PlayStation 2 - konsola z klasą

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Rabisin » 2009-06-05, 14:54

Chyba każdy czytający ten tekst po usłyszeniu wypowiedzi koncernu Sony na temat kresu popularnej "czarnuli" zorientował się, że czas Playstation 2 mija. Była już najlepsza konsola na Świecie niestety nie ma za wielu zapowiedzi, a jak już to gry, które ujrzą światło dzienne będą daleko od idealu, oczywiscie zdarza sie wyjatki, jednak zbyt wiele ich nie bedzie. Sony oglasza zapowiedzi dla swoich konsol, w których PlayStation 2 zostaje pominięte. Pare dni temu snilo mi sie, ze konsola Ps2 dojrzala i wyrosly w jej usta. Nie zwlekajac dlugo zaczalem jej zadawac pytania odnosnie jej przyszlosci, przytaczam ponizej odpowiedz "czarnuli" :

"Rozmawiałem z szefem Sony i powiedziałem, że jeśli będę brany pod uwagę, to na pewno nie odmówię posłuszeństwa. Gdy rozmawialiśmy , powiedział, że paru decyzji nadal nie podjął i nie jest do końca pewien, jak będzie wyglądała ostateczna lista zapowiedzi. Z jego słów wynikało jednak, że rok 2009 będzie szansą dla PSP, a ja mógłbym być brany pod uwagę w kontekście gier na imprezy."



Nawet gdyby Sony nie wydawalo nowych gier do PlayStation 2, jestem przekonany, że ten także nie wyskoczy z pretensjami. Oprócz tego, że to wyśmienita konsola (pewnie bardziej przed laty niż teraz), to przede wszystkim jest z klasą.Takich konsol jest niewiele, bo która może po upływie 9 lat od premiery pochwalić się taka popularnością oraz arcybogata biblioteka gier - DMC, GOW,GTA,Klonoa,DOA2,FF,Black,SH i wiele innych.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Axi0maT » 2009-06-06, 07:04

Stary.. nie wiem co bierzesz ale odstaw to czym predzej...

A odnosnie przyszlosci czarnuli. Sprzedaz konsolki wciaz jest wysoka i dopoki bedzie przynosila zysk to Sony nie wycofa sie z jej wsparcia na rynku. Na PS2 wciaz pojawiaja sie i beda pojawiac gry. Mysle ze w 2010 roku bedzie juz nieco gorzej, ale obecnie jest wciaz naprawde sporo zapowiedzi. Producenci lubia wydawac ta sama wersje na Wii i PS2 wiec paradoksalnie posiadacze konsoli Sony powinni uptrywac szansy dla multiplatformowych produkcji wlasnie w tym ze wyjda na konsole Niny i producenci przy okazji zrobia wersje na PS2. Obstawiam ze 2 lata jeszcze konsolka pociagnie. Bedzie coraz mniej gier ale wciaz cos tam bedzie sie pojawiac.

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Rabisin » 2009-06-06, 14:42

Axi0maT pisze:Stary.. nie wiem co bierzesz ale odstaw to czym predzej...
Poleć mi zatem swojego dillera.

Wracając do sprzedaży Ps2, gry się bedą ukazywały, ale 99% to same crapy.
W minionym roku PlayStation 2 się całkiem dobrze trzymało i miało zapowiedziane
gry naprawdę dobre i solidne. Teraz już nadszedl jej kres.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Axi0maT » 2009-06-06, 15:04

Rabisin pisze:Poleć mi zatem swojego dillera.
Stary.. no przeczytaj sam sobie to co napisales. Przeciez to brzmi jak belkot czarnoskorego pastora prosto z USA :D

Pastor Rabisin:
Dzisiejszej nocy mialem sen... piekny sen.

Wchodzi chorek (klaszczac w dlonie):
Aaaaaaaallelujaaaaa.

Pastor Rabisin:
i w tym snie widzialem PS2!!!!!!

Znow chorek:
Alleluja


Propaganda na poziomie pozeraczy bananow.
Rabisin pisze:Wracając do sprzedaży Ps2, gry się bedą ukazywały, ale 99% to same crapy.
Nie omieszkam wrocic do tego tematu na koniec roku.

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Rabisin » 2009-06-06, 15:22

Rabisin pisze:
Chyba każdy czytający ten tekst po usłyszeniu wypowiedzi koncernu Sony na temat kresu popularnej "czarnuli" zorientował się, że czas Playstation 2 mija. Była już najlepsza konsola na Świecie niestety nie ma za wielu zapowiedzi, a jak już to gry, które ujrzą światło dzienne będą daleko od idealu, oczywiscie zdarza sie wyjatki, jednak zbyt wiele ich nie bedzie. Sony oglasza zapowiedzi dla swoich konsol, w których PlayStation 2 zostaje pominięte
Napisałem wg mnie ładny wstęp, stojący na wysokim stylistycznym poziomie.
Jeżeli to Twoim zdaniem jest śmieszne tudzież brzmi jak belkot czarnoskorego pastora rodem z USA to nie wnikam jaką ocenę miałeś z języka polskiego.

Przejrzyj listę zapowiadanych gier, nawet singstarów nie ma.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: ramzes64 » 2009-06-06, 15:35

Rabisin pisze:Napisałem wg mnie ładny wstęp, stojący na wysokim stylistycznym poziomie.
do tego doprawiony ogromną szczyptą fanboystwa-Sony. Zero obiektywizmu - piszesz tak, jakby ci za to placili.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Snake » 2009-06-06, 15:41

ramzes64 pisze:Zero obiektywizmu - piszesz tak, jakby ci za to placili.
W Twoich wypowiedziach ramzes, też bardzo często jest ciężko doszukać się jakiegokolwiek obiektywizmu.
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: ramzes64 » 2009-06-06, 15:47

ja to już tak z przekonania (on ma od przekonywania GO - kolegów).

P.S. na samym początku chciałem napisać "Snake będzie miał kolegę" (od Sony, MGSa)... ale jednak teraz już wiem, że niestety Ty(Snake) jeszcze wiesz co piszesz, a on nie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Senshu » 2009-06-06, 16:19

Snake pisze:
ramzes64 pisze:Zero obiektywizmu - piszesz tak, jakby ci za to placili.
W Twoich wypowiedziach ramzes, też bardzo często jest ciężko doszukać się jakiegokolwiek sensu.
fixed.

Awatar użytkownika
Shadowpl
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 306
Rejestracja: 2008-12-22, 23:04
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Shadowpl » 2009-06-06, 17:04

Jakby popatrzec to postawiłem ps2 prawie na równi z ngc więc nie jest tak żle. Konsola miała dobrą reklamę w tych stronach i raczej trudno byłoby stwierdzic że nie odniosła sukcesu. Do ps2 czuje respekt bo to była moja 1st konsola. Respekt do sony straciłem wraz z kupnem psp(a dokładniej po spostrzeżeniu że konsola jest do wszystkiego, czyli do niczego)
<PSX> <GBA> <PS2> <XBOX> <NGC> <PSP> <NDS> <WII> <X360> <3DS>
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Axi0maT » 2009-06-06, 17:49

Rabisin pisze:Jeżeli to Twoim zdaniem jest śmieszne tudzież brzmi jak belkot czarnoskorego pastora rodem z USA to nie wnikam jaką ocenę miałeś z języka polskiego.
Tak sie sklada ze usmialem sie do lez. Malo tego. Napisalem na gg do co najmniej kilku userow forum retroage (nie wypisze do kogo, zeby ci przyko nie bylo) zeby upewnic sie ze nie tylko mnei ten tekst rozbawil. Musze cie rozczarowac, bo albo wszyscy jestesmy tutaj polglowkami i nie potrafimy sie doszukac tego "czegos extra", albo ten tekst naprawde jest przezabawny. A w kwestii polskiego to dostalem laczka w czwartej klasie podstawowki przez co nigdy tej szkoly nie ukonczylem i dzieki temu mam niezwykle rzadko w naszym kraju spotykane "niepelne podstawowe" 8)
Rabisin pisze:Przejrzyj listę zapowiadanych gier, nawet singstarów nie ma.
Nie wydaje mi sie zeby Singstar byl wyznacznikiem jakosci, a juz z cala pewnoscia zywotnosci konsoli. Powiem wiecej. Dobrze ze sie PS2 uwolnilo od tej tandety.
Snake pisze:W Twoich wypowiedziach ramzes, też bardzo często jest ciężko doszukać się jakiegokolwiek obiektywizmu.
Mysle ze ramzes dostaje przelewy z Nintendo, a Rabisin z Sony... Inaczej nie da sie wytlumaczyc ich fanatyzmu - to sa monologi w jedna strone ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: ramzes64 » 2009-06-06, 17:53

Axi0maT pisze:
Snake pisze:W Twoich wypowiedziach ramzes, też bardzo często jest ciężko doszukać się jakiegokolwiek obiektywizmu.
Mysle ze ramzes dostaje przelewy z Nintendo, a Rabisin z Sony... Inaczej nie da sie wytlumaczyc ich fanatyzmu - to sa monologi w jedna strone ;)
no z tym monologiem sie zgadzam - jedyna słuszna prawda - ta to, ktora sam wystukuje na klawiaturze
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Rabisin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-05, 14:40

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Rabisin » 2009-06-06, 18:16

Nie faworyzuje żadnej firmy, a jedynie stwierdzam fakty. Bo w porównaniu Nintendo z Sony, zwycięscą okazuje się być ten drugi. Nie twierdzę, iż jedyne dobre gry produkuje Sony, albo że tylko takie wychodzą na ich sprzęt, ja jedynie stwierdzam
jakie gry są dobre, nie patrząc na firmy, a że Nintendo produkuje kit, to jest krytyka.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Spyro1993 » 2009-06-06, 18:40

Rabisin pisze:Nie faworyzuje żadnej firmy, a jedynie stwierdzam fakty. Bo w porównaniu Nintendo z Sony, zwycięscą okazuje się być ten drugi. Nie twierdzę, iż jedyne dobre gry produkuje Sony, albo że tylko takie wychodzą na ich sprzęt, ja jedynie stwierdzam
jakie gry są dobre, nie patrząc na firmy, a że Nintendo produkuje kit, to jest krytyka.
Nintendo stawia na rozrywkę, Sony na doznania A/V. I teraz dojdźmy do sedna sprawy: wolisz interaktywny film czy grę dającą max zabawy?
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Snake » 2009-06-06, 18:43

Spyro1993 pisze:Nintendo stawia na rozrywkę, Sony na doznania A/V. I teraz dojdźmy do sedna sprawy: wolisz interaktywny film czy grę dającą max zabawy?
Nie no chłopaki, przestańcie wrzucać wszystko do jednego worka. Są gry które mogą się poszczycić tylko piękną oprawą A/V ale to nie oznacza że na konsoli Sony nie ma także produkcji dających więcej radochy niż potrafimy sobie wyobrazić (+ oprawa A/V najwyższych lotów).
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

ODPOWIEDZ