Splatoon

ODPOWIEDZ
yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Splatoon

Post autor: yrkill » 2015-06-17, 09:31

Splatoon, czyli Nintendo robi coś po swojemu raz jeszcze — tym razem strzelaninę. Kolorową, ponadczasową i... wyjątkowo wciągającą. O ile tryb dla jednego gracza to kwestia 3-4 godzin znakomitej zabawy, prawdziwa gra zaczyna się kiedy odpalamy multi. Ktoś z was strzela farbą online? ;)
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

darksavant
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2014-05-15, 21:17

Re: Splatoon

Post autor: darksavant » 2015-06-17, 12:30

Ostatnio mi się zdarza w późnych godzinach wieczorno - nocnych: między 22:00 a 3:00. Rozrzut spory, ale siadam jak mam czas. Na razie dobrnąłem do 14 poziomu i póki co jest OK.
Jakby co to moje id: darksavant

ps. pozdrowienia dla Ramzesa64 na którego wpadłem podczas swoich pierwszych gier :D

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Splatoon

Post autor: ramzes64 » 2015-06-17, 15:42

ja tez gram / duzo osob ogolnie gra.... ja mam 100osob ponad w WiiU jako znajomi/glownie z forum liju.pl i duuuzo osob gra.

akurat ostatnie dni odpuscilem po bylo E3 i masteruje Kirbiego.... ale mozemy grac.

yrkill podaj swoje Nintendo ID - bo niewiem czy mam Ciebie na liscie znajomych - to pewnie sie spotkamy. Ja tez wieczorami, po 22 zasiadam.

Gra jest swietna - jak to mowia Strzelankowy Mario Kart - czyli tytul popularny online na Nintendo Wii U
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

darksavant
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2014-05-15, 21:17

Re: Splatoon

Post autor: darksavant » 2015-08-14, 11:43

Wkrótce rozpocznie się pierwszy polski turniej w Splatoona, szczegóły pod tym adresem: http://splatoon.com.pl/pierwszy-polski- ... -splatoon/

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Splatoon

Post autor: chrno » 2015-10-25, 21:12

Coś chyba temat ucichł. Szczerze jak oceniacie nowe IP od Nintendo? Osobiście nabyłem limitkę ze squidem ale wraz z początkiem września sprzedałem swój egzemplarz bo samo rozwijane multi (singiel był fajny ale pękł po 6h robiąc wszystko). Na plus na pewno można zaliczyć ciągłe dorzucanie broni, map i ciuszków za free ale osobiście wolałbym aby również upgrade'owali co jakiś czas singla ew. zrobili fajnego co-opa. Aż jestem w szoku że Ninny dalej się tak opiera a jestem bardziej niż pewien że stworzyliby fantastycznego co-opa za pośrednictwem internetu.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Splatoon

Post autor: ramzes64 » 2015-10-25, 22:52

To źle zrobiłeś, bo wyszła aktualizacja i po levelu 20 który był maksymalnym... po aktualizacjie system dalej nabija punkty, inaczej i chyba do 50lvl.

Sam przestałem grać jakos w czerwcu-lipcu przez sprawy prywatne i brak czasu, ale odpaliłem dopiero 3dni temu i teraz gram online regularnie ze znajomym - taki mamy plan. Dodatkowo z komunikacja glosowa (Skype - bo w grze nie ma). Doszły nowe tryby

turf war i tak mi najbardziej pasuje, bo jest ogolny, zamalowanie planszy, zwarcie z przeciwnikiem w ostatecznosci, glownie trzeba malowac

doszly batelki rankingowe, prywatne, obrona strefy/stref i utrzymanie jej przez pewien czas .... albo wieza ktora trzeba przejac i upilnowac (wieza przemieszcza sie do bazy przeciwnika, gdy ktos na niej stoji. Jest kolejny tryb ktorego nazwy nie pamietam, wczoraj pierwszy raz byl, nie rozumiem tez o co tam chodzi. Zabawy jest duzo, gra jest fenomenalna, kolorowa i to po prostu zajebista strzelanka.

dodatkowo fajnym bajerem jest mozliwosc gry w 2osoby na kanapie, jeden gracz gra na GamePadzie (to jest jego ekran, drugi moze na TV uzywajac WiiRemote z np Classic Controler. Kazdy ma swoj ekran - fajna zabawa.

Tryb singla sobie zrobie powolutku, ale glownie odpalam do gry online.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Splatoon

Post autor: ramzes64 » 2017-01-15, 18:53

Splatoon – cały tydzień od 21:45

Wpadajcie, jak nie mam Cię w znajomych to mnie dodaj ;) / TURF WAR – Zapraszam

Można też wpisywać swoje FC / pisać kto chętny. Jak pododajecie się z Miivers, niekoniecznie będziecie musieli dołączać do mnie, jeśli mecz będzie obłożony.

https://miiverse.nintendo.net/posts/AYM ... V0fqurynew
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Splatoon

Post autor: Kiriki-kun » 2017-01-15, 19:12

Splatoon jest nastawiony na multi, więc nic dziwnego że rozwijali głównie multi.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Splatoon

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-29, 17:31

Bardzo przyjemnie mi się grało, gra nie jest zła.
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ