Arcade Shark 64

ODPOWIEDZ
Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Arcade Shark 64

Post autor: Damjen » 2006-01-20, 11:58

Chcialem pokrotce podzielic sie z Wami moimi odczuciami dotyczacymi Arcade Sharka 64, ktorego to przed kilkoma dniami nabylem droga kupna :P Na pierwszy rzut oka - wyglad, bardzo estetyczny, rozmieszczenie przyciskow odpowiada z grubsza zywklemu joypadowi N64 z tym ze przyciski Z,L i R znalazly sie w poblizu przyciskow C (trzeba sie przyzwyczaic :) ). Super patent to to, ze galke mozna wykrecic z D-pada i wkrecic ja do analoga tak wiec Arcade Shark 64 obsluguje wszystkie gierki na N64 :D Analog jest super precyzyjny, nie chodzi ani za lekko ani za ciezko, z kolei D-pad moglby troszke bardziej sie wychylac w tych 8 kierunkach, - to jedyne zastrzezenie jakie mam do sterowania.
Sam joypad nie jest wcale ciezki, mozna go spokojnie polozyc na kolanach ale najlepiej na czyms stabilnym i twardym, zeby jak najdokladniej mogl odzwierciedlac arcade board :)
W praniu...no wlasnie, w praniu wyszlo (jak to bylo do przewidzenia) ze Arcade Shark 64 nie nadaje sie do FPP i wyscigow, tzn. pewnie daloby sie grac ale trzebaby poswiecic sporo czasu na wyczucie :wink: Z kolei w TPP sprawuje sie znakomicie, spodziewam sie rowniez ze w platformerach 2D bedzie nieoceniony :D Moglem przetestowac go na Yoshi Story i zdal egzamin na 100% (tak wiec pewnie w takich grach jak Tarzan, Tigger's Hney Hunt czy Kirby 64 bedzie rownie dobry :) ). Zdecydowanie najlepiej Arcade Shark sprawdza sie w bijatykach i grach sportowych (zwlaszcza tych przeniesionych z automatow) - KIG, Mace - gra sie super, nie moge sie doczekac jak dorwe Mortale :) Poza tym takie pozycje jak NFL Blitz czy NBA Hang Time to z tym joypadem zupelnie nowa jakosc. No i Mario Tennis - brak slow zeby opisac jak swietnie steruje sie postacia za pomoca Arcade Sharka, juz nigdy nie zagram w Mario Tennis zwyklym padem :)
W joypadzie jest slot na karte pamieci tak wiec nie trzeba przepinac padow gdy chcemy zapisac save :)
Ogolnie musze przyznac ze jestem z Arcade Sharka zadowolony, nie zawiodl moich oczekiwan. Jest jednym z niewielu tego typu peryferiow do N64 i szczerze polecam zakup, jesli ktos mialby okazje - ja swoj mam za 50 zl, cena moze nienajnizsza ale dostalem go w pudelku z instrukcja a sam Arcade Shark jest praktycznie w idealnym stanie.
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

ODPOWIEDZ