God of War

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Antari » 2007-06-28, 19:56

setezer pisze:"Acha, w RPA lubia Wii, bo machajac wytwarza sie zimno, zas w Norwegii zdecydowanie wygrywa Xbox za sprawa grzejniko-zasilacza".
Nie zapominaj o tym ze PS3 wlacza sie poprzez nacisniecie czujnika ciepla :mrgreen: tak wiec na Antarktydzie odpalenie "Chlebaka" jest niemozliwe, a na Saharze "Multimedialny kombajn" sie nie wylacza. :lol:

nametag1984
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-01, 17:32

Re: God of War

Post autor: nametag1984 » 2007-07-05, 16:56

Wracajac do tematu DS2. Jako ze od niedawna jestem posiadaczem Logitech CAC, moglem porownac go z padem Sony. Jest on lepszy niemal we wszystkim. Ksztalt jest lepiej wyprofilowany. Jest nieco ciezszy (2xAA). Materialy, z ktorych jest wykonany sa znacznie lepszej jakosci, zwlaszcza matowa powloka, ktora nie poci sie prawie wcale i sprawia, ze pada trzyma sie bardzo przyjemnie. Wibracje sa znacznie przyjemniejsze i lepiej odzwierciedlone. Nie wspominajac o tym, ze jest on bezprzewodowy, a to jest bardzo duze udogodnienie. Kiedy po tescie CACa (;)) wrocilem do DS2 to poczulem sie jakbym trzymal chinskiego pada z bazarku. Oczywiscie nie jest on zlej jakosci, ale nie wytrzymuje porownania z Logitechem.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: God of War

Post autor: Senshu » 2007-07-05, 17:18

Plastikowa obudowa w moim DS2 tez sie nie poci, ani troche.

nametag1984
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-01, 17:32

Re: God of War

Post autor: nametag1984 » 2007-07-05, 17:20

Widocznie zbyt krotko i malo intensywnie grasz ;) Sprobuj kiedy bedzie 30 stopni w cieniu :)

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: God of War

Post autor: Senshu » 2007-07-05, 17:26

Przedmioty martwe maja to do siebie ze sie nie poca, jedynie nasze rece moga w mniejszym lub wiekszym stopniu sie pocic w kontakcie z nimi albo mozemy to mniej odczuwac w zaleznosci od powierzchni materialu.
Nie jestem fanboyem, ale ciezko mi znalezc minusa w DS2, gram na tych padach od kilku lat i pocenie nie sprawialo mi problemu, moze po prostu niektorzy maja gorzej, nie wiem, ale sony jednak swoich padow niczym zapobiegajacym nie pokrywa cos w tym musi byc.

nametag1984
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-01, 17:32

Re: God of War

Post autor: nametag1984 » 2007-07-05, 17:36

Rozumiem. Przez pospiech napisalem tamtego posta nieco nieskladnie i z konstrukcji zdania wynika, ze to powierzchnia pada sie poci, ale moje intencje sa przeciez oczywiste, wiec tego typu uwagi uwazam za absolutnie zbedne. Nie mialbym nic przeciwko gdybys zwrocil mi uwage na niepoprawna konstrukcje zdania. Rzeczywiscie, reakcja na plastikowa powierzchnie pada Sony, jaka jest pocenie sie rak jest czyms na tyle niespotykanym, ze 'niektorzy maja gorzej'...

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: God of War

Post autor: Senshu » 2007-07-05, 17:58

Nie chcialem byc bardziej uszczypliwy po prostu, bo w 30 stopniach w cieniu to jeden H* za przeproszeniem z czego masz pada zrobionego, kazdemu sie rece poca o to mi chodzilo jakby co... Nie ma co przedluzac, niepotrzebnie sie czepilem, moze rzeczywiscie dla Ciebie jest lepszy, kazdy ma inne zdanie, a w ogole to mam zly dzien, bo jest srodek lata prawie a tu 10 stopni i leje na zewnatrz....

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Antari » 2007-07-05, 21:18

nametag1984 pisze:Wracajac do tematu DS2. Jako ze od niedawna jestem posiadaczem Logitech CAC, moglem porownac go z padem Sony. Jest on lepszy niemal we wszystkim.
Heh no pewnie, ze lepszy. Ale teraz popatrz, gdyby Sony dodawalo do kazdej PS2 takiego pada koszt produkcji, a co za tym idzie cena sklepowa konsoli, poszla by niemilosiernie w gore. Dual2 to standard ktory stal sie symbolem "najlepszego" pada ever. Jednakze owe przeswiadczenie wynika z tego iz wiekszosc [polowa] potencjalnych uzytkownikow nagina na tym co otrzymala w standardzie, a druga polowa w ogole nie ma pojecia o istnieniu mozliwosci uzywania innego pada. [No oki troche przesadzilem] :-o Po prostu chodzi mi o to ze DS2 dostajesz w standardzie - co z nim zrobisz zalezy wylacznie od ciebie. :P
A co do wad Logitech CAC. Owa bezprzewodowosc ma i swoje wady. Pad jest ciezszy od DS2. :lol:

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: philemon » 2007-07-05, 22:00

Jak bardzo ciezszy ? I czy moglbys powiedziec na ile starczaja baterie ? Zastanawiam sie nad kupnem...

@Senshu: I feel your pain, mate...

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Gimiak » 2007-07-05, 22:09

Zasilany jest dwoma bateriami AA (paluszkami), ktore wystarczaja na 50 godzin gry z wlaczona wibracja.
http://www.retroage.net/index.php?id=ak ... tion2/lcac

Awatar użytkownika
Beti
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2007-07-01, 13:28
Lokalizacja: Ciechanow
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Beti » 2007-07-06, 12:24

Kiedys czytalem o padzie ktory mial byc chlodzony wiatraczkiem tak aby nasze rece sie nie pocily. Dla was to moze byc ulatwienie dla mnie to nie robi zbytnio roznicy (uzywam tylko 1,5 reki grajac na DS2 [o_O]) Tak poza tym to niedlugo bedziemy raczej grac na klawiaturach bo na obudowie pada zabraknie miejsca na przyciski. Stary dobry pad od nesa jest najlepszy. :roll:

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Antari » 2007-07-06, 15:57

Beti pisze:Kiedys czytalem o padzie ktory mial byc chlodzony wiatraczkiem tak aby nasze rece sie nie pocily.
OMG ludzie. Mnie problem pocenia sie rak w czasie gry nie spedza snu z powiek.
Tak poza tym to niedlugo bedziemy raczej grac na klawiaturach bo na obudowie pada zabraknie miejsca na przyciski. Stary dobry pad od nesa jest najlepszy. :roll:
Nie wydaje mi sie. Mam dostepnych 999 kanalow w kablowce i jakos nie odczulem potrzeby "dobudowania" tych 990 klawiszy :P
A z drugiej strony do PS3 mozna podpiac klawiature... :sarcasm:

nametag1984
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-01, 17:32

Re: God of War

Post autor: nametag1984 » 2007-07-07, 08:51

Antari pisze:Pad jest ciezszy od DS2. :lol:
philemon pisze:Jak bardzo ciezszy ?
Jest troche ciezszy od DS2 lacznie z jego kablem. Dla mnie z kolei to jest zaleta CACa ;)

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: ashka » 2007-08-25, 14:50

Argh. Jestem w Hadesie: przebolalam, choc klelam jak szewc, pelzanie po najezonych ostrzami klodach, skakanie po ruchomych platformach, ale chyba predzej mi zylka peknie nim zalicze wspinanie sie po tych bebnach z kolcami....
Na dodatek nigdzie w okolicy nie ma save-pointa. Argh.

Muzyka w tej grze rzadzi .... w zyciu nie slyszalam lepszej :-)

PS. sledzia tu nie bylo, bo nikt nie wywalil z watku dyskusji o padach, hyhy.

Update:
10 minut przerwy na rozwieszanie prania i co? I za jednym zamachem oba korkociagi przeszlam ^_^

Awatar użytkownika
Kamillo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2007-02-09, 16:10
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: God of War

Post autor: Kamillo » 2007-10-10, 12:41

Gra jest wysmienita. Kilka dni temu ukonczylem ja po... kilkumiesiecznej przerwie. Za jakis czas pewnie nabede GoW 2, ale na razie szkoda mi kasy ;)

ODPOWIEDZ