Lista użytkowników posiadających Dreamcasta

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Lista uzytkownikow posiadajacych Dreamcast-a

Post autor: frodo666 » 2012-05-17, 17:35

eldergod jakie odnosisz wrażenie co do tych dwóch różnych napędów? Który z nich wg Ciebie lepiej czyta, a który jest glosniejszy?
Obrazek

eldergod
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2011-12-15, 22:57
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Lista uzytkownikow posiadajacych Dreamcast-a

Post autor: eldergod » 2012-05-17, 21:07

frodo666 pisze:eldergod jakie odnosisz wrażenie co do tych dwóch różnych napędów? Który z nich wg Ciebie lepiej czyta, a który jest glosniejszy?
frodo666 - postaram się odpowiedzieć jak najdokładniej na Twe pytanie.
Hmmm... Z tego co zaobserwowałem; przynajmniej u mnie: Samsung chodzi ciszej (nie jest to jakaś wielka różnica, ale w nocy da się to ''odczuć'' :smile: ; może wystarczyłoby tylko przesmarować prowadnice itp. - ale w żadnej konsoli jeszcze tego nie robiłem i chyba to się za szybko nie zmieni...), natomiast Yamaha na pewno radzi sobie lepiej z Gd-Rom'ami (mam 2 mocniej porysowane płyty, które na Samsungu lubią powracać do głównego menu w trakcie wgrywania, natomiast Yama nie ma takich problemów).
Wydaje mi się także, że same loadingi są trochę krótsze niż w przypadku Dreamcast'a z czytnikiem Samsunga (ale to już jest minimalna różnica - a może nawet tylko zwykła autosugestia... :wink: ).
Osobiście preferuję jak na razie Yamahę (może dlatego, iż już mi jeden czytnik Samsunga padł...).

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Lista uzytkownikow posiadajacych Dreamcast-a

Post autor: Kurt » 2012-06-30, 18:10

Ja posiadam jak autor tematu

Region PAL, HKT 3030 :)

ODPOWIEDZ