Chrono Cross

ODPOWIEDZ
siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Chrono Cross

Post autor: siudym » 2008-03-08, 10:35

Wspaniala, genialna, piekna... :) Rewelacyjna kontynuacja kultowego Chrono Triggera. CC C posiada wg. mnie jeden z najlepszych soundtrackow jakie w zyciu slyszalem.
Obrazek
Obrazek

andchaos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 27
Rejestracja: 2008-03-15, 00:23
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Chrono Cross

Post autor: andchaos » 2008-03-15, 00:28

Tak Chrono Cross jest wspaniala gra, dodam ze posiada naprawde spory wybor postaci, ktore sa zroznicowane co do charakteru, umiejetnosci itd. jedna z doskonalych gier RPG o wspanialym systemie walk.

Awatar użytkownika
Zanette
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2010-12-22, 21:32
Kontakt:

Re: Chrono Cross

Post autor: Zanette » 2010-12-22, 23:05

Bardzo fajna gra. Kiedyś miałam okazję w nią sporo pograć. Co ciekawe przy każdym podejściu w grze od nowa spotyka się w trakcie wędrówki inne postacie. Dzięki temu każde przechodzenie gry różni się od poprzedniego. Z tego co pamiętam to utknęłam gdzies na bossie, który nazywał się chyba Darius. Nie wiem czy byla to wina złej taktyki czy może słabości drużyny. Po prostu nie mogłam tego bossa przejść.
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Chrono Cross

Post autor: kolo » 2011-01-24, 20:41

Piękna na pewno, co do wspaniałej i genialnej mam pewne wątpliwości, ale gra zdecydowanie warta jest poświęconego jej czasu. Soundtrack jest faktycznie świetny, postaci jest dużo, niestety większość z nich to "bohaterowie z doskoku", tylko kilka(naście?) postaci warto tak naprawdę używać - reszta to wypełniacze, które zbieramy jak pokemony (czy już wszystkie masz?), niemniej są dość ciekawe.
Walki i system expa są dość dobrze zrobione, gra się przyjemnie, a poziomy nabijamy dopiero po rozwaleniu bossa, czyli gra nie robi się za łatwa jeśli spędzimy pierwsze 10 godzin na expieniu do oporu.
Ogólnie gra jest co najmniej bardzo dobra, ale znam kilka które podnieciły mnie znacznie bardziej.

ODPOWIEDZ