Kabel component

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kabel component

Post autor: Ukukuki » 2016-09-19, 21:28

Kiriki-kun pisze:Ja miałem zrobiony kabel component do VGA na Wii, z najtańszych kabli w elektroniku i drugą wersję z kabla ethernet bez ekranowania :) W skrócie, strasznie kiepska samoróbka.
Myślę że to po prostu musiałyby być naprawdę duże zakłócenia z zewnątrz żeby robić jakiś konkretny problem. Ewentualnie jakiś faktycznie straszliwy bubel.

@Ukukuki
Jak robiłem przejściówkę VGA do Wii, to też miałem zielonkawy obraz. W sensie czerń była lekko zielona, oprócz tego było spoko. Może w tym firmowym kablu miałeś coś więcej niż tylko adapter, może jakiś sync cleaner czy coś?
Nie mam zielonego pojęcia (hehe), nie rozwalałem wtyczki. Wydaje mi się ,że ten zielonkawy kolor i paski to są raczej jakieś zakłócenia lub źle ekranowane przewody.

MrMajst3r pisze:Niestety chińskie kable component do Xboxa są marnej jakości. Zależy na jaką sztukę trafisz.
Najlepiej i najtaniej przerobić oryginalny kabel composite, schematy tutaj: http://www.bigmech.com/misc/xbox_ntsc2comp/

Kurde szkoda mi rozwalać oryginalny kabel, pewnie kupie ten chiński i jak obraz będzie beznadziejny wtedy pobawię się wtyczką z tej podróbki.
Famicom!

ODPOWIEDZ