Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2022-08-17, 18:45

Obrazek

Co tu dużo gadać, bardzo ładne nowe pięciopłytowe wydanie soundtracku z mojej ulubionej gry, case jest najgorszego możliwego typu który ulega samozniszczeniu kiedy się go częściej otwiera i trzyma płyty tak że ciężko je wyjąć, ale miło w końcu usłyszeć tą muzykę w najlepszym możliwym wydaniu.

Cena dość wysoka, ale nie zabójcza - udało mi się dorwać nówkę sztukę za ~200zł.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-18, 20:11

8)


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-28, 15:36

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-29, 17:17

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: TankerPL » 2022-08-30, 13:04

Obrazek

Troszkę wpadło w tym miesiącu. Oprócz Nintendo DS Lite z paru postów wyżej.
Assassin's Creed Brotherhood i Revelations: chwilowo ograłem Brotherhooda, przed Revelations chwilę chyba odpocznę, ale pewnie jak zacznę to pójdzie w miarę sprawnie. Co sądzę o Brotherhoodzie opisywałem w temacie w co aktualnie grasz, niemniej przypomnę- jestem bardzo zadowolony z tej produkcji.
LA Noire wziąłem, bo na Switchu mam cyfrową wersję, a że brakowało do limitu AllegroSmart to cóż :) padło na to, z przyjemnością ogram to na X360, choć samo instalowanie 3 płyt jest mało komfortowe.
SEGA Superstars Tennis- poluje też na All Stars Racing i All Stars Racing Transformed, a akurat tego typu produkcję lubię, czasem pyknąć sobie meczyk/dwa czy odblokować jakąś postać.
Quantum Redshift- fajna ścigałka, też czasem włączę żeby przejechać parę tras i żeby się XClassic nie zastał. Cena również odgrywała rolę, bo kosztowała mnie 15 złotych.
NBA Jam- cena taka jak za Quantum, dla większości pewnie crap, ale jednak lepszy wypełniacz półki dla mnie niż np. Tiger Woods 04/05 czy stare FIFY. Mam mały problem z bronieniem własnego kosza, kamera jest tak żywiołowa, że można dostać palpitacji czasem.
Need for Speed: Carbon Own The City- bardzo ładna gra, świetnie wygląda, przyjemnie się gra.
Pokemon Diamond- wziąłem, bo stało w dosyć fajnej cenie jak na wydanie DS, rozbudowa kolekcji serii Pokemon trwa w najlepsze. Co do samej rozgrywki troszkę zamulone jest, a może to przyzwyczajenie z Sun/X, że pojedynki chodzą płynniej.
SEGA Touch Darts- wziąłem, bo cena; wziąłem, bo SEGA xd; zawsze dodatkowe pudełko na kartridż z GBA spoko. Sama gra nie jest aż takim crapem, ot zwykłe rzutki.
We wrześniu raczej będzie spokój, ewentualnie Assassin's Creed III wpadnie i może God of War na PSP, kusi ograć, a sam jakimś fanem GoWa nie jestem :) .
Zeo Ranger Mode! Gold!

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-30, 13:06

Domyślam się że po mimo okazji względem innych aukcji musiałeś wydać fortunę na te pokemony na ds'a.
Zastanawia mnie trochę w sumie czemu te wszystkie pokemony są tak cholernie drogie czy na dsa czy GBA.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: TankerPL » 2022-08-30, 13:16

Za Pokemony dałem 250 złotych, taka raczej uczciwa cena jak na dzisiejsze czasy (Bogu dziękować, że remake wyszedł na Switcha, bo pewnie przez to). Też mnie zastanawia jak to jest, że gry z serii Pokemon zwykle są na wysokich pozycjach gier, które sprzedały się w dużych ilościach, a jak patrzę na ceny np. Pokemon Black 2 to aż... Się robi smutno.
Zeo Ranger Mode! Gold!

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-30, 18:24

To raczej nie nabytek w kolekcji ale umili godziny spędzane przed kineskopem.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-08-31, 11:34

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2022-09-01, 22:18

A do mnie ostatnio wpadło pierwsze Shining, jak to często bywa niestety bez instrukcji, ale zarówno pudełko jak i cart wyglądają bardzo ładnie. Bardzo ładnie jak na swój wiek wygląda też grafika w grze, ale częstotliwość losowych starć jest równie zabójcza jak w Phantasy Star.
Obrazek

@TankerPL:
Myślę że wysoka cena starych generacji Pokemonów to w znacznym stopniu kwestia tego że na dobrą sprawę rozgrywka bardzo się z czasem nie zmieniała, swoje robi też "pełen pokedex" i poksy które trzeba przenieść do nowej odsłony ze starej żeby go zapełnić.

@Tomek Walancik:
Widzę że w tej chwili bardziej skupiasz się na grach i bardzo się z tego powodu cieszę, nieużywana konsola to tylko kostka zbierająca kurz - tak trzymaj.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-03, 20:16

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wylicytowałem za 77PLN, komplet 3xA.
Pierwsza płyta stan bdb druga mocno porysowana.

Niestety przy wkładaniu gry w folie pod wpływem zmęczenia gra mi wypadła na podłogę i mały kawałeczek plastiku odpadł z pudełka.

Rok temu gdy bałem się dotykać pudełka aby przypadkiem czegoś nie uszkodzić bym się mocno przejął tym czymś. Teraz no cóż... skoro tak chciał los

Tak czy siak szkoda bo jednak zależy mi aby utrzymać to wszystko w jak najlepszym stanie.
Obrazek

Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-07, 19:08

Telewizor kineskopowy.


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2022-09-09, 16:52

Obrazek
Wreszcie dojechał do mnie Dragon's Revenge, przy okazji wpadła mi też Grandia, co prawda w budżetowym wydaniu, ale przynajmniej w przyzwoitym stanie, kompletna i w pełni po angielsku.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-28, 16:49

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

https://youtu.be/JIb1XZp6-js
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: TankerPL » 2022-10-08, 13:45

Miało być co innego i trochę taniej, ale niestety awaria 360 sprawiła, że postanowiłem się już nie bawić w tą generację i zakupiłem Xbox One w wersji FAT 500GB, wielki przeskok pewnie nie jest, ale imho wsteczna kompatybilność i możliwość zagrania w "nowsze" gry przekonała mnie do zakupu. Mam jedynie nadzieję, że za pół roku nie będę żałował, że nie dołożyłem tych paru setek więcej i nie wziąłem wersji S hehe.

Obrazek

Nie mogłem się powstrzymać i wraz z konsolą zakupiłem Wiedźmina 3 i Assassin's Creed Syndicate. Wiem, że wiedźmina mogłem kupić od razu z dodatkami, ale szczerze mówiąc będę tylko polował na Krew i Wino na eshopie, bo Serce z Kamienia jakoś mnie nie urzekło (jak oglądałem gameplay na YT).
Skusiłem się też na Game Passa, bo pierwszy miesiąc 4zł, więc całkiem uczciwa cena, a do pobrania jest FIFA 22 za darmola to myślę, że warto :).
W zestawie nie było pada niestety, ale pożyczyłem od ziomeczka, swojego pewnie upoluje w jakimś lombardzie za jakiś czas :).
Także miało być skromnie, ale los jak zwykle pokazał, że w którą stronę się nie odwrócę wiatr zawsze będzie wiał w oczy xd
Zeo Ranger Mode! Gold!

ODPOWIEDZ