Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: siudym » 2006-10-24, 14:00

mog123 pisze:Jesli ktorys z wyzej wymienionych piratow bylby sklonny zrobic dla mnie dwie gry (J-NTSC)
a mianowicie Super Famicom Wars i Energy Breaker
bylbym wniebowziety :> oczywiscie bym sowicie zaplacil(zrezygnowalbym z zakupow na ebayu na jakis czas;p)
Przypominam o:
1. nie robie gier dla nikogo, nawet jak cos tam poskladam to rozwalam karta i z jego czesci robie sobie cos innego (tanie nie sa np. epromy itd),a bawi mnie samo bawienie sie elektronika niz graniem...
2. wszystkie jRPG, ktore mialem w angielskich wersjach mam jako oryginaly na Super Famicom (ff6,ff5,ff4, far east of ede, chrono) - wiec mozesz mi napisac o co chodzi z tym "piractwem"?? :roll: ... Jak przerabiam niemiecka oryginalna Zelde na SNES na polska - to jest to piractwo? :lol:

Zreszta to juz stare dzieje, juz mnie od dawna nie bawi lutowanie kabelkow itd. Moja strona jeszcze instnieje, bo pewnie komus sie przyda. A z kartow oryginalnych na snes zostal mi jedynie Far East of Eden Zero - czekam na translacje na angielski i jak wyjdzie kiedys to przerobie sobie go na ENG - A skoro mam oryginal FAR EAST i bym chcial przerobic go na angielski to do kiedy to piractwo? :lol: ..... To tak samo jak bym kupil oryginal angielska gre na PC i zainstalowal polski patch do niej - piractwo? :lol: :lol:

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: Senshu » 2006-10-24, 16:46

mog123 moze chcesz zobaczyc zdjecia moich oryginalow na super famicoma/snesa ? Wypraszam sobie nazywanie mnie piratem kiedy nic kompletnie o mnie nie wiesz, a tym bardziej co mam w domu... jedynie radical dreamers i star fox 2 beta na oryginalnym karcie nie mam bo nie kupisz juz tego. Przeczytaj co pisze na mojej stronie. Moze jakbys byl jakims doswiadczonym programista, moim przyjacielem czy cos, to zbudowalbym dla Ciebie gre, ale ani mi sie sni tracic chociazby odrobine czasu dla zwyklego szarego uzytkownika (to za tego pirata :P) ktory nic soba swoja osoba nie moze zaoferowac w zamian. Tutorial na mojej stronie jest bardzo prosto napisany, wiec poczytaj troche jak chcesz karta, dla siebie tego nie napisalem, bo wiem co potrzeba w tej kwestii.

Jak przeczytasz guide, to rozejzyj sie za czesciami, zobaczysz ile taki kart np. 4MB by kosztowal...praktycznie wiecej niz oryginal, stan mint na super famicoma.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: siudym » 2006-10-24, 17:35

Granie na emulatorach koledzy to takie same piractwo, wiec wyszyscy na tym forum to "piraci"... (niech nikt nie pisze, ze nie gral w cos na emu)

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: mog123 » 2006-10-24, 17:46

przepraszam za slowo "piraci" uzylem ich gdyz otoczenie takze tak was nazywa (widizalem to gdzies tu na forum), ze niby jestescie wyrafiniowanymi piratami ;p

W kazdym badz razie przepraszam :)

Senshu, za zbudowanei karta oprocz zaplaty dalbym Ci moderke w moim serwisie ;p

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: barman » 2006-10-24, 20:07

Senshu, za zbudowanei karta oprocz zaplaty dalbym Ci moderke w moim serwisie ;p
No to Senshu nie masz wyboru :mrgreen:

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Man pays $2500 for Sonic X-treme demo

Post autor: Senshu » 2006-10-25, 16:28

Owszem znajomy moze mnie tak zartobliwie nazwac :) no a ta mozliwosc zostania modem hmm bardzo ciekawe :twisted:

ODPOWIEDZ