PeCet w XBOX'ie - DOSXBOX

ODPOWIEDZ
siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

PeCet w XBOX'ie - DOSXBOX

Post autor: siudym » 2008-03-08, 10:24

Pierwszym emu PeCeta na XBoxie byl Bochs x86, niestety nie jest za bardzo wygodny i wymaga klawiatury do pelnego dzialania. Drugim Emulatorem jest DOSXBOX, ktory wlasnie wpadl mi w lapki :) Emulator posiada user-friendly menu ;) oraz nie wymaga wcale podlaczenia klawiatury czy myszki (myszka to lewy analog, a przezroczysta klawiatura wyskakuje gdy wcisniemy ten wlasnie lewy analog) - wszystko odbywa sie w latwy i przyjazny sposob (Menu DOSXboxa przypomina te w WinUAEX czy XSNES9X). Wystarczy tylko wybrac w menu pliki EXE, COM, BAT danej gry i to wszystko :)

Emulator jest niesamowicie kompatybilny, emuluje doskonale grafike VGA, ADLiba, SoundBlastera 16 czy nawet GUS'a (gravis ultrasound). Wszystkie odpalone gry zadzialaly i mialy dzwiek (doskonalej jakosci!). Sprawdzalem gry 3D takie jak Doom oraz Subwar 2050 - chodzily plynnie na niskich detalach (bez dzwieku), tak na oko gdzies slabe 486 (moze 386 DX 33/40). Natomiast juz Wolfenstein 3D czy Spare of Destiny (pierwsze gry 3D) dzialaly idealnie plynnie :D To samo wszelkie gry 2D pod DOS (platformowki, strategie itd) - wszystko perfekcyjnie i 100% predkosci :)

Polecam sprawdzic, download:
http://xbox.makii.pl/request.php?28

Jak widac na fotkach zagranie na XBOX'ie w np. Goblins czy Furry Of The Furries nie jest problemem - wszystko dziala fantastycznie :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
simian raticus
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 25
Rejestracja: 2007-04-14, 12:13
Kontakt:

Re: PeCet w XBOX'ie - DOSXBOX

Post autor: simian raticus » 2009-01-16, 14:28

Goblins 3 coś mi nie chce instalować (może mam trefną wersję jakąś :???: ).

ODPOWIEDZ