PS2 - kilka pytań

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: Axi0maT » 2011-05-03, 07:38

hattori pisze: Tak więc PS3 za 1 zł plus Move za dwie stówki wychodzi taniej :smile:
Pytanie brzmi - co ty chcesz dac dziecku do ogrania na tym PS3 z move? :D

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: Baieros » 2011-05-03, 09:29

Nie wiem, ale mojego szwagra 2,5 latka bawiło wkładanie nożyczek do napędu i tak udało mu się je tam zostawić!!! :D Jak i spinacze i parę innych przedmiotów. Więc idealna zabawka dla dziecka, komu są potrzebne gry jak można coś wrzucić do dziury?

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: hat » 2011-05-03, 09:52

Axi0maT pisze: Pytanie brzmi - co ty chcesz dac dziecku do ogrania na tym PS3 z move? :D
Eyepeta choćby :smile: , a ojciec będzie mógł pograć w poważne wysokobudżetowe tytuły, a nie w to badziewie rodem z poprzedniej generacji którego jest pełno na Wii.


Żarcik taki :grin:
Baieros pisze: komu są potrzebne gry jak można coś wrzucić do dziury?
Hmm dosyć dwuznaczne :lol:

A tak wracając do tematu, to kupiłem componenta JoyTech. mam nadzieje że będzie to jakoś wyglądać strawnie, bo na razie PS2 nie ma startu do Xboxa na TV HD.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: ramzes64 » 2011-05-03, 16:00

na PS3 z Move polecam Start the Party!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: wolny » 2011-05-05, 15:59

Tak wracając do pytań z początku posta to:
FMCBoot jest sam w sobie exploitem i niewiele robi oprócz tego, że konsola inaczej startuje. Zamiast tradycyjnego ekranu Sony pojawia się ekran startowy FMCBoot. Obniża pozycję Browsera i ustawień na ekranie, to tak wizualnie. Dochodzi opcja konfiguracji FMCBoot. Aby odpalić kopię trzeba mieć program ESR i to on jest odpowiedzialny. Trzeba jednak przed nagraniem spatchować grę programem ESR Disc Patcher. Abyś mógł odpalić importa to musisz mieć przerobioną konsolę chipem albo jakiś swap magic czy coś podobnego. Możesz też zrobić kopię gry i ją spatchować pod ESR. Mogą wystąpić problemy z kolorami w NTSC. Można tego uniknąć zmieniając region gry przed nagraniem, zrobić modyfikację konsoli poprzez zwarcie dwóch nóżek odpowiedniego układu konsoli lub mieć np. kabel RGB.
Co do pada bezprzewodowego mogę polecić tego http://reviews.cnet.com/game-accessorie ... 21401.html
Mam dwa takie pady i jestem z nich bardzo zadowolony.
Co do kabla component nie jestem w stanie na razie udzielić odpowiedzi bez wcześniejszej weryfikacji.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: hat » 2011-05-05, 20:29

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :smile: . Zabawa w kopie zapasowe i chipy to nie dla mnie, prościej będzie kupić amerykańska konsolę.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: PS2 - kilka pytań

Post autor: ramzes64 » 2011-05-05, 21:49

no ja też wymiękam - za dużo grzebania w necie, aby w coś zagrać... a tak jedna aukcja, klik, klik i gra w domu. Wkladam do czytnika i gram. ;) - nie lubie piractwa i homebrew, bo sie z tym trzeba cackac, kombinowac, wczytywac, doczytywać i grzebac w internecie - a chęć do gry spada.

PSP mam do filmów ;) / w coś zagram czasem, a tak to oglądam filmiki z GameSpotu, sciagniete odrazu w wersji dla PSP
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ