Retro Duo Console

ODPOWIEDZ
mac
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 47
Rejestracja: 2010-07-23, 20:45

Retro Duo Console

Post autor: mac » 2010-08-03, 17:19

ktoś ma? jakiś wrażenia? ktoś wiem gdzie można w Polsce kupić?

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Retro Duo Console

Post autor: Dred » 2010-08-03, 21:19

Nie zawracaj sobie nią głowy, na to samo wyjdzie, jeżeli kupisz osobno oryginalnego NESa i SNESa. Chyba nawet taniej. Poza tym to nowo wydany klon i dla mnie za bardzo wartości nie ma.

Podobno gry z chipsetami usprawniającymi wyświetlanie grafiki (te z Star Ocean, Street Figher Alpha 2, MegaMan X3 i Tengai Makyo Zero) i Castlevania 3 nie odpalają.

Wątpię, żeby można było dostać to w Polsce. U nas niestety retrogaming to nadal nisza wśród zatwardziałych pecetowców zagrywających się w CSa i podniecający się na kolejne części NidForSpida bądź Fify.

mac
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 47
Rejestracja: 2010-07-23, 20:45

Re: Retro Duo Console

Post autor: mac » 2010-08-03, 22:40

Dred pisze:Nie zawracaj sobie nią głowy, na to samo wyjdzie, jeżeli kupisz osobno oryginalnego NESa i SNESa. Chyba nawet taniej. Poza tym to nowo wydany klon i dla mnie za bardzo wartości nie ma.

Podobno gry z chipsetami usprawniającymi wyświetlanie grafiki (te z Star Ocean, Street Figher Alpha 2, MegaMan X3 i Tengai Makyo Zero) i Castlevania 3 nie odpalają.

Wątpię, żeby można było dostać to w Polsce. U nas niestety retrogaming to nadal nisza wśród zatwardziałych pecetowców zagrywających się w CSa i podniecający się na kolejne części NidForSpida bądź Fify.
Ale idzie nowe ;-) moda na retro powstaje, patrz choćby Pixel Party od allegro czy wysyp retro tekstów na portalach mainstreamowych.
W swojej naiwności wierzyłem że to oficjalna konsola od Nintendo, a nie parszywy klon ;-)

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Retro Duo Console

Post autor: Dred » 2010-08-04, 11:33

Nintendo by się takie coś nie opłacało, poza tym, obecnie inwestują w Virtual Console.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Retro Duo Console

Post autor: Damjen » 2010-08-13, 10:16

Zgadzam się - wartości kolekcjonerskiej to nie ma żadnej i nie odpalisz na tym ww gier (plus paru innych). Uważam, że warto zainwestować w oryginalnego SNESa i/lub NESa.
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

mac
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 47
Rejestracja: 2010-07-23, 20:45

Re: Retro Duo Console

Post autor: mac » 2010-08-13, 11:46

AdamGilmore pisze:Zgadzam się - wartości kolekcjonerskiej to nie ma żadnej i nie odpalisz na tym ww gier (plus paru innych). Uważam, że warto zainwestować w oryginalnego SNESa i/lub NESa.
Oryginalne nesy i snesy to ja już mam, a to retro duo ma dobre recenzje w necie. Dużym plusem tego jest to że idą na nich gry we wszystkich standardach i regionach.

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Retro Duo Console

Post autor: Dred » 2010-08-13, 12:06

Takiej Terranigmy tam nie odpalisz. PALowy SNES sobie z nią bez jakichkolwiek problemów poradzi.

Po modyfikacjach, Twoje NESy i SNESy będą wszystko odpalały. Almost...

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Retro Duo Console

Post autor: mrSin » 2010-09-01, 13:10

mac pisze:
AdamGilmore pisze:Zgadzam się - wartości kolekcjonerskiej to nie ma żadnej i nie odpalisz na tym ww gier (plus paru innych). Uważam, że warto zainwestować w oryginalnego SNESa i/lub NESa.
Oryginalne nesy i snesy to ja już mam, a to retro duo ma dobre recenzje w necie. Dużym plusem tego jest to że idą na nich gry we wszystkich standardach i regionach.
Na kilku forach / stronach przeczytałem, że nie jest tak różowo.

ODPOWIEDZ