Playstation TV

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Playstation TV

Post autor: Melvin.FoX » 2016-05-23, 16:02

Kiriki-kun jeżeli chodzi o kwestie legalności to właśnie nomenklatura, detal czy też odpowiednia interpretacja jednego lib kilku przepisów stanowi o legalności. A o przekonaniach nie ma co dyskutować bo tak jak i gusta, każdy ma własne i słuszne. Te sprawę musieliby rozstrzygnąć prawnicy. Szkoda tylko, że Sony musiało to połatać.
xo - that was for the players

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Playstation TV

Post autor: M-Chan » 2016-05-25, 08:31

Ja dostałem to ustrojstwo i na początku miałem mega mieszane uczucia - bo w moim odczuciu Vita to najgorsza konsola bod względem tytułów (liczę tu ostatnie trzy generacje), ale ucieszyłem się bo w sumie chciałem zagrać w spinoff Uncharted i rzucić okiem na wynaturzenie z nazwą Silent Hill w tytule, a tu niespodzianka - sony nadal łudzi się, że kilka tytułów będzie sprzedawać konsole trupa za całkiem spore pieniądze i gdy już miałem schować ustrojstwo do pudełka, a pudełko w najciemniejszej czeluści szafy postanowiłem spróbować Personę 4 Golden i dziś śmiało mówię, iż warto kupić Vitę TV dla tej jednej gry bo to ponad 100 h niepowtarzalnego klimatu - gorzej jeżeli ktoś nie lubi serii Persona - w takim wypadku zdecydowanie należy to wrzucić w najciemniejszą czeluść szafy i postarać się już więcej o tym nie myśleć ;)

ODPOWIEDZ