strzelanki na szynachi move

ODPOWIEDZ
frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

strzelanki na szynachi move

Post autor: frabi » 2012-07-22, 15:34

Naszła mnie ochota żeby sobie postrzelać nie używając pada czy myszy. Strzelnice drogie i cele nieciekawe ;), a mój jedyny lightgun pasuje tylko do ponga, gdzie cele jeszcze nudniejsze, więc nawet zacząłem zastanawiać się nad Segą Saturn i wspaniałym Virtua Cop. Ale z drugiej strony po co mam kupować kolejną konsolę i bawić się na małym ekranie CRT, skoro zainwestowałem w mova, który i tak leży odłogiem poza imprezami i okazyjnymi partyjkami w walce gladiatorów na Sport champions (swoją drogą biblioteka gier dla mova nadających się dla dorosłych to dla mnie porażka).

Co możecie polecić w stylu Virtua Cop - najlepiej z miarę realistycznymi przeciwnikami. Tylko proszę nie The Shoot bo strzelanie do tarcz to już przesada.
Z przeglądu PSNa wychodzi mi, że tylko Time crisis razing storm spełnia moje oczekiwania, gratis jakiś martwych piratów jeszcze dostanę.
Poza ty House of the Dead 2/4/overkill (w prawdzie zombiaki ale chyba też dobre - którą część polecacie) ?
Coś jeszcze ?
Jakiego guna najlepiej kupić (bo strzelania z samego mova to średnia frajda) - oryginalnego czy coś innego polecacie (ale tylko na motion controller, nie chce karabinu z miejscem na navigation controller).
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: Bijman » 2012-07-23, 17:06

Ghost Squad, ale niestety tylko na Wii. Ogólnie lepiej kup sobie Wii albo PS1, na tych konsolach jest z czego wybierać z tego gatunku. ;)

Co do innych Rail Shooterów na PS3 to:
Resident Evil Umbrella Chronicles
Resident Evil Darkside Chronicles
Dead Space: Extraction

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: PapaHerbal » 2012-07-23, 19:44

Na Wii dodałbym jeszcze:

House of the Dead 2 & 3 Return
House of the Dead Overkill
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: mentor93 » 2012-08-27, 16:19

Gun, oczywiście, oryginalny :D Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam zaufania do podróbek, choćby nie wiadomo jak byłyby dobre.

Jeśli chcesz pograć w miarę realistyczne strzelanki na Move'a, to prócz Time Crisis nic mi nie przychodzi do głowy. House of the Dead to dobry tytuł (albo tytuły, bo jest więcej niż część), możesz też spróbować GoldenEye 007. Jeśli niestraszne Ci trochę dziecinne klimaty, to weź Medieval Moves. Może to i nie do końca typowy celowniczek, ale powinien zapewnić trochę frajdy.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: frabi » 2012-09-03, 19:33

Kupiłem Time Crisis Razing Storm, kupiłem guna (na szczęście taniego), no i co - poza Dead Strom Pirates, gdzie nie trzeba przeładowywać (ale klimat tej gry mi nie odpowiada), w praktyce nie da się grać gunem, bo nie ma dostępu do przycisków :(. Przecież chyba oryginalny gun też nie daje dostępu do przycisków (tą samą ręką, którą trzyma się pistolet), więc wychodzi na to że w jedyne sensowne celowniczki na PS3 można grać tylko samą różdżką :(
Na szczęście przynajmniej Time Crisis 4 jest całkiem grywalny (Razing Storm, trochę mniej mi odpowiada), no ale bez guna w łapie to nie jest pełnia frajdy. Dobrze, że przynajmniej Operation Wolf mam na SMS, tam gra wymiata, ale miło byłoby też postrzelać na dużym TV. Trudno, kiedyś kupię Wii, to sobie poszaleję ;).
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: mentor93 » 2012-09-04, 15:57

W jakim sensie nie ma dostępu do przycisków? Guna żadnego nie mam (jedynie jakieś sportowe nakładki), ale wydawało mi się, że te zabawki mają miejsce na navigation controller.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: strzelanki na szynachi move

Post autor: frabi » 2012-09-04, 18:51

mentor93 pisze:W jakim sensie nie ma dostępu do przycisków? Guna żadnego nie mam (jedynie jakieś sportowe nakładki), ale wydawało mi się, że te zabawki mają miejsce na navigation controller.
Podstawowe guny mają miejsce tylko na motion controller. Ale nie o to chodzi. W Time Crisis broń przeładowuje się dowolnym przyciskiem na motion controllerze. No a jak siedzi on w lufie, to do przycisków sięgnąć można tylko drugą ręką. Opcji użycia pada/navigation controllera do przeładowywania chyba nie ma
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

ODPOWIEDZ