Chrono Trigger

logan
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-31, 10:41
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Chrono Trigger

Post autor: logan » 2007-10-31, 10:55

Moim zdaniem najlepsza gra na SNES'a ,jeden z najlepszych (j)RPG w jakie gralem.
Obrazek

andchaos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 27
Rejestracja: 2008-03-15, 00:23
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Chrono Trigger

Post autor: andchaos » 2008-03-15, 01:04

Gralem giedys, gra jest naprawde legendarna, wspanile ssie w nia gra, mnie okropnie wciagla, spendzilem przy niej wiele godzin, mialem wersje japonska kupiona na ruskim handlu :P, przeszedlem do konca nie czajac fabuly ale z czasem wszystko sie doczytalo w internecie. Gra jest wspaniala, teraz zaluje ze sprzedalem catridza z snesa no ale trudno.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Chrono Trigger

Post autor: siudym » 2008-03-15, 10:16

Gra Legenda, juz Kultowa. Obok FF6, CT to obowiazkowe pozycje na SNES. I od razu zaznaczam - raczej tylko na SNES... Porty na PSX sa nieciekawe, powolne i niedopracowane (akurat CT nieco mniej od FF6). Ostatecznie FF6 na GBA. Japonska werja CT na alllegro mozna dostac za 20z, Angielska USA niestety za 100+ jak wogole sie pojawi (obecnie jest chyba za 200...). Co jak co, warto CT na snes miec, nawet za takie pieniadze. Tak naprawde nicna tym nie stracimy, bo nawet jak damy te 150-200zl za CT USA, to zawsze za tyle mozna kiedys odsprzedac.

Jak przyznam sie, ze mam oryginalnego CT JAP za 20zl i... gram na SNES w wersje angielska. :twisted: Jako, ze posiadam Copiera na SNES, to wgrywam sobie na niego japonski rom spaczowany angielskim tlumaczeniem (taki sam jak mam oryginal w karcie, zgrany przez copier na pc) :twisted:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Chrono Trigger

Post autor: Blackie » 2008-03-15, 10:41

Ja kupilem CT (komplet) w zeszlym roku (albo dwa lata temu?) od chlopaka z Kolobrzegu (specjalnie jechalem z Warszawy do Szczecina, do domu, i stad do Kolobrzegu) wraz z innymi grami za calkiem spora sume. W kazdym badz razie spelnilem wtedy jedno ze swoich mniejszych marzen. Ostatnio sie czaje na FF3, ale jakos nie mam zajawki na zakup.
Uwielbiam te gre. Przede wszystkim chyba za soundtrack, ktory wykonal Mitsuda. Do tego fajne i zroznicowane postaci, sliczna grafika, ciekawa fabula i wiele wiele innych rzeczy, ktore mnie przyciagnely i nie pozwolily tej grze o sobie zapomniec.
He only went so far as the subconscious.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Chrono Trigger

Post autor: siudym » 2008-03-15, 10:55

FF3 na SNES USA byl ostatnio na allegro za 100zl, niestety aukcja zostala usunieta.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Chrono Trigger

Post autor: Blackie » 2008-03-15, 10:56

Ja nie chce samego carta, w gre wchodzi tylko komplet.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Chrono Trigger

Post autor: Mejs » 2008-03-15, 11:00

Ja mam marzenia podobne jak Blackie ale niespelnione. Tak sie czaje na jakiegos SNESa z NTSC + Chrono Trigger ale wyczaic nie moge. Przyjdzie kiedys ten dzien, musi przyjsc ! :twisted:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Chrono Trigger

Post autor: Blackie » 2008-03-15, 11:05

Na pewno przyjdzie. Moj w sumie niespodziewanie przyszedl, dobrze, ze mialem zapas gotowki na koncie (w sumie to nie wiem jak sie wtedy stalo, ze bylo tyle na koncie). To byla taka szybka i konkretna decyzja. Nawet tego nie odczulem ; ) Dopiero jak z konta pieniadze wyplacale ; )
He only went so far as the subconscious.

ODPOWIEDZ