Pokaz swoj smietniczek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: kolo » 2012-08-07, 22:14

Widzę sporą kolekcję Ultim, w które jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać i Jazza za którego kiedyś cie zabiję tak bardzo chciałbym go mieć :D Swoją droga takich gier masz więcej, choćby Bloodlines i premierowy Morrowind.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: kanarekkk » 2012-08-08, 10:45

Leeee Pc :D Fakt jednak godny uznania, ze sporo Ci sie tego nazbieralo.

Pozwole sie jednak przyczepic do jednej kwestii, z racji tego, ze jestes nowy, tylko upominam. Na tym forum przyznawanie sie do faktu grania na emulatorach jest niezgodne z regulaminem :) Prywatnie rob co chcesz, jednak pisanie o tym na forum moze sie skonczyc warnem i niezlym czepianiem sie ;) To taka rada na przyszlosc ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: emde » 2012-08-08, 11:36

Księdza pacierza uczyć nie chcę, ale za regulaminem:

"5. Grasz na piratach, lub nielegalnie używasz ROMów? W porządku, ale zachowaj to dla siebie. Podobnie, jeśli chcesz umieścić linki do stron zawierających nielegalne treści lub materiały (ROMy, oprogramowanie, muzyka, filmy)."

Jest coś o emulatorach? Kolega poluje przecież na oryginalną grę, chce ją tylko odpalić na piecu...

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Damjen » 2012-08-08, 13:19

mcfly12 pisze:
Damjen pisze:Sanitarium :D Aż nie wiem czy sobie nie kupię... :wink:
Też choruję na ten tytuł. :D
Trafne określenie :roll:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Iselor
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 55
Rejestracja: 2012-08-07, 19:35

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Iselor » 2012-08-08, 14:21

mcfly12 pisze:
Damjen pisze:Sanitarium :D Aż nie wiem czy sobie nie kupię... :wink:
Też choruję na ten tytuł. :D

Iselor Pochwalisz się ile zapłaciłeś za Siantarium i World of Myst?
Sanitarium sprowadzałem z Anglii z tego co pamiętam. Jakieś 90 zł. Może ciut więcej, moze ciut mniej ,nie pamiętam dokładnie. Chciałem big boxa ale ponad 200 zł mnie odstraszyło. Co do The World of Myst to kupowałem niedługo po premierze, a miałem farta bo to było niedługo przed moja osiemnastką (osiem lat temu) i miałem kasę żeby wywalić na to 280 zł (bo chyba właśnie tyle kosztowało czy 220, nie pamiętam).

Nie ma się co chwalić, gry mnie rujnują finansowo. A jeszcze się dzisiaj dowiedziałem że 19 wygasa mi umowa o prace na zastępstwo i moge sobie szukać nowej pracy. Jeśli więc w ciągu 10 dni nie znajde migiem jakiejś roboty szybko nowych gier w mojej kolekcji tu nie zobaczycie.

mcfly12
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 781
Rejestracja: 2011-01-02, 22:19

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: mcfly12 » 2012-08-08, 14:25

Iselor pisze: Nie ma się co chwalić, gry mnie rujnują finansowo.
Obawiam się, że wielu na tym forum tak ma. Pasja to pasja.
Cycki i Heavy metal to dwie najlepsze rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Axi0maT » 2012-08-08, 16:36

Troche siara wrzucac zdjecia gier na PC jako KOLEKCJI... Ja bym nie mial odwagi po czyms takim spojrzec w lustro :P

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Damjen » 2012-08-08, 16:40

Nie przesadzajmy :) Na PC też jest mnóstwo dobrych, starych ex-ów :)
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Iselor
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 55
Rejestracja: 2012-08-07, 19:35

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Iselor » 2012-08-08, 17:25

Zdaję sobie sprawę że najnowszy up na nikim nie zrobi pewnie jakiegokolwiek wrażenia ale muszę go umieścić ze zwykłego obowiązku.

Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: kanarekkk » 2012-08-08, 17:31

Oj tam nie przesadzaj, jaja sobie troche robimy :D
Obrazek

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: frabi » 2012-08-11, 09:36

A no tak, tego nie wrzuciłem bo tam głównie współczesne akcesoria i to głównie mało ciekawe. Szkoda, że nie ma osobnej kategorii na pozostały sprzęt retro :(
Maraz pisze: Same reedycje mnie nie bolą, ale bezpłciowa forma estetyczna w jakie są opakowane :) Tęsknię za boxami, żałuję że żaden mi się nie zachował. Pamiętam jak dostałem Red Alerta 1 i 2 w Boxie, na kilka miesięcy przed 11 września, po którym grę wycofano... Wracając... Mogliby zrobić reedycje tych gier w oryginalnych opakowaniach :) Takie moje marzenie :D
Ech, chyba to marzenia ściętej głowy. Kiedyś jak się kupowało oryginał na PC to był w boxie takim jak dzisiaj edycje kolekcjonerskie - u mnie półkę zdobił piękne boxy Wing Commandera III&IV i Strike Commandera (i jeszcze instrukcja wpleciona w magazyn dla najemników Sudden Death - miodzio). Dzisiaj gry kosztują tyle samo a w najlepszym razie mają plastikowe pudełko z ulotką zamiast instrukcji. No ale jakby dzisiaj wydawali je w takich boxach jak kiedyś to magazyn by trzeba na nie mieć ;) - kiedyś jedną grę można było męczyć kilka miesięcy, teraz w kilkanaście godzin :D No i kiedyś duży box też uzasadniała konieczność zmieszczenia gdzieś tego stada dyskietek.
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: kolo » 2012-08-12, 19:09

Teraz nie-growa część kolekcji.

Muza - prawie wyłącznie kupione przeze mnie osobiście, jedyny wyjątek zaznaczę.
Obrazek
Od lewej do prawej:
Helmet - Betty (jak dla mnie ich najlepsza płyta), Sepultura - Dante 21, Tool - 10000 Days (niczego sobie, próbuję kupić jeszcze co najmniej Latelarus), The Mars Volta - Amputechture, Isis - Oceanic: Remixes / Reinterpretations (próbuję tanio kupić ich pozostałe płyty), King Crimson - In the Court of the Crimson King (genialna, muszę jeszcze kupić The Power to Believe), Don Airey - A Light in the Sky (kupiony na koncercie Deep Purple w Rzeszowie, przez ojca - ja nie miałem dość kasy), Slayer - God Hates us All, Sonic Youth - Rather Ripped, A Thousand Leaves, Goo

Obrazek
OSTR - Jazz Dwa Trzy, Kat - Mind Cannibals (badziew), Siekiera - Nowa Aleksandria, Na wszystkich frontach świata, Tower - Mercury, Lux Occulta - Dionysos, Forever Alone Immortal (cały czas próbuję kupić gdzieś tanio ich pozostałe 2 płyty długogrające)


Książki - większość moich, parę ojca i kilka siostry:
Obrazek
Nikt, Renegat, Nocarz | Dragon Age: Utracony tron | Kłamca 2, 1 | Rzeźnik drzew, Weźmisz czarno kure, Homo bimbrownikus | Diabeł Łańcucki, Wilcze gniazdo, Czarna szabla, Bohun | Piekło i szpada, Klejnot i wachlarz, Strażniczka istnień | Rezydent wieży 1 | Padlina

Obrazek
Władca pierścieni, Gospodarz Giles z Ham / Przygody Toma Bombadila (pożyczone różnym osobom Silmalirrion i Hobbit) | 11 pazurów | Ręka mistrza (prezent od ojca, takie sobie czytałem od autora lepsze) | Pies musi wystrzelić | Antybaśnie (ojca) | Bajki dla robotów | Wielki kawalarz polski (sporo żartów, równie dobrze można się pośmiać) | Gargantua i Pantagruel | High School of the Dead 1-3 (fajne rysowane cycki, reszta badziewna)

Obrazek
Czarodzicielstwo, Mort, Ciekawe czasy, Kolor magii, Carpe Jugulum, Piramidy, "Bogowie, honor, Ankh-Morpork", Muzyka duszy, Wolni ciutludzie, Maskarada, Dobry omen, Wyprawa czarownic (część moja, część siostry) | Wieża, Władca much (obydwie książki świetne, przedstawiać raczej nie trzeba) | Agent Dołu (ojca)

Obrazek
Diuna (świetna edycja, ale drogo było więc nie kupiłem następnych) | W kraju niewiernych, Wroniec, Lód | Rota, Szczurołap, Wojownicy Ulryka, Piętno potępienia, Zabójca trolli, Zabójca skavenów (uwielbiam to uniwersum, ale jest trochę ciężko dostać to w sklepach, no i są drogie)
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Eru
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2012-02-05, 21:57
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Eru » 2012-08-12, 21:07

Skoro lubisz książki ze świata Warhammera jakbyś kiedyś był w Krakowie polecam zajrzeć na stoiska z książkami na dworcu PKP, zwykle stoi tam jedna kobieta która ma ich na prawdę bardzo fajny wybór, stan książek też niezły, no i najważniejsze nie tak drogo :)
Poza tym polecam poczytać historie świata z podręczników do gry bitewnej, często w książkach można znaleźć sporo fajnych nawiązań, usytuować sobie jakoś te opowieści w czasie. (Ale także sporo wydarzeń z książek z Black Library bardzo odstają od kanonu ;) )

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: ramzes64 » 2012-08-12, 23:37

a ja się pochwalę wirtualnym katalogiem - bo dokonałem inwentaryzacji.

W sobotę robiłem pewne porządki i wszystkie moje gry i zabawki musiałem odłączyć i przerzucić w inny kąt na chwilkę. Więc pomyślałem, że jak bede je ponownie układał to sprawdzę czy wszystko się zgadza, czy czegoś nie dopisałem itd

http://www.gamespot.com/users/self/games_table?mode=own
gry pudełkowe i wersje cyfrowe (WiiWare/DSiWare/eShop/XBoxLive).

mam jeszcze około 200 gier z Virtual Console - ale ich nie uwzględniam. Nowe wydania tylko (czyli WiiWare, DSiWare, eShop/XBoxLive).

Na XBL mam perfect dark - ale to nwe wydanie podciągniete graficznie... więc się łapie... reszta z VC to praktycznie to samo co oryginal.

Także tak prezentuje się moja kolekcja w katalogu.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Mrowa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 27
Rejestracja: 2011-03-31, 16:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pokaz swoj smietniczek

Post autor: Mrowa » 2012-08-19, 17:11

W końcu dozbierałem kilka rzeczy i mogę pokazać swoją kolekcję:

Gierki:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Sprzęt:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Osoby ciekawe szczegółów, zapraszam pod stronę z mojego podpisu

Pokaż uwagi Administratora

Zablokowany