Xenosaga Episode III

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: froger3 » 2007-08-25, 20:25

Co do tego kolesia to autentyk. Sama z nim gadalam i jego znajomymi. 100 razy przejsc finala 7. Myslalam ze moj M. jest postrzelony bo przeszedl FF7 ok. 30 razy..

co do Xenosagi to polecam jeszcze gre na komorke : Pied Piper. Zagrac to sobie nie zagramy, ale skrypt w necie jest. Do czasu ukazania sie 3jki byla uznawana za najlepsza czesc Sagi pod wzgledem fabuly:)))

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: setezer » 2007-08-26, 11:33

Tak, jasne, przejsc sto razy taka gre. Final Fantasy VII jest z 1997 roku, a jednokrotne przejscie to 20-30godzin? 100x20=2000. Czlowiek nie gra wiecej niz 2 godziny srednio dziennie. Przez rok wychodzi 700 godzin. Ta postac musiala grac 3 lata non-stop w FFVII. Hihi...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: froger3 » 2007-08-26, 11:37

setezer pisze:Tak, jasne, przejsc sto razy taka gre. Final Fantasy VII jest z 1997 roku, a jednokrotne przejscie to 20-30godzin? 100x20=2000. Czlowiek nie gra wiecej niz 2 godziny srednio dziennie. Przez rok wychodzi 700 godzin. Ta postac musiala grac 3 lata non-stop w FFVII. Hihi...
FF7 da sie spokojnie w 15 godzin przejsc(cz nawet krocej). Inna sprawa ze to jest mozliwe. Serio. Widac malo fanow FF7 w swoim zyciu napotkales:))

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Mejs » 2007-08-26, 11:38

setezer pisze:Tak, jasne, przejsc sto razy taka gre. Final Fantasy VII jest z 1997 roku, a jednokrotne przejscie to 20-30godzin? 100x20=2000. Czlowiek nie gra wiecej niz 2 godziny srednio dziennie. Przez rok wychodzi 700 godzin. Ta postac musiala grac 3 lata non-stop w FFVII. Hihi...
:lol: Mysle ze potem gre przechodzi sie raczej duzo szybciej niz 20-30 godzin, odjac niektore dialogi (ktore ew. by pomijal dany rekordzista). Jest to malo wiarygodne ale mozliwe. Jak juz pisal Morden brakuje Ci wiary w ludzi Setezerze.

Tak jak napisala Froger, fani FF7 sa zdolni do roznych rzeczy, z czego standardem jest przechodzenie xxx razy (tak jak fani Harrego maja wyscigi w czytaniu jednej z ksiazek).

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-26, 12:09

Mejs pisze:Tak jak napisala Froger, fani FF7 sa zdolni do roznych rzeczy,
szukania sztuczki jak wskrzesic Aeris XDDD

froger3 pisze:co do Xenosagi to polecam jeszcze gre na komorke : Pied Piper. Zagrac to sobie nie zagramy, ale skrypt w necie jest. Do czasu ukazania sie 3jki byla uznawana za najlepsza czesc Sagi pod wzgledem fabuly:)))
hmmm tam jest wyjasnienie przeszlosci Ziggy'ego bodaj? Btw To anime oparte o Xenosage warte uwagi?
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: froger3 » 2007-08-26, 12:12

froger3 pisze:co do Xenosagi to polecam jeszcze gre na komorke : Pied Piper. Zagrac to sobie nie zagramy, ale skrypt w necie jest. Do czasu ukazania sie 3jki byla uznawana za najlepsza czesc Sagi pod wzgledem fabuly:)))
hmmm tam jest wyjasnienie przeszlosci Ziggy'ego bodaj? Btw To anime oparte o Xenosage warte uwagi?
Wyjasnienie tak (a propo pied piper). - http://zarathustra.kaisho.org/index.php
Anime jest srednie, ale koncentruje sie na innych rzeczach niz gra i ma zdeka inna fabule(tak, gorsza:)

Mnie nosi zeby sobie tatoo zrobic z XS ale nie moge;/ bu..

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-26, 12:25

froger3 pisze:Mnie nosi zeby sobie tatoo zrobic z XS ale nie moge;/ bu..
niby co? logo? nie szalej dziewczyno, juz lepiej sobie strzelic na plecach tatuaz Sydney'a z Vagrant Story (wiekszy lans) no chyba ze chcesz sobie na plecach Zohar wytatuowac ale i tak ;P
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: froger3 » 2007-08-26, 12:27

Mr Shadov pisze:
froger3 pisze:Mnie nosi zeby sobie tatoo zrobic z XS ale nie moge;/ bu..
niby co? logo? nie szalej dziewczyno, juz lepiej sobie strzelic na plecach tatuaz Sydney'a z Vagrant Story (wiekszy lans) no chyba ze chcesz sobie na plecach Zohar wytatuowac ale i tak ;P
Nie logo. Dwie literki: E.S.

Liste tatuazy, ktore chce miec juz daaawno zrobilam(mi. literka V, okladka Unknown Pleasures, haslo Fire Walk With Me itp itp :). Desing na Xenosagowy tez jest, ale niestety za duze klopoty ze zdrowiem mam zeby sobie linkowac reke. Szkoda.

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-26, 12:35

froger3 pisze:Nie logo. Dwie literki: E.S.
a po smierci twoje wnuki beda sie zastanawiac o co chodzi, poszukujac odpowiedzi przytrafia im sie przygody rodem jak z Kodu Leonarda zmiksowanego z Indiana Jonsem a na koniec uda mi sie gdzies w Kongo czy inym Zimbabwe odnalezc wielki monolit ktory zdematerializuje ich ciala. czy naprawde chcesz skazac swoje wnuki na takie problemy? XDDD

no i dwie literki to nie szpan ;P
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: froger3 » 2007-08-26, 12:40

Mr Shadov pisze:
froger3 pisze:Nie logo. Dwie literki: E.S.
a po smierci twoje wnuki beda sie zastanawiac o co chodzi, poszukujac odpowiedzi przytrafia im sie przygody rodem jak z Kodu Leonarda zmiksowanego z Indiana Jonsem a na koniec uda mi sie gdzies w Kongo czy inym Zimbabwe odnalezc wielki monolit ktory zdematerializuje ich ciala. czy naprawde chcesz skazac swoje wnuki na takie problemy? XDDD

no i dwie literki to nie szpan ;P
Za przeproszeniem: jebie mnie szpan :) Tatuaze nie sa dla szpanu(przynajmniej dla mnie).
Plus dla tego kto rozwinie ten skrot. I tak, z xenosagi to jest.

ok koniec offtopa bo moderator zaraz wytnie:)

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: ashka » 2008-03-31, 21:27

Co by nie zakladac tematu o Xenosadze 1: Czy ktos moglby mi doradzic, jak wykonczyc Tiamat (lokacja zwie sie Encefalon)?
Druzyna ma poziom 22-23, ale co walne te mende, to robi boost i przywala mi czyms okrutnym :cry:
Tylko moje frame'y zadaja jej konkretne obrazenia, ale dlugo nie stoja, bo Tiamat wsio ryba, czy wali w maszyne czy w czlowieka :sarcasm:
Help?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Blackie » 2008-03-31, 22:08

Hmm... Za pierwszym razem Xenosaga sprawila mi niekedy troche klopotu. Za drugim juz wiedzialem jakim team'em mam grac, levelowalem i okradlem wszystkich przeciwnikow. Co do Tiamata - Jr., Shion i chaos/MOMO. Jr. atakuj Storm Walz, Shion uzywaj techniki, ktora najwiecej obrazen mu zadaje (i co druga runde, badz co pierwsza - Medica) a chaosem Lunar Seal badz MOMO uleczaj. Pamietaj, zeby zabic bossa Juniorem badz Shion. Oni musza zadac finalny atak, bo Tiamat to boss negatywnych wspomnien dwojki tych bohaterow. AWGSami nie wiem jak grac, bo nigdy ich nie uzywalem w walce. Nie moglem przywyknac do ich strasznego design'u. Dobrze, ze w EP2/3 ESy sa naprawde sliczne i fabularnie wytlumaczone.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: ashka » 2008-04-01, 21:55

Ufff. Udalo sie. Dzieki wielkie :)
Olalam AWGSy, bo tylko zawalaly droge. chaos praktycznie sam sobie nabijal boosty uzywajac Lunar Seal (thx!), wiec Ruined Earth trafilo mnie tylko 2 razy ;>
Shion niestety nie atakowala praktycznie wcale, bo musiala leczyc i nabijac boost chaosowi, raz schodzac z tej ziemi ... ale juz zyjemy! Hyhy. Jutro gram dalej!

BTW jak, jesli w ogole, mozna boostowac AWGSy?
I czy powinnam zaczac ostro nabijac poziomy czy raczej sobie poradze po prostu zabijajac wszystko po drodze?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Xenosaga Episode III

Post autor: Blackie » 2008-04-02, 12:25

Mi kilku bossow sprawilo problem. Einrugel/Doppelwogel niezle mnie wkurzal. Ponabijaj sobie troche leveli, battle theme jest swietny, wiec to sama przyjemnosc. Btw. chaos uczy sie sekretnej techniki na 50. poziomie, wiec warto przy nim posiedziec (o ile bedzie Ci sie chciec oczywiscie). Ja za drugim podejsciem ja zdobylem.
He only went so far as the subconscious.

ODPOWIEDZ