Wii U - zanim wyłączą e-shop

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 731
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Wii U - zanim wyłączą e-shop

Post autor: tbxx » 2022-04-09, 15:04

Niecały rok do zamknięcia e-shop na konsoli Nintendo Wii U. Polecacie jakieś gry, które zakupiliście? Planujecie coś zakupić? Napiszcie 1-2 zdanie i wklejcie jakieś video ;)

DUCK HUNT (Virtual Console NES)
Kto by nie chciał postrzelać do kaczek? ;) W tym przypadku nie trzeba TV CRT - gra obsługuje Wii-Remote.

https://youtu.be/RMEzCUEnkKI

EARTHBOUND BEGINNINGS (Virtual Console NES)
Pierwsza cześć Earthbound/Mother po angielsku dostępna tylko na Wii U! (Wersja na NES była gotowa do wydania w USA, niestety została anulowana)

https://youtu.be/ttKkiEKqwuk

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wii U - zanim wyłączą e-shop

Post autor: Y2K » 2022-08-26, 22:08

Do poniedziałku 29.08.2022 (nie wiem czy włącznie czy wyłącznie) można doładowywać swoje konta na Wii U/3DS kartami pre-paid. Ja swoją konsolę pierwotnie założyłem na UK i niestety NNID nie pozwala zmienić regionu. Zatem pre-paid kupiony w empiku nie działa.

Jaką stronę UK polecacie, gdzie można kupić karty pre-paid w GBP (oczywiście taką, która generuje kod i wysyła go od razu na maila)? Bardziej zależy mi na zaufanej i pewnej niż na jakieś lewej z pseudo-promocjami.

Oczywiście temat jest pilny, powiedzmy że do niedzieli. Z góry dziękuję za cynk.
Obrazek

Awatar użytkownika
Y2K
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-02, 14:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wii U - zanim wyłączą e-shop

Post autor: Y2K » 2022-08-26, 22:45

Dobra, mam: amazon.co.uk

Zakupione - konto naładowane - gra zakupiona i pobrana!

W sumie mogłem zmienić poprzedniego posta, ale może się to komuś przydać, zarówno przypomnienie, że w poniedziałek sklep nie będzie już można zasilić środkami jak i co zrobić jak się ma NNID na UK :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ