Region free zapytanie

ODPOWIEDZ
blendi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2022-01-03, 14:14

Region free zapytanie

Post autor: blendi » 2022-01-03, 14:23

Witam Panów , dostałem na gwiazdkę od siostry wii u dla dzieci , problem taki że konsola przyjechała z USA bez żadnej gry , kupiłem u nas dla dzieciaków Mario Brossa jak to na nintendo przystało i zonk gra nie lata , okazało sie ze Wii u ma region lock i to na tyle z naszej zabawy :P i teraz zapytanie czy ta solucja ktora znajduje sie na tym forum jest aktualna ? w sensie czy ona zadziala na sofcie 5.5.5 ? nie chcialbym calkowicie uwalic konsoli zawsze jest mozliwosc kupienia gry na ebay z US co prawda drogo i dlugo sie czeka no ale czego nie robi sie dla pociech


czy ta solucja nadal jest aktualna i można ją zastosowac ?
https://retroage.net/poradniki-technicz ... egion-free
?

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Region free zapytanie

Post autor: kanarekkk » 2022-01-03, 21:18

Przecież to artykuł na 1 kwietnia ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Region free zapytanie

Post autor: tbxx » 2022-01-04, 13:04

Na 1 kwietnia ale akurat wszystko było ok, nie wiem czy teraz pod obecną wersję systemu WiiU paczka softu jest aktualna...
Ale od razu uprzedzam - ten mini soft mod zmienia tylko kod regionu konsoli i z tego co pamiętam większość gier od Nintendo nie dała się nabrać. Więc w przypadku Mario Bros. w grę wchodził by kompletny soft mod i zgranie gry z płyty do pamięci konsoli lub na nośnik USB (sformatowany pod Wiiu)

blendi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2022-01-03, 14:14

Re: Region free zapytanie

Post autor: blendi » 2022-01-04, 20:48

aha no nie w same mario by było grane , need for speedy , fify i wszelakie strzelanki w stylu medal of honor rowniez ale jak ma byc problem nawet nie z brandowanymi grami to nie wiem czy jest sens dzieki za odpowiedz

blendi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2022-01-03, 14:14

Re: Region free zapytanie

Post autor: blendi » 2022-01-07, 20:10

tbxx pisze:
2022-01-04, 13:04
Na 1 kwietnia ale akurat wszystko było ok, nie wiem czy teraz pod obecną wersję systemu WiiU paczka softu jest aktualna...
Ale od razu uprzedzam - ten mini soft mod zmienia tylko kod regionu konsoli i z tego co pamiętam większość gier od Nintendo nie dała się nabrać. Więc w przypadku Mario Bros. w grę wchodził by kompletny soft mod i zgranie gry z płyty do pamięci konsoli lub na nośnik USB (sformatowany pod Wiiu)
Potwierdzam dzialanie tego skryptu na sofcie 5.5.5 dzisiaj zrobione i gry z regionu europejskiego dzialaja super sprawdzone na need for speed i zombiu

ODPOWIEDZ