Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: froger3 » 2008-04-08, 09:30

ashka pisze:Od razu "slabe". Przynajmniej po angielsku i w ludzkiej cenie.
dokladnie. i dlatego juz do mnie leci:)

A MGS3 uznaje za lepsza od czesci 2, ale gorsza od 1. Niestety od czesci pierwszej brakuje mi takich postaci jak Psycho Mantis.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: ashka » 2008-04-08, 17:31

froger3 pisze:dokladnie. i dlatego juz do mnie leci:)
O, super. Jak dojdzie, to obfotografuj i sie pochwal :)
I mnie ten set kusi, ale glownie dla MGS1, w ktorego nigdy nie gralam :(

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: froger3 » 2008-04-10, 11:09

ashka pisze:
froger3 pisze:dokladnie. i dlatego juz do mnie leci:)
O, super. Jak dojdzie, to obfotografuj i sie pochwal :)
I mnie ten set kusi, ale glownie dla MGS1, w ktorego nigdy nie gralam :(
Ja dla MGS2 i 3, ktore przeszlismy na piratach, wiec teraz czas na oryginal(w ktory i tak sobie nie pogram bo nie mam konsoli NTSC....)! A gra juz doszla, tylko musze odebrac ja od kolegi, ktory mi ja zamawial.

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Snake » 2009-02-19, 17:27

Grając ostatnio w tryb Duel nareszcie uzyskałem satysfakcjonujący czas w walce z The Fury oraz Oddziałem Ocelota. Pokonanie pierwszego pana (wbrew pozorom łatwego aż do bólu) zajęło mi zaledwie 57 sekund, oczywiście ze Stamina Killem. Natomiast Unit Ocelota pokonałem w niecałe 2 minuty używając tylko CQC (oraz granatów dymnych).
Robie także postępy w walce z The Endem, jednak jeszcze daleko mi do mistrzowskich czasów. Póki co rozwalam go w trochę ponad 3 minuty, oczywiście poprzez pozbawienie staminy. Mam nadzieje, że jeszcze poprawie uzyskane wyniki, co jednak łatwą rzeczą nie będzie. No ale w sumie co ja mam innego do roboty? :P
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Axi0maT » 2009-02-19, 21:33

Snake pisze:No ale w sumie co ja mam innego do roboty? :P
Niech zgadne... np. uczyc sie do matury? :P

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Snake » 2009-02-19, 23:46

Racja, musze się uczyć do matury - niestety. Ale grać też czasem trzeba, czyż nie? :smile:
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Spyro1993 » 2009-02-20, 09:56

Snake pisze:Racja, musze się uczyć do matury - niestety. Ale grać też czasem trzeba, czyż nie? :smile:
Prawda, ale jak zdasz maturę będziesz miał najdłuższe wakacje i czas na grę. :wink:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: soberpl » 2009-02-20, 10:41

Idź na studia dzienne to dopiero są wakacje :twisted:

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: artemis » 2009-02-20, 11:15

Na poczatku moze i tak ale ja teraz na czwartym roku miałbym duzo wiecej czasu gdybym pracował:-P

Mr. Jack
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2010-11-14, 10:01

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Mr. Jack » 2010-11-21, 18:42

Kolega - Snake, mnie uprzedził bo też nosiłem się z zamiarem napisania recki mojej ulubionej części MGSa.

Osadzenie jej w realiach zimnej wojny było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Przed rozpoczęciem rozgrywki miałem wrażenie, że akcja dzieje się w wietnamskiej dżungli, a tu rosyjska. Wątek fabularny - szyty na miarę i nie przesadzony jak to miało miejsce w przypadku drugiej części. Świetne sterowanie bohaterem, mniej dynamiczne jak to miało miejsce w poprzednikach ale przynajmniej ma się wrażenie sterowania najemnikiem a nie - mangowego herosa, świetny patent RPGowy z dbaniem o dietę naszej postaci, uleczaniem i zmianą kamuflarzów. A i ten zabawny dialog z Majorem Zero o wrażeniach po obejrzeniu drugiego filmu z Jamesem Bondem - From Russia With Love i wyższości jego sposobu postępowania z kobietami nad Wężem :D

Snake, nie wiem czy wyłapałeś ten moment? Jeśli nie - rzecz dzieje się tuż po pokonaniu - The Paina. Masz też wrażenie, że strój, który zdobywamy w szafce gdzie zamknęliśmy Raidena, pffu - Raikova, przypomina ten noszony przez Snakea w Peace Walkerze?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Ukukuki » 2010-11-21, 21:34

Dobrych recek nigdy za wiele. Napisz a może przekonasz mnie do 3 która wygląda smakowicie ale brak mi jakiegoś impulsu do kupna tego tytułu :smile:
Famicom!

Mr. Jack
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2010-11-14, 10:01

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Mr. Jack » 2010-11-21, 21:57

Nie wiem czy to jeszcze jest obecnie wydawane? Neo Plus, pismo mojego dzieciństwa ;) Jednym z punktów oceny końcowej była "miodność" Osobiście w tym punkcie, spokojnie dał bym maxa. A w uzasadnieniu napisał, że od tej gry nie można się wprost oderwać. Wspominałem już o poruszaniu się naszej postaci, elementach rpgowych, jest jeszcze a może przede wszystkim klimat. Jeśli lubisz filmy wojenne typu: Czas Apokalipsy, Pluton, Rambo II - te akurat przychodzą mi teraz do głowy, to powinieneś zagrać w Zjadacza Węży :D

Niektórzy narzekają na kamerę izometryczną, ale moim zdaniem sprawdza się ona świetnie a i gra nie wygląda jak zapowiedź części czwartej i co dla mnie obecnie dość istotne, nie trzeba na nią wydać dwa albo trzy razy tyle co za wersje - Subsistence.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Axi0maT » 2010-11-22, 06:48

Mr. Jack - jak wspomnial Ukukuki - warto napisac recke mimo tego (zawsze moze to byc inne spojrzenie na gre).
Mr. Jack pisze:Jeśli lubisz filmy wojenne typu: Czas Apokalipsy, Pluton, Rambo II - te akurat przychodzą mi teraz do głowy, to powinieneś zagrać w Zjadacza Węży :D
Uwielbiam wspomniane przez ciebie filmy, jak rowniez inne w podobnych klimatach (Bylismy zolnierzami, Hamburger Hill itd), ale MGSa nie jestem po prostu w stanie strawic... moze i gra bylaby fajna, no ale sorry - po prostu mi nie lezy. Nie wiem, moze ten nadmiar filmowosci? Za duzo filmikow a za malo grania? Jak dla mnie nie da sie w to grac. Styl Kojimy irytuje mnie na kazdym kroku. Przy czym zdaje sobie sprawe z tego jak wielu graczy ubostwia wrecz ta serie, wiec zdaje sobie sprawe z jakosci tej gry. To tak samo jak z innymi topowymi grami - tak jak ktos moze nie lubic gier z Marianem tak ja nie trawie MGSow :)

Mr. Jack
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2010-11-14, 10:01

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Mr. Jack » 2010-11-23, 00:26

Spoko, Twoja opinia ;) Z kolei moim zdaniem w grze jest właśnie z balansowanie, jest mniej więcej - tyle samo oglądania co aktywnego grania. Są momenty, że zastanawiasz się po co u licha ja trzymam tego pada, skoro scenka będzie trwała dobry kwadrans :D Takie momenty trzeba polubić, bo inaczej granie bez wsiąknięcia w fabułę przerywników a co zgroza ich przewijanie, mija się kompletnie z celem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Post autor: Axi0maT » 2010-11-23, 06:36

No wlasnie... dla mnie filmik nie powinien trwac dluzej niz 30 sekund, bo potem wieje nuda, bez wzgledu na to co sie na nim dzieje. Jak bede chcial ogladac film to pojde sobie do kina. Do konsoli siadam po to zeby pograc a nie poogladac. Przyznaje ze w MGSie nie wytrzymalem dluzej niz minute z filmikiem... Wiec faktycznie moze dlatego nie czuje tego klimatu.

ODPOWIEDZ