Identyfikacja Kartridży

ODPOWIEDZ
machbed
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2010-03-21, 14:29
Lokalizacja: Kamień Błonie
Kontakt:

Identyfikacja Kartridży

Post autor: machbed » 2012-12-01, 15:33

Obrazek

Snesem się nie interesuję ani nawet go nie mam. Dostałem je w zestawie wraz z zamówieniem w całkiem innym temacie, którym się zajmuję. Czy ktoś mi poda tytuł tej gry z Kotem na labelu i tej obok Rockmana x3? Jeśli to byłoby wszystko sprawne to jest cokolwiek warte? Dosyć lamerskie pytania, ale ze snesem nie mam prawie nic wspólnego.

Pokaż Uwagi moderatora
Ostatnio zmieniony 2012-12-01, 21:42 przez machbed, łącznie zmieniany 1 raz.
Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Identyfikacja Kartridży

Post autor: Dred » 2012-12-01, 17:52

Gra z kotem: Torashiki (albo Torashichi?) [jakieś kanji, którego rozczytać nie mogę] Yasau. Niech mnie poprawi Bono, bo ja japońskiego uczę się dopiero od dwóch miesięcy:P

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Identyfikacja Kartridży

Post autor: bono » 2012-12-01, 19:14

ドラッキーの草やきう Dolucky no Kusayakiu sredniak wart conajmniej 2 zlote w porywach 2,50

machbed
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2010-03-21, 14:29
Lokalizacja: Kamień Błonie
Kontakt:

Re: Identyfikacja Kartridży

Post autor: machbed » 2012-12-01, 21:41

Dzięki za odpowiedzi. Co do uwagi moderatora to dzięki, ale cały polski rynek jest tym zasrany można powiedzieć, więc nazywanie ich pirackimi kartridżami do famicoma czy kartridżami pegasusowymi to jedno i to samo, ale skoro tak cię to razi to pozostanę przy pisaniu o tym na innym forum. :)
Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.

ODPOWIEDZ