Metal Gear Solid 4

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2006-05-14, 17:06

Mamy nowy trailer, ktory wrescie zapowiada cos konkretnego. co prawda nadal fabula to jeden wielki domysl ale i tak juz cos .

Po pierwsze - zmiana klimatu an cos w stylu "Black Hawk Down". Czy to wypali?
Po drugie - scena jak Snake salutuje. To samo robi bigboss w trojce. Komu salutje Snake? Bigbossowi?
Po trzcie - kim byl ten dziad na artach? w trailerze go nie ma (vamapa tez zreszta nie)
Po czwarte - co o tym sadzicie? I czy to NAPRAWDE ostatni MGS Kojimy?
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: soberpl » 2006-05-14, 22:24

Hmm, jakbys podal link do tego to bylo by suuper :] wiem ,ze znalezienie tego nie zajmie mi wiecej niz 3 minuty ,ale wrodzone lenistwo wygrywa :D

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2006-05-15, 14:48

You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: froger3 » 2006-05-16, 21:43

Kurde..Mi czworka pachnie klimatem a'la 3 :) Szczegolnie koncem..Kto gral ten wie.

A czy to ostatni MGS Kojimy? smiesz pan zartowac!

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2006-05-17, 19:42

froger3 pisze: A czy to ostatni MGS Kojimy? smiesz pan zartowac!
ponoc chce robic cos nowego na weewee (ja wiem ze to sie tak nie nazywa ale kit z tym)
a do mgs'a bedzie tylko pomysly zatwierdzal czyli tak jak miyamoto przy zeldach.

[ Dodano: 2006-05-29, 22:35 ]
dzizas!
ktos tu jeszce cos robi czy wszyscy popelnili samobojstwo jak snake?
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: ashka » 2007-07-03, 13:42

Ja wczoraj po raz pierwszy odpalilam MGS2. OMG. Niesamowita gra, nie wiem dlaczego tak zwlekalam z wrzuceniem jej do konsoli. Tzn wiem, bylam zajeta masowym umieraniem w Tak'u....

Na poczatku byl wybor, odpalilam opcje "Nie gralam w MGS1", ale na razie wcale jasniej mi sie nie robi. Sa jakies roznice w fabule? Bo ja nawet nie wiem, jak sie MGS1 skonczyl .... buuuuu.
No nic, wracam do gry...

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: philemon » 2007-07-04, 14:04

Doslownie grzeszysz przyznajac sie, ze nie gralas w MGS1... :wink: :twisted:

Zaplecze fabularne dwojki jest najpotezniejsze z calej serii, ale w porownaniu do czesci pierwszej calosc traci troche na wiarygodnosci. Wprowadzono nazbyt duzo mistycyzmu i pierdol dla 'efektu', przez co gra zaczela tracic swoj caly realizm zbudowany w czesci pierwszej. IMO.
[hide]Na przyklad reka Liquida (WTF?), Vamp, Fortune, nowy dezajn MG (to to mech?), Solidus (zamieszanie w zwiazku z jego wiekiem i projektem LET, ale to juz wyjasniono w trailerach z MGS4), i pewnie jeszcze wiele innych kruczkow ktorych nie moge sobie przypomniec..[/hide]
Cale szczescie MGS3 'zcementowal' uniwersum (jak i odrobine MGPO) i to wlasnie teraz jest najwiekszym atutem serii.. Ta cala, wspaniala mitologia i otoczka. 8)



Aa, bylbym zapomnial.. Big Boss > Snake > Raiden. :P

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Antari » 2007-07-04, 17:22

Ach, MGS wspaniala seria. Choc musze przyznac ze do 3 dlugo sie przekonywalem. W glownej mierze bylo to sprawka totalnie skopanego sterowania. Jednakze po 4 przejsciu gry juz sie przyzwyczailem :P a fabula sprawia ze za kazdym razem gdy odpalam czarnulke mam ochote wrzucic plyte z napisem MGS:SE do czytnika. Swego czasu zaliczylem nawet wszystkie zabki w grze, po czym otrzymalem kamizelke niewidzialnosci!!! Choc z drugiej strony osiagniecie owego wyczynu (zebranie zabek) zapewnialo zdobycie duzych umiejetnosci a w zwiazku z czym kamizelka okazala sie nie przydatna :cry: Kolejnym hardcore'owym przezyciem bylo zebranie wszystkich camo w grze. Jako fan serii nie moglem odmowic sobie tego wyczynu. Najtrudniej bylo zdobyc camo posiadane przez bossow. Kazdemu z nich nalezalo zbic stamine strzelajac wylacznie z wolnego (jezeli dobrze pamietam) MK22. Walke z The Boss powtarzalem xxxxx razy. HARDCORE!!! Kocham takie gry.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: ashka » 2007-07-05, 17:50

philemon pisze:Doslownie grzeszysz przyznajac sie, ze nie gralas w MGS1... :wink: :twisted:
Mam to na glos powiedziec czy co?
:P
No nie gralam, niby jak. Mam pewne problemy z wydawaniem 50zl na gre na PSX'a w stanie dobrym=.

Wczoraj gralam tylko godzinke, przezylam spotkanie z Fortune (scarrrrry) i zjadlam na sniadanie Fatmana na wrotkach i tyle. Jak dobrze pojdzie to jutro bede grac dalej. Dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela :smile:

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-23, 22:08

jak zobaczylem nowy trailer (ten z E3 nie z gameplay'u) to mysli sa dwie: Meryl jest stara i brzydka ;( i Kojima przegal z walka Raiden vs Vamp ale pozatym to spoko.
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: philemon » 2007-08-24, 12:17

Pojawil sie nowy trailer, prosto z GDC w Leipzig.

edit: IMO saga podaza w troche... dziwnym kierunku. Gdyby Kojima zrobil ZOE3 to pewnie ci bossowie by dzisiaj wygladali zupelnie inaczej >.<;
Shadow, twoj avek z Majka po prostu rzadzi, uwielbiam odlamy SMT. :lol:

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-24, 16:42

philemon pisze:Pojawil sie nowy trailer, prosto z GDC w Leipzig.

edit: IMO saga podaza w troche... dziwnym kierunku. Gdyby Kojima zrobil ZOE3 to pewnie ci bossowie by dzisiaj wygladali zupelnie inaczej >.<;
Shadow, twoj avek z Majka po prostu rzadzi, uwielbiam odlamy SMT. :lol:
widzalem filmik do polowy bo potem mi sie zwiesil komp ;( wiec nic nowego nie zobaczylem. W suemie to ja nie wiem jak Snake ma dac rade wlaczyc z tym wszystkim... kurde stary pryk z niego (Ocelot jest niby starszy a bardziej sprawny)...




PS. Poki co katuje Persone 2 potem stare SMT te nowsze to dopiero jak kupie sobie ps2 ;(
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mejs » 2007-08-25, 02:30

Ocelot bardziej sprawny bo krocej mial zaimplentowanego Liquida. Snake od poczatku meczy sie jako klon ktory jak wiadomo szybciej sie starzeje.

Kocham te gre, te smaczki (Jeden z Bossow trzyma kukielki Mantisa i The Sorrow) to jest po prostu niesamowite jak ta gra na mnie dziala. MGS4 + Bioshock dwie gry na Next Geny ktore tak bardzo daja rade...

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mr Shadov » 2007-08-25, 06:42

Mejs pisze:Ocelot bardziej sprawny bo krocej mial zaimplentowanego Liquida. Snake od poczatku meczy sie jako klon ktory jak wiadomo szybciej sie starzeje.
ale Big Boss to chyba nawet na emerycka starosc byl niezlym wymiataczem, a Snake to sie sypie kompletnie. Az zal patrzec ze bohater mlodosci konczy tak marnie ;(

chyba ze zastapi go inny, mlodszy, Snake (myk w stylu Kojimy wiec bym sie akurat nie zdziwil). No bo Raiden ma byc niegrywalny chyba (choc obstawiam ze w "poprawionej" wersji MGS4 ktora pewnie trafi na polki po roku taka opcja bedzie).

Ja tez uwielbima te smaczki Kojimy. btw wiadomo cos to tym snatcherowatym robockiu co byl na pierwszym trailerze? wycieli go? czy ma byc w jakies formie?
Ostatnio zmieniony 2007-08-25, 06:45 przez Mr Shadov, łącznie zmieniany 1 raz.
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid 4

Post autor: Mejs » 2007-08-25, 06:45

Bedzie! Byl na jednym z trailerow, tym najdluzszym z gameplayem. Bedzie mozna nim sterowac i przez niego bedziemy sie kontaktowac z Otaconem (scena z pierwszego trailera jest scena prosto z gry).

Fajny z niego myczek, razi pradem i jezdzi jak pijany.

ODPOWIEDZ