopodobniej Twój koleś się zabawił ftpem, a Ty się tutaj fochasz...
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Axi0maT

Post autor: kanarekkk » 2013-01-29, 20:30

Jak to sie wyjasni, to bede mogl pochwalac lub nie :) w kazdym razie ten temat sie zalaczyl, to napisalem do autora tematu :) Bylem ciekaw jak przyjmie krytyke, tak z ciekawosci :P
Obrazek

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Odp: Axi0maT

Post autor: frodo666 » 2013-01-29, 20:36

W każdym razie jeśli masz z nim jakiś kontakt to każ mu się wyspowiadać i naprawić to co zepsuł.
Obrazek

ODPOWIEDZ