Kupno bezprzewodowego pada.

ODPOWIEDZ
mushroom
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 193
Rejestracja: 2010-09-02, 18:16
Kontakt:

Kupno bezprzewodowego pada.

Post autor: mushroom » 2010-12-20, 16:56

Ponieważ urosła mi ostatnio sterta xbox-owych gier, chyba ostatecznie upadnę na głowę i kupię kolejną konsolę. Będzie to mój pierwszy xbox. Co więcej dokumentnie nie interesowałem się wcześniej hardwarem od Microsoftu więc nie wiem o niej nic ;)

Z wyborem konsoli pewnie sobie poradzę - kupię sprawną, nie przerobioną, znośnie wyglądającą wersję crystal. I już.

Potrzebuję natomiast rady przy wyborze pada. Z powodu bezlitośnie postępującego wygodnictwa, muszę mieć pad bezprzewodowy. Z tego co wiem Microsoft takich padów oryginalnie nie robił.
Na dodatek mam uczulenie na pady nędznej jakości. Przy PS3 przetestowałem chyba z 10 podrób i wszystkie wg mnie nadają się tylko do śmieci.

Może ktoś z Was podpowie jaki pad bez kabla kupić, by mnie szlag po paru minutach grania nie trafił ;)

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kupno bezprzewodowego pada.

Post autor: hat » 2010-12-20, 19:19

To chyba jest jedyna sensowna propozycja KLIK , tylko nie wiem jak z dostępnością tego sprzętu w Polandzie. Mam podobnego padziora do peceta i spisuje się bez zarzutu. Na Allezuo przypadkiem trafiłem na taki wynalazek KLIK ale wygląda jakoś tandetnie-podróbowato :smile:
Obrazek

mushroom
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 193
Rejestracja: 2010-09-02, 18:16
Kontakt:

Re: Kupno bezprzewodowego pada.

Post autor: mushroom » 2010-12-20, 21:10

hattori pisze:To chyba jest jedyna sensowna propozycja KLIK , tylko nie wiem jak z dostępnością tego sprzętu w Polandzie. Mam podobnego padziora do peceta i spisuje się bez zarzutu. Na Allezuo przypadkiem trafiłem na taki wynalazek KLIK ale wygląda jakoś tandetnie-podróbowato :smile:
No faktycznie ten zielony wygląda jak ....
No nie za ciekawie.
Ale ten czarny z Amazona niebrzydki ;)

Dzięki za podpowiedź. Zaczaję się na ebayu.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Kupno bezprzewodowego pada.

Post autor: hat » 2010-12-20, 22:23

Też kiedyś myślałem o bezprzewodowcu do klocka ale tak jakoś nie wyszło. Iksbox zalega w szafie a w iksboksowe gry gram bezprzewodowo na X360 :smile:
Obrazek

ODPOWIEDZ