RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: M-Chan » 2013-02-07, 12:27

Od dłuższego czasu można wysznupać na necie szczątkowe informacje na temat transferu "RE Revelations" na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz Wii U. Ja osobiście czekałem trzymając mocno kciuki bo nie przepadam za konsolami przenośnymi, serię RE zaś bardzo lubię od samego początku, przymykam oko na pomysły typu "Survivor" na Psx czy odmienny klimat RE 5, czy też całkowita zmiana klimatu z survival horroru na action game w przypadku RE 6, bo i z grania w te tytuły miałem sporo przyjemności (po prostu mniej niż przy znakomitym RE 3 czy kultowym i najlepszym moim zdaniem RE 2).
Przechodząc już do sedna posta - na allegro pojawił się już pre-order omawianego tytułu na konsolę Xbox 360 i PS3, zapowiadający premierę na 24.05.2013 - jak dla mnie BARDZO dobra wiadomość 8)

http://allegro.pl/resident-evil-revelat ... 52924.html

http://allegro.pl/resident-evil-revelat ... 40911.html

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: bono » 2013-02-07, 12:51

JA ogralem revelations na 3ds i bylem bardzo zawiedziony. Gra jes tbardzo przecietna i juz odbiega od pierwszych residentow stajac sie banalnym shooterem. Swoja droga dosc drogi ten pre order

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: M-Chan » 2013-02-07, 13:18

bono pisze:JA ogralem revelations na 3ds i bylem bardzo zawiedziony. Gra jes tbardzo przecietna i juz odbiega od pierwszych residentow stajac sie banalnym shooterem. Swoja droga dosc drogi ten pre order
bono, co do ceny to nawet nie zaczynam się wypowiadać bo ja na alledrogo kupuję już sporadycznie jak nie mam innego wyjścia, albo najzwyczajniej czasu bo zrobiła się tam naprawdę MEGA zawyżalnia cenowa, ale to temat na dłuuuugą i smutną rozmowę. Co do RE Revelations to trochę mnie zasmuciłeś bo robiłem sobie większe nadzieje, niemniej jednak jak zawsze uparcie muszę sprawdzić sam bo jak już wcześniej wspomniałem serię RE darzę wielkim sentymentem i ostatnio ogrywam całą na nowo (poza wersjami na hendledy i kilkoma tytułami których mi jeszcze brakuje do szczęścia, a zaczęło się od zakupu Wii i długo oczekiwanej zabawy z RE 4 :D )

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: bono » 2013-02-07, 13:22

M-Chan pisze:
bono pisze:JA ogralem revelations na 3ds i bylem bardzo zawiedziony. Gra jes tbardzo przecietna i juz odbiega od pierwszych residentow stajac sie banalnym shooterem. Swoja droga dosc drogi ten pre order
bono, co do ceny to nawet nie zaczynam się wypowiadać bo ja na alledrogo kupuję już sporadycznie jak nie mam innego wyjścia, albo najzwyczajniej czasu bo zrobiła się tam naprawdę MEGA zawyżalnia cenowa, ale to temat na dłuuuugą i smutną rozmowę. Co do RE Revelations to trochę mnie zasmuciłeś bo robiłem sobie większe nadzieje, niemniej jednak jak zawsze uparcie muszę sprawdzić sam bo jak już wcześniej wspomniałem serię RE darzę wielkim sentymentem i ostatnio ogrywam całą na nowo (poza wersjami na hendledy i kilkoma tytułami których mi jeszcze brakuje do szczęścia, a zaczęło się od zakupu Wii i długo oczekiwanej zabawy z RE 4 :D )
JA tez bardzo lubie cala serie RE i ogralem wszsytkie poza 6 bo ja po 3 godiznach sprzedalem bo byla mnie mnie nie grywalna. Revelations ukonczylem ale bylem bardzo zawiedziony gra idzie regularnie w dol poziomem gry.

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: M-Chan » 2013-02-07, 13:47

M-Chan pisze:JA tez bardzo lubie cala serie RE i ogralem wszsytkie poza 6 bo ja po 3 godiznach sprzedalem bo byla mnie mnie nie grywalna. Revelations ukonczylem ale bylem bardzo zawiedziony gra idzie regularnie w dol poziomem gry.
Niestety cała seria RE zmierza w stronę, która fanom "starszej daty" raczej nie odpowiada (choć nie chcę się wypowiadać za wszystkich). RE 6 nie ma już nic wspólnego z survival horrorem, ale poza wszystkimi "przeciw", nabiła sobie u mnie ogromny plus - coopem na jednej konsoli dzięki czemu, mogłem pograć z moja lepszą Połową. Nie mam absolutnie nic przeciw zabawie multiplayer jak ktoś lubi, osobiście jednak BARDZO cenię sobie możliwość pogrania jak za czasów dzieciństwa i młodości, czy to ze wspomnianą już lepszą Połówką, którą zaraziłem swoją pasją, czy najzwyczajniej w świecie z grupą znajomych gdy już znajdziemy chwile czasu by się spotkać i odrobinę pograć razem przed TV na jednaj konsoli - co w dobie nacisku na Xbox Live itp jest NIESTETY niesamowitą rzadkością. (pomijając tu oczywiście Wii, czym konsola mnie bardzo miło zaskoczyła i zaskarbiła sobie moją dozgonną sympatię). Co zaś do ogrania wszystkich RE to mam spore zaległości (seria Outbreak, seria Survivor, seria Chronicles), które w miarę możliwości (chroniczny brak czasu) nadrabiam 8)

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: RESIDENT EVIL REVELATIONS na X360 !!! ;D

Post autor: chrno » 2013-02-14, 18:22

podobnie jak kolega bono też ogólnie się zawiodłem, choć uważam iż jest to najlepszy RE od czasów 4-rki przy którym RE5 i 6 to totalne crapy. Revelations jest świetne do końca 4-ego epizodu/chapteru, klimacik moim zdaniem wylewa się bokami, rzadko dochodzi do starć bo wtedy przeciwnicy są bardzo wytrzymali (można i zużyć cały magazynek na takiego dziada) no i jeszcze śmiganie z latarką dodaje smaczku.
Niestety po 4-rym epizodzie tytuł jedynie daje radę w momentach Jill + Chris, lub pojedyncze postacie, bo cała reszta kompanii to wieczna sieczka z tak wielką chmarą przeciwników iż na sam ich widok odechciewa się człowiekowi grać.
Na plus zaliczę jeszcze Japoński Voice-Acting (zwłaszcza momenty z Rachael mi się podobały), no ale własnie takich sytuacji są raptem 3 bo tak to przeciwnicy uciekają się do standardowego wyskoczenia prosto przed lufę (hunterzy przede wszystkim).
Potyczki z bossami też nawet zaliczę na plus, ale to już nie to co było w remake'u i zero które do tej pory są dla mnie numero uno.
Decyzje pozostawię tobie, jeżeli podobała ci się 4-rka to Revelations jest jak własnie usprawniona część (poniekąd) jeśli liczyłeś na całkowity powrót do korzeni + ew. lepsze sterowanie to na 100% się zawiedziesz.

ODPOWIEDZ