Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mlody20002
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2009-04-24, 09:02
Lokalizacja: Kujawy ; )

Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: mlody20002 » 2009-04-24, 09:12

Witam,zastanawiam sie nad kupnem powyzszej gitarki , ale pamietam ze kiedys na sieci natknolem sie na posty ze nie kazda gitara kompatybilna jestz innymi grami z serii... is atd tez wlasnie moje pytanie , jak to jest z kramerem ? chcialbym wybrac najbardziej kompatybilna gitarke,stad tez jesli ta ma jakies "wady" to prosil bym o podawanie moze innych propozycji ; ) Pozdro

ps. abstrachujac od tematu , zastanawiam sie nad kupnem poniewaz lubie gry muzyczne , natomiast ciekawi mnie czy gra na gitarze jest wygodna ? i czy szybko mozna sie jej nauczyc ? pytam chocby dlatego ze gitarki maja 5 progow a gra sie czterema palcami ; ) stad z poczatku bylem sceptycznie nastawiony do tego , ale takie samo podejscie mialem do Donkey Kongi na GC a okazalo sie ze gierka suuuper sie sprawdza , w szczegolnosci jako party game a na bongosach gra sie o wiele wygodniej niz na padzie :))))

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: Gimiak » 2009-04-24, 10:40

mlody20002 pisze:abstrachujac od tematu , zastanawiam sie nad kupnem poniewaz lubie gry muzyczne , natomiast ciekawi mnie czy gra na gitarze jest wygodna ? i czy szybko mozna sie jej nauczyc ? pytam chocby dlatego ze gitarki maja 5 progow a gra sie czterema palcami ; ) stad z poczatku bylem sceptycznie nastawiony do tego , ale takie samo podejscie mialem do Donkey Kongi na GC a okazalo sie ze gierka suuuper sie sprawdza , w szczegolnosci jako party game a na bongosach gra sie o wiele wygodniej niz na padzie :) )))
Miałem ową gitarę na PS2, sprzedałem i kupiłem na Wii. Nie żeby była zła, wręcz przeciwnie - grało mi się znacznie lepiej, tylko chciałem mieć dwie sztuki, a akurat drugiej na PS2 nie było. Trochę pograsz, to się nauczysz. Obecnie walczę z poziomem hard, jest ciężko - trzeba używać 5 przycisków. :P

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: kon » 2009-04-24, 13:30

http://www.joystiq.com/Instrument-Compatibility-Matrix/
guitar hero nie jest trudny (nie liczac expert), jezeli grales cos kiedys na gitarze to hard zalapiesz po dwoch - trzech piosenkach. na medium uzywasz tylko 4 progow, od tego polecam zaczac (easy nawet nie wlaczaj, nic sie nie dzieje).

Awatar użytkownika
mlody20002
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2009-04-24, 09:02
Lokalizacja: Kujawy ; )

Re: Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: mlody20002 » 2009-04-24, 15:10

fajne zestawienie , tylko nie ma wersji PS2 a ta mnie interesuje :(

chocby z racji duzej liczby customow ; )

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: kon » 2009-04-24, 17:07


Awatar użytkownika
mlody20002
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2009-04-24, 09:02
Lokalizacja: Kujawy ; )

Re: Guitar Hero III - Kramer a kompatybilność z innymi grami ?

Post autor: mlody20002 » 2009-04-26, 00:55

no to juz wiadomo , dzieki za szybka odpowiedz , pozdro

ODPOWIEDZ