Czy warto kupić?

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Czy warto kupić?

Post autor: Kurt » 2012-04-22, 08:19

Przymierzałem się do kolejnego zakupu Xboxa 360, wersji slim 4 gb. Poprzednio moja konsola dostała 1 diodę i nie dało się jej uratować. Lecz od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem 3ds. Ceny są porównywalne, ba nawet idzie znaleźć sprzęt w bdb stanie za mniej niż 500 zł, a Nintendo znane jest z jakości swych produktów. Może stwierdzicie, że jestem próżny, ale dużym plusem jest fakt, iż jest to next gen.

Ale zastanawiam się czy wybrać 3ds czy xboxa 360. Miałem DS litte i PSP slim. Obie konsole sprzedałem po paru miesiącach. Po prostu tylko kilka gier na ds mnie zainteresowało, reszta była bez obrazy "pierdółki na 20 min", nie były to bowiem pełne, rozbudowane produkcje, a gry w 3D odrzucały mnie pikselozą.

PSP oferował gry bardziej "na prawdę", jednak ogólnie było niewiele gier, które były dobre.

3DS jak widzę oferuje grafikę na poziomie Gacka, co mnie zadowala, ale czy gry są rozbudowane?

Dużą zachętą jest dla mnie DOA. Mimo, iż nie przepadam za bijatykami, to tę serię uwielbiam. Mario również bym chętnie przeszedł. Galaxy, Sunshine są dla mnie do dziś najlepszymi platformówkami.

Jakie gry możecie jeszcze polecić?

Którą konsolę wybrać?

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Czy warto kupić?

Post autor: bono » 2012-04-22, 08:27

Kurt pisze:Przymierzałem się do kolejnego zakupu Xboxa 360, wersji slim 4 gb. Poprzednio moja konsola dostała 1 diodę i nie dało się jej uratować. Lecz od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem 3ds. Ceny są porównywalne, ba nawet idzie znaleźć sprzęt w bdb stanie za mniej niż 500 zł, a Nintendo znane jest z jakości swych produktów. Może stwierdzicie, że jestem próżny, ale dużym plusem jest fakt, iż jest to next gen.

Ale zastanawiam się czy wybrać 3ds czy xboxa 360. Miałem DS litte i PSP slim. Obie konsole sprzedałem po paru miesiącach. Po prostu tylko kilka gier na ds mnie zainteresowało, reszta była bez obrazy "pierdółki na 20 min", nie były to bowiem pełne, rozbudowane produkcje, a gry w 3D odrzucały mnie pikselozą.

PSP oferował gry bardziej "na prawdę", jednak ogólnie było niewiele gier, które były dobre.

3DS jak widzę oferuje grafikę na poziomie Gacka, co mnie zadowala, ale czy gry są rozbudowane?

Dużą zachętą jest dla mnie DOA. Mimo, iż nie przepadam za bijatykami, to tę serię uwielbiam. Mario również bym chętnie przeszedł. Galaxy, Sunshine są dla mnie do dziś najlepszymi platformówkami.

Jakie gry możecie jeszcze polecić?

Którą konsolę wybrać?
Na 3dsa jest kilka dobrych gier ktore sa rozbudowane i dobre. Luknij Resident evil Revelations,Kid icarus, Mario,remake Zeldy, wkrotce Luigi mansion 2, Kingdom hearts wiec w co grac. Jak bys chcial tanio kupic 3dsa moge ci w tym pomoc

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Spyro1993 » 2012-04-22, 11:08

Z mojego doświadczenia polecam Resident Evil Revelations, Mario Kart 7 (szczególnie do gry w multi), Super Mario 3D Land, The Legend of Zelda Ocariana of Time 3D. Jeśli lubisz zręcznościowe gry, których mechanika nie jest zbyt skąplikowana, to warto zagrać w Super Monkey Ball 3D. Jeśli lubisz piłkę nożną, to dobrym zakupem jest Fifia 12. Jeśli chcesz zagrać w grę, w której efekt 3D ma znaczące znaczenie, to polecam Ace Combat Assault Horizon Legacy.
Ponadto w cyfrowej dystrybucji jest wiele ciekawych gier, zwłaszcza ZEN Pinball 3D. :smile:

Polecam zakup 3DS - nie dość że to next gen, to jest możliwa gra w gry z DS-a (co uznaję za duży plus, bo mam kilkanaście gier na tę konsolę w kolekcji).
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Spikain » 2012-04-22, 11:41

bono pisze: Jak bys chcial tanio kupic 3dsa moge ci w tym pomoc
Że tak się wtrącę - tanio, to znaczy? :D

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Czy warto kupić?

Post autor: bono » 2012-04-22, 16:50

Spikain pisze:
bono pisze: Jak bys chcial tanio kupic 3dsa moge ci w tym pomoc
Że tak się wtrącę - tanio, to znaczy? :D
Mam na opylenie jednego kompletnego 3dsa

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Spikain » 2012-04-29, 23:02

Ja już sobie kupiłem na allegro. :p

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Spyro1993 » 2012-04-30, 13:07

Spikain pisze:Ja już sobie kupiłem na allegro. :p
No to obowiązkowo napisz w temacie Lista użytkowników 3DS'a, bo inaczej dostaniesz ostrzeżenie za niewypełnianie poleceń moderatora*. :P





*Oczywiście to tak z przymróżeniem oka.
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Spikain » 2012-04-30, 13:23

Jeszcze nie dotarł :D
Jak dotrze, to oczywiście będę się chwalić na prawo i lewo i w tamtym temacie też napiszę.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Czy warto kupić?

Post autor: kawka » 2012-04-30, 20:36

Nintendo 3DS - to platforma, która dopiero się rozkręca. Zakup najnowszej konsoli Nintendo planowałem od premiery, ale wstrzymywałem się do czasu premiery Super Mario 3D Land i Mario Kart 7, czyli do grudnia. Swoje zrobiła również zeszłoroczna, wielka wakacyjna obniżka. Aktualnie 3DS'a można kupić już po atrakcyjnych cenach. Jest też sporo atrakcyjnych gier - nowych i tych klasycznych w nowym wydaniu. Dużo ciekawych tytułów zapowiedzianych i jeszcze więcej takich, o których nie mamy zielonego pojęcia. Także myślę, że jak najbardziej warto zainwestować w ten sprzęt.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Czy warto kupić?

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-06, 09:36

Mi osobiście spodobały się gry

- Super Mario 3D Land
- Animal Crossing: New Leaf
- The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
- Mario Kart 7
- Luigi's Mansion: Dark Moon
- The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
- Super Smash Bros 3DS
- The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D
- New Super Mario Bros. 2
- Xenoblade Chronicles
- Pokémon Sun and Moon

Niektóre tytuły które wymieniłem np. Xenoblade Chronicles pójdą tylko na New 3DS/2DS ale większość zadziała ci na normalnym 3DS/2DS

A jeśli chodzi czy Xbox 360 czy 3DS to ja jak bym nie miał 3DS ani X360 to bym wybrał na początku X360 chyba.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ