gry na nesa

ODPOWIEDZ
winczester
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-11, 17:39

gry na nesa

Post autor: winczester » 2013-09-30, 18:53

Jakie gry polecacie, jakie macie, jakie chcecie mieć. Jak ktoś chce sie wymienić albo sprzedać gry na nesa niech pisze na pw. Ale wątek jest głównie o pochwaleniu sie swoją kolekcją gier i polanach zakupu nowych gier, bo każdy ma jakąś grę na oku. Janp. chcę kupić micro machines na nesa, bardzo lubiłem tą grę i to tylko kwestia czasu aż znajde ją w dobrej cenie

dominator
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 204
Rejestracja: 2012-10-28, 16:06
Lokalizacja: dziki zachód

Re: gry na nesa

Post autor: dominator » 2013-09-30, 19:37

powinno Ci się też spodobać RC Pro-Am, bardzo podobna, też świetna zabawa i o wiele łatwiejsza do zdobycia.
Moje tytuły na NESa, z którymi się nigdy nie rozstanę (chyba że dublety) są dosyć pospolite: Kirby's Adventure i Dream Master :)
Tanie gry są dobre bo są dobre i tanie

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: gry na nesa

Post autor: Kwaśny » 2013-09-30, 20:27

Wg mnie gust przyjdzie z czasem - nie zawsze możesz polegać na czyiś opiniach. Ale skoro już chcesz to:
- Castlevania (nie licząc dwójki, wymagające gówno),
- Mega Many (jak wyżej, jak nie lubisz frustracji to nie graj),
- Kirby (chill, bardzo fajne),

i mój faworyt no 1:
- Little Nemo: Dream Master (wg mnie najlepsza gra na NES-a, ale to najprawdopodobniej tylko moja opinia :)).
 Pokaż
Obrazek

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: gry na nesa

Post autor: stoodio » 2013-10-26, 11:20

Kwaśny pisze: - Little Nemo: Dream Master (wg mnie najlepsza gra na NES-a, ale to najprawdopodobniej tylko moja opinia :)).
Kupiłem ostatnio w dobrej cenie. Sprawdziłem - fajny patent ze stworkami. Jak ogram parę ważniejszych tytułów, to przysiądę na dłużej.
Obrazek

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: gry na nesa

Post autor: Kwaśny » 2013-10-27, 12:19

Tak, Flintstones są świetni. Szkoda, że jedyne w które grałem, mając 8 lat, są teraz tymi droższymi :P
 Pokaż
Obrazek

ODPOWIEDZ