PlayStation 2 - konsola z klasą

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: kanarekkk » 2011-11-12, 08:52

Axi0maT, to teraz na mnie wsiada :D a nominacje z checia przyjmuje :D
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: hat » 2011-11-12, 08:54

@kanarekkk
Ale pierdoły wypisujesz że głowa mała. kupiłeś spiracone gówno i jeszcze masz pretensje do Sony że nie nie działa :shock: , żałosne :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: kanarekkk » 2011-11-12, 09:03

hattori, pretensje mam o sposob wykonania i sprzedawanie odrzutow produkcyjnych czesci zamiennych. Takie cos nie powinno opuscic kontenera na smieci fabryki ..

Edit .
A skoro dla Ciebie wyrazenie wlasnego zdania jest zalosne to nie ma o czym gadac :)
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: hat » 2011-11-12, 09:16

kanarekkk pisze:
Edit .
A skoro dla Ciebie wyrazenie wlasnego zdania jest zalosne to nie ma o czym gadac :)
Wyrażanie zdania jest ok, ale wypisywanie głupot już nie. Skoro chciałeś mieć fajny działajacy sprzęt, to idź do sklepu i kup nowy na gwarancji a gwarantuje Ci ze będziesz zadowolony. Oczywiście laser czy co tam kupiłeś to były nowo oryginalne części od Sony? Nie sądzę :smile: , pewnie jakiś chiński shit za dwa złote. I teraz masz żale do producenta konsoli. I to właśnie jest żałosne :smile: no offence
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: kolo » 2011-11-12, 09:23

O ile się nie mylę zostałeś ostrzeżony przed "gównem na allegro"? Na wypadek gdybyś miał ripostę to większość "sklepowych" pochodzi z tego samego źródła (czyli odrzutów od chińczyków, bo są najtańsze), tylko parę sklepów internetowych sprzedaje porządne lasery (kiedyś znałem jeden, ale zapomniałem).
Ogólnie uważam że konsola jest całkiem dobra, ma spore możliwości które jeszcze parę lat temu zaskakiwały current-genowców (ba, wczoraj siostra wpadła do pokoju i była "o kurde, ale ładne" jak zobaczyła walkę w Valkyrie Profile 2), ale nie mam pojęcia jakim cudem wygrała z Dreamcastem po swoim falstarcie (gier albo nie było, albo były brzydsze, albo beznadziejne, albo dopiero miały być).
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: hat » 2011-11-12, 09:28

kolo pisze: ale nie mam pojęcia jakim cudem wygrała z Dreamcastem po swoim falstarcie (gier albo nie było, albo były brzydsze, albo beznadziejne, albo dopiero miały być).
Niestety w tym czasie Dreamcast już był w agonii, a Sega nie miała kasy na walkę z Sonowskim molochem. Poza tym bądźmy uczciwi, PS2 była wyraźnie mocniejsze od makarona, że o lepszej promocji i rozpoznawalności marki nie wspomnę.
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: kanarekkk » 2011-11-12, 09:45

heh wiedzialem . Zastosowalem rozumowanie kowalskiego... Po co drozej ,jak mozna taniej . a sklep to "it7" ,moze ktos zna . Na mozliwosci konsoli nie narzekam ,tylko na sposob wykonania . Dla jednego moj wpis to glupoty , a inny przyzna mi racje . I wiecej nic nie dodaje .
Obrazek

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: emet96 » 2011-11-12, 10:17

Ja z Kanarkkkiem zgadzam się w 100% że laser w tej konsoli jest gówniany, moja fatka nieprzerobiona ledwo co czyta oryginały, a znam przypadek xboxa kóry od 3 lat jest niemiłosiernie katowany badziewnymi piratami.
/PSX/N64/X360/

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Kurt » 2011-11-12, 10:22

PS2 slim ma dobry laser. W 2008 roku kupiłem konsolę i grałem na zajechanych płytach. Wszystko było czytane i laser zachował bdb stan.

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: DizzyX » 2011-11-12, 11:16

emet96 pisze:Ja z Kanarkkkiem zgadzam się w 100% że laser w tej konsoli jest gówniany, moja fatka nieprzerobiona ledwo co czyta oryginały
Pamiętaj, że zużywanie się lasera nie zależy tylko od tego, czy używasz piratów czy oryginałów. Samo traktowanie płyt potrafi zniszczyć laser - np u znajomej w lapku padł po niespełna roku laser w napędzie, bo płyty traktowała "nieodpowiednio". Tak więc odkładanie płytek bez opakowań lustrem do spodu, rzucanie płytkami, a zwłaszcza dotykanie lustra w płycie (tłuste plamy z rąk) mogą być dla lasera zabójcze. Skąd wiesz, że laser w Twojej konsoli nie był tak traktowany?

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: emet96 » 2011-11-12, 11:53

Niewiem jak poprzedni właściciel, ale ja nawet boję się dotknąć płyty od spodu żeby jej nie popbrudzić ;).
/PSX/N64/X360/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: ramzes64 » 2011-11-12, 12:14

Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:skoro o X360 mówiliście - to mnie zastanawia ile z tych osób, które chciało mieć X360 wie, że żeby grać online trzeba płacić abonament? Ile z tych osób chce w ogole grać online? - Bo przecież takie to teraz modne, na czasie i ogólnie tryb singlowy w super produkcjach dodany jest na sile (takie Call of Duty).
Pytanie za 100pkt - ktory posiadacz Xbox360 gra online? Nie znam takiego, mimo ze posiadaczy klockow znam osobiscie 5. Wiem ze kiedys ty ramzesku pogrywales, ale nie wiem czy masz na stale tego golda wykupione. Pozostali - wiadomo dlaczego nie graja - i tak bana by dostali (albo juz maja).
Mam jeszcze GOLDA - miałem roczny abonament - chyba do grudnia, ale mało gram. Pograłem troszke w Need for Speed: Hot Pursuit rok temu jak ogrywlem od grudnia do marca i to praktycznie tyle. Później grałem w CoD4:MW - ale coś schrzaniłem i nie mogłem grać online w tą jedyna gre? ;/ a później w nic co wymaga online. Może sporadycznie odpaliłem sobie NfSa, raz może Gears of War i nic.

gram w Trials HD, teraz znów w GTA IV - ale online jednak nie - ściągam dema - ogólnie chyba nie przedłuże - bo jednak nie korzystam.

Jeśli już jakaś gra wciągnie mnie do zabawy - to ewentualnie ogram ją w singlu - jak będzie fajna kupie golda na miesiąc-dwa i koniec - chociaż chyba i to nie ma sensu. Nie mam znajomych z X360 z którymi mógłbym siedzieć po sieci. Jak już ktoś z forum ma X360 - to albo nie ma GOLDA, albo preferuje inne gry, albo już ograł dawno grę w którą ja bym chciał pograć. Nie jestem łasy na nowości, więc nie ma z kim grać.

Online to najlepiej sie gra na konsolach Nintendo (DS, Wii, teraz będzie 3DS) - niby najgorsza usługa sieciowa - ale dla mnie najlepsze wyjście. Najwięcej aktywnych znajomych z internetu, bez opłat. To mnie interesuje i tu znam ludzi - na poletku Nintendo.

X360 to taka odskocznia - ale do singla.

Gdy miałem PS3 robiłem sobie nocne partyjki z kolegą z pracy online w Killzone 2 (on w domu, ja u siebie i jazda). Na X360 nie ma nikogo kto by w coś pograł. GOLD jest problemem pierwszorzędnym. Później różnice w gracz/gustach aby kogoś znaleźć.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: emet96 » 2011-11-12, 13:04

Płatna usługa sieciowa w ixach to ich największa bolączka. Aczkolwiek gold na rok kosztuje mniej więcej 120 pln także wydanie tych 10 zł na miesiąc to nieduży wydatek.
/PSX/N64/X360/

mushroom
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 193
Rejestracja: 2010-09-02, 18:16
Kontakt:

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: mushroom » 2011-11-12, 18:07

emet96 pisze:Ja z Kanarkkkiem zgadzam się w 100% że laser w tej konsoli jest gówniany, moja fatka nieprzerobiona ledwo co czyta oryginały, a znam przypadek xboxa kóry od 3 lat jest niemiłosiernie katowany badziewnymi piratami.
Mam 3 szt PS2 slim. W tym dwie przerobione Modbo. (Zanim na mnie skoczycie - nie piracę - przerobiłem bo mam sporo japońskich importów)
Najstarszą mam praktycznie od wydania na rynek wersji slim. Grałem na nich naprawdę tysiące godzin.
Jedyną awarią jaką miałem, to że w najstarszej zaczął piszczeć wentylator (padło łożysko).
We wszystkich 3 laser śmiga bez zająknięcia. Najlepsze że nie przypominam sobie by u któregoś ze znajomych padł laser w slimce.

Tylko, że ja nie kupiłem używanego gów.. na allegro ani nie używam zjechanych czy regenerowanych płyt. Wszystkie gry mam w stanie idealnym.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: PlayStation 2 - konsola z klasą

Post autor: Kurt » 2011-11-12, 18:29

mushroom pisze:
emet96 pisze:Ja z Kanarkkkiem zgadzam się w 100% że laser w tej konsoli jest gówniany, moja fatka nieprzerobiona ledwo co czyta oryginały, a znam przypadek xboxa kóry od 3 lat jest niemiłosiernie katowany badziewnymi piratami.
Mam 3 szt PS2 slim. W tym dwie przerobione Modbo. (Zanim na mnie skoczycie - nie piracę - przerobiłem bo mam sporo japońskich importów)
Najstarszą mam praktycznie od wydania na rynek wersji slim. Grałem na nich naprawdę tysiące godzin.
Jedyną awarią jaką miałem, to że w najstarszej zaczął piszczeć wentylator (padło łożysko).
We wszystkich 3 laser śmiga bez zająknięcia. Najlepsze że nie przypominam sobie by u któregoś ze znajomych padł laser w slimce.

Tylko, że ja nie kupiłem używanego gów.. na allegro ani nie używam zjechanych czy regenerowanych płyt. Wszystkie gry mam w stanie idealnym.

Twój post potwierdza to, o czym wczesniej pisalem. SLIMY maja db laser.

ODPOWIEDZ