Sony mnie kocha....

PlayStation Portable
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Sony mnie kocha....

Post autor: Mejs » 2007-01-22, 20:34

Wszystko zaczelo sie pewnego dnia kiedy w konkursie GameOnly wygralem od Sony Poland nowa gre Killzone: Liberation na PSP. No i bardzo szybko po wyslaniu moich danych adresowych dostalem Aviso na moje imie i nazwisko.

A wiec dzis (w poniedzialek) poszedlem na poczte dumny wraz z mym Aviso. Coz sie okazalo ? Ano cos dziwnego.

Pani podaje mi nieduza paczke zdecydowanie nie wygladajaca na normalna gre na PSP.
-Dali mi jakas cholerna wersje promo- pomyslalem. Jednak kiedy spojrzalem na paczke widnial na niej napis AirMail...WTF ?

Otwieram paczke myslac ze pewnie ciocia z Angli wyslala mi jakies pieniadze. Jednak po otwarciu okazalo sie ze wsrodku bylo kartonowe pudelko. Oczywiscie od razu na ulicy musialem je otworzyc.

Patrze pierwsze co rzucilo sie w oczy ulotka Sony z jakimis gratulacjami, jednak pod nia byl pokrowiec na 5 UMD i 2 Memory Sticki plus smyczka z logiem PSP.

Po zaznajomieniu sie z ulotka przypomnialem sobie o tym ze ok. miesiac temu zarejestrowalem sie na PSP.com :mrgreen: i z tej okazji zostal do mnie wyslany ten oto promocyjny zestaw.

I co teraz ? A nico czekam na nastepna paczke od Sony, ze tez im sie chcialo wysylac mi AirMailem taka (kwiatuszek), ktora jednak jest bardzo uzytkowa i miesci az 5 gier mimo swoich malych gabarytow.

KC SONY :*

Porownanie pokrowiec - normalne pudelko z gra:
Obrazek

Mini smyczka ktora co najwyzej mozna do PSP podpiac aby z lapy nie wypadla...
Obrazek

Zgadzam sie z Toba Blackie, oprocz Remakow i Portow nie wiele oferuje PSP. Ja tam lubie te wszystkie porty i remaki bo sa to glownie gry w ktore nie mialem w zyciu wogole mozliwosci zagrac (VP:Lenneth,Tales Of Eternia, FF:Tactics).

Mog nie wydalem ani grosza, jedynie potrzebna jest rejestracja PSP (wraz z jego unikalnym dla kazdej konsoli kodem seryjnym)
Ostatnio zmieniony 2007-01-22, 22:44 przez Mejs, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: Blackie » 2007-01-22, 20:41

Well, nothing special. Sony daje ostro dupy z PSP, jezeli chodzi o gry, wiec takie akcje to niech sobie rozbija o kant ... Niech lepiej zajma sie pozyskiwaniem gier na swoj zdychajacy sprzet.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: mog123 » 2007-01-22, 21:43

mowisz ze darmo dali Ci te gadzety?;p
Smyczka fajna by byla ;p

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: Mejs » 2007-01-22, 23:10

Czy komus tez zdazyla sie sytuacja w ktorej za sama rejestracje czegos dostalo sie jakis prezencik?

P.S. Foty dodalem, slabej jakosci bo kamerka internetowa. Na pierwszym zdjeciu swietna gra na PSP :mrgreen:

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: ashka » 2007-01-24, 16:57

Kazdy, kto sie zarejestruje, dostaje pudelko na UMD i smycz.
Kiedys dawali film na UMD, teraz juz tylko pokrowce.
I ja mam, bo system jest dziurawy i moja japonska konsole mozna zarejestrowac na europejskim psp.com....

Swoja droga to fajny ten pokrowiec, choc ja go w sumie nie uzywam :)

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: setezer » 2007-01-24, 19:54

Czy komus tez zdazyla sie sytuacja w ktorej za sama rejestracje czegos dostalo sie jakis prezencik?
No ja raz dostalem maila z pytaniem o potwierdzenie.

Sprawa fajna, ale koszty produkcji takiego zestawu to smieszne pieniadze, w wysylka moze z 15-20zl (?), wartosc x3 bo to wszystko ma napisy PSP.

Jeszcze z tego co slyszalem to Lukas Toys daje kazdemu uzytkownikowi Wii, ktory kupi co najmniej 5 nowych gier od nich, kalendarz z Pokemonami.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: Inlagd sill » 2007-01-24, 20:17

setezer pisze:Jeszcze z tego co slyszalem to Lukas Toys daje kazdemu uzytkownikowi Wii, ktory kupi co najmniej 5 nowych gier od nich, kalendarz z Pokemonami.
Taka okazja - juz lece kupowac! :o
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: ashka » 2007-01-24, 21:21

setezer pisze:Sprawa fajna, ale koszty produkcji takiego zestawu to smieszne pieniadze, w wysylka moze z 15-20zl (?), wartosc x3 bo to wszystko ma napisy PSP.
Jako ze system jest dziurawy to co bardziej przedsiebiorczy zarejestrowali sie juz po n-razy i takie pokrowce za 4-7 zl mozna kupic na allegro.
Koszt produkcji (z wysylka) to raczej dolara nie przekracza :) (wiwat ChRL!)

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Sony mnie kocha....

Post autor: Mejs » 2007-01-26, 13:15

Doszedl rowniez Kilzone.

No coz niestety wersja promo. Ale przynajmiej w normalny pudelku. Bez instrukcji i bez naklejki na UMD jedynie napisy PROMO VERSION NOT FOR RESALE.

ODPOWIEDZ