3DS - update konsoli

Wkraczając w nowy wymiar.
ODPOWIEDZ
Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

3DS - update konsoli

Post autor: Melvin.FoX » 2014-12-09, 19:13

Witam!

Ostatnio coraz więcej kartów do 3DS'a mi się zbiera a co więcej - w końcu kupiłem Luigi'ego, które wymusi na mnie update do 4.5. Przy tym FW pomysłałem o zakupie jakiegoś flashcart'a. Teraz pytanie - czy przed przejściem na FW 4.X warto mi zrobić dump z niższej wersji (obecnie mam jakieś 3.X), czy bez pardonu po prostu zrobić update i się nie przejmować? Luigi może jeszcze trochę poczekać zanim go uruchomię bo póki co i tak nie mam aż tyle czasu wolnego. Z tego co się orientuję, to wystarczy kupić mi jakiegoś powiedzmy R4i i on pozwoli mi zrzucić do pliku aktualny soft konsoli. Pytanie tylko czy będzie mi on jeszcze kiedyś do czegokolwiek potrzebny?
Ci, którzy będą mnie chcieli po tym poście zrugać o szemraną działalność itp. to proszę po prostu o powstrzymanie się albo podanie takowych uwag na PW. Chcę zrzucić sobie wszystkie gierki na jedną kartę, żeby nie musieć tego wszystkiego nosić i wachlować kartridży.
xo - that was for the players

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: 3DS - update konsoli

Post autor: ramzes64 » 2014-12-20, 21:46

Ci, którzy będą mnie chcieli po tym poście zrugać o szemraną działalność itp. to proszę po prostu o powstrzymanie się albo podanie takowych uwag na PW. Chcę zrzucić sobie wszystkie gierki na jedną kartę, żeby nie musieć tego wszystkiego nosić i wachlować kartridży.
Więc delikatnie mówiąc proponuje zamknac temat, a osoby chcace pomoc - niech pisza na PW... jesli juz macie poruszac takie tematy, to miedzy soba prywatnie, nikomu taka wiedza nie jest powszechnie potrzebna - na tym forum.

czy to co napisalem - nazywa sie przymruzenie oka? ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ