Rekomendacje gierkowe dla dwóch graczy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Rekomendacje gierkowe dla dwóch graczy

Post autor: emde » 2016-03-13, 20:58

yo,
Jestem fanem arcadowych ścigałek typu Mario Kart (wyścigi z Crashem - w razie czego - mam i znam), Moto Racer, stare Need For Speedy, Daytona USA itp. Interesują mnie też wszelkiego rodzaju zręcznościówki/shumpsy/strzelanki/cokolwiek w starym stylu (mam na myśli po prostu szybką i dynamiczną rozgrywkę).

Proszę o rekomendacje, gry na PSX równie mile widziane. Fajnie, jakby były w miarę osiągalne cenowo. Aha, a już w ogóle NAJFAJNIEJ to by było, gdyby były to tytuły dla DWÓCH GRACZY.

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Rekomendacje gierkowe dla dwóch graczy

Post autor: Melvin.FoX » 2016-03-13, 21:08

Jakie platformy Cię konkretniej interesują? Masz dość spore, konkretne wymagania ale nie wiem jakie konsole brać pod uwagę? :)
Szybka akcja na dwóch to przykładowo Metal Slugi ale warto spojrzeć na typowe beat em upy jak np Final Fight (choć tu już gorzej cenowo) czy Die Hard Arcade. Na dłuższe posiedzenia fajne są też coopy jak np Lego Lord of the Rings ale to już nie Arcade.
podaj więcej szczegółów.
xo - that was for the players

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Rekomendacje gierkowe dla dwóch graczy

Post autor: Ukukuki » 2016-03-13, 21:13

Moje propozycje dla PS2: MotorStorm Arctic Edge, MotoGP, FlatOut 2, Twisted Metal Black, Lord of The Rings: The Return of The King, TimeSplitters 2, TimeSplitters: Future Perfect, SSX, Freedom Fighters, Dynasty Warriors, Samurai Warriors, Bulder's Gate : Dark Alliance, X-men Legends, Champions Of Norrath, Star Wars battlefront, Guitar Hero i masa bijatyka 3D i 2D:P


I tak jak wyżej na PS2 wyszły świetne składanki z Metal Slugiem a nie ma moim zdaniem lepszej serii arcade dla dwóch gracz :D (części od 1-5 reszta to padaka).
Famicom!

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Rekomendacje gierkowe dla dwóch graczy

Post autor: Melvin.FoX » 2016-03-14, 08:53

Z PSXowych tytułów warto wymienić jeszcze Soul Blade'a a z moich osobistych faworytów dodam Fighting Force.
xo - that was for the players

ODPOWIEDZ