Nioh: Complete Edition na PS4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Nioh: Complete Edition na PS4

Post autor: M-Chan » 2018-09-04, 10:23

Czy ktoś z Forumowiczów doszukał się gdzieś potwierdzenia wydania "Nioh: Complete Edition" na konsolę PS4 na rynek europejski w wydaniu fizycznym? Wiem, że wydanie takie trafiło na rynek azjatycki i to jeszcze z artbookiem i doczytałem też, że jedno z wydań posiada angielskie napisy, więc w ostateczności trzeba będzie importować, ale wolałbym oczywiście uniknąć dodatkowych kosztów i czekania.

Nie znalazłem nigdzie działającego adresu mailowego do Sony Interactive Entertainment Polska (playstation.pl@eu.sony.com odbija maile zwrotne jako nieistniejący adres), a na stronach są tylko wybrane tematy pomocy i nie ma jak zadać pytania o plany wydawnicze jak w przypadku innych wydawców.

Awatar użytkownika
/dev/null
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 56
Rejestracja: 2018-12-07, 13:42
Lokalizacja: wlkp

Re: Nioh: Complete Edition na PS4

Post autor: /dev/null » 2018-12-07, 14:10

Na Europe nie wyszło Complete Edition, tylko cyfrówka - niestety. Chociaż aktualnie wersja cyfrowa śmiesznie tania z dodatkami, ja kupowałem podstawkę gdy była na wyprzedaży w MM za 79zl, 30 albo 40zł w PSN za season pass i po dzień dzisiejszy imponuje mi jak dużo ludzi grinduje ostro i jak ciekawie się w tą grę gra.

ODPOWIEDZ