Ktoś z laserem Yamahy - potrzebna pilna pomoc

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Ktoś z laserem Yamahy - potrzebna pilna pomoc

Post autor: kolo » 2012-09-25, 16:42

Jak w temacie. Potrzebny mi ktoś kto ma w swoim Dreamcaście laser (i całe GDunit) od Yamahy.

Niedawno przyszły mi lasery, ale nie współpracują z Samsungiem, jest szansa że będą współpracowały z Yamahą - w swoim martwym egzemplarzu Y miałem laser bardzo podobny do tego który do mnie przyszedł. Ale czas przejść do rzeczy...

1 Potrzebny mi ktoś kto ma laser Y i sprawdzi dla mnie kształt jego lasera - jeśli jest lekko owalny zachęcam do zapoznania się z punktem drugim, jeśli nie - jestem w dupie.
Kształty laserów po wyjęciu (po lewej domniemana Yamaha, po prawej Samsung):
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

2. Poszukuję także dzielnego męża, lub niewiasty której niestraszne wyzwanie - ktoś wszak musi laser przetestować. Osoba taka musi spełniać powyższe wymagania i przyjąć na siebie odpowiedzialność zamontowania dostarczonego przeze mnie lasera (w razie konieczności mogę zrobić tutek) i jego dokładnego przetestowania w 3 punktach:
a) czy działa w ogóle (czyta płyty)
b) czy czyta płyty wypalane (mogę w paczce z laserem dorzucić jakieś wypalone homebrew jeśli nie macie)
c) czy czyta oryginały (dowolne)

W przypadku gdy testy wypadną pomyślnie jako nagrodę oferuję laser, jeśli okaże się że nie działa prosiłbym o odesłanie do mnie. Oczywiście wszystkie koszty wysyłki pokrywam ja.
Informacje i ewentualne zgłoszenia do testów wysyłajcie w temacie lub na PW.

PS
Na ebay znalazłem GDunit z laserem w kształcie jaki mam, napisy na plastiku nie są naklejone, więc to prawdopodobnie Yamaha:
http://www.ebay.ca/itm/Dreamcast-GD-ROM ... 664wt_1139

Punkt 2 oczywiście nadal aktualny!
Sega, Sega über alles
Obrazek

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Odp: Ktoś z laserem Yamahy - potrzebna pilna pomoc

Post autor: frodo666 » 2012-09-25, 17:37

Nie mam w tej chwili DC z Yamahą przy sobie, ale jestem na 99% pewien, że ten laser właśnie tak wygląda. Oglądałem go nie raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ