SoulCalibur 3 numery z wersji premierowej

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2707
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

SoulCalibur 3 numery z wersji premierowej

Post autor: kolo » 2017-07-25, 19:03

Jak być może część z was wie SoulCalibur III we wczesnej wersji miał dość paskudną skłonność do uszkadzania swojego zapisu z trybu Chronicles of the Sword, a czasem nawet całej gry.
Namco po pewnym czasie zorientowało się co jest grane i wypuściło nową wersję gry która nie ma tego problemu, ale zastanawiam się jak poznać przed zakupem czytając kod na grzbiecie pudełka / na płycie że mamy do czynienia ze starszą wersją.
Edycja platynowa jest już raczej załatana, zabugowana jest ponoć wersja do 1.1, platyna jest w wersji 2.0.
Tak więc prośba do ludzi posiadających wersję premierową SC3 - odpalcie płytę z grą na komputerze i otwórzcie plik SYSTEM.CNF i sprawdźcie wartość przy "VER", choćby i z ciekawości dla samych siebie, następnie jeśli macie wersję wyższą niż 1.1 podajcie w odpowiedzi jaki macie numer gry.
Platyna to SCES 53312/P, mam nadzieję że jeśli są jakieś wersje naprawione w normalnym wydaniu to jest jakoś zaznaczone że to sprawna wersja.

Dla ciekawych błąd objawia się jak wspomniałem uszkodzeniem zapisu z trybu CotS, a czasami całej gry i zwróceniem błędu przy próbie jego załadowania po restarcie gry, powoduje go między innymi usunięcie z karty zapisu z dowolnej innej gry utworzonego przed zapisem z SC3 i/lub modyfikacja starszego zapisu o dynamicznym rozmiarze.
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ