Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2020-11-05, 18:13

Małe co nieco z Kanady:
Obrazek
Dragons Crown Pro: Battle Hardened Edition, Streets of Rage 4, Shining Resonance Refrain: Draconic Launch Edition (co prawda mam już kupioną cyfrówkę, ale edycja ładna i cena też niczego sobie).
Sega, Sega über alles
Obrazek

FanAtyk
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 64
Rejestracja: 2013-12-16, 23:35

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: FanAtyk » 2020-11-19, 13:45

Ciąg dalszy uzupełniania kolekcji na WII, przy okazji wpadły też tytuły na PSP które chciałem ograć. Żeby tylko było ciut więcej czasu na granie :(

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kanarekkk » 2020-11-22, 14:09

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Długo się zastanawiałem, oglądałem, aż w końcu kupiłem. Cena co prawda z nóg nie powala, ale jest sporo dobrej zabawy w zestawie, i póki co nie muszę nic dokupić, więc jestem zadowolony :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2020-11-23, 16:51

Nie spodziewałem się że gry AS będą dostępne legalnie po angielsku, tym bardziej nie spodziewałem się że będą dostępne w edycjach fizycznych, we względnie rozsądnej cenie, że jakieś kupię i przypuszczam że nikt nie spodziewał się że ktoś takim nabytkiem pochwali się na tym forum. No ale stało się i już są:
Obrazek

Wydania bardzo ubogie: tylko pudełko, okładka z zadrukowanym wnętrzem i płyta z grą, BBH i Rance mają dodatkowo płytę z Soundtrackiem, Rance dwie (bo to dwie gry) i to w sumie tyle zawartości. Zaskoczył mnie brak klucza ani opcji pobrania edycji cyfrowej co jest już teraz w zasadzie standardem, no ale widać nie u Mangagamer.

Pamiętajcie dzieci - nie mieszajcie jRPG z Duke Nukem 3D.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1048
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Kiriki-kun » 2020-12-01, 18:10

Może nie nowy nabytek, ale ogarnąłem sobie po przeprowadzce wszystkie konsole.
Zrobiłem przegląd płyt które mi zostały na poddaszu i garażu, dwa popołudnia i w końcu można coś normalnie podłączyć :)
Półki są na szynach, dzięki czemu wszystkie toploadery można wysunąć i normalnie używać.
W przyszłości jeszcze zmniejszę trochę Wysokość niektórych szuflad, i dam radę zmieścić jeszcze ze dwie :)
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Oprócz tego przez przypadek trafiłem na projekt gbs control. Czyli modyfikacja pozwalająca używać customowego firmware'u na tanim, chińskim upscalerze gbs8200. Efekt jest niesamowity, według testów jednego z youtuberów, lag jest na poziomie 5 ms, w dodatku możemy urządzeniem sterować przez Wi-Fi.
Pozwala włączyć scanlines, wybrać rozdzielczość, wyjście (VGA lub component).
Oczywiście jakoś uoscalingu jest gorsza niż przy OSSC czy framemeister, ale nie ma opóźnień, obraz nie skacze itp. W porównaniu do ceny, sprzęt idealny!! obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Teraz tylko znaleźć gry w które można by grać :)

Awatar użytkownika
Brzostek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2011-01-08, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Brzostek » 2021-01-05, 16:14

Zakup z zeszłego miesiąca. Wkręciłem się trochę w serię Sakura Wars i udało mi się na olx znaleźć So Long My Love na PS2.
Obrazek

Oprócz tego muszę chyba się zacząć rozglądać za japońskim Saturnem, bo kupiłem też ostatnio Sakura Wars 1 i 2. Zobaczymy czy prędzej nauczę się tych run księżycowych czy może wyjdzie tłumaczenie do dwójki :P

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-26, 18:58

Zakup z grudnia więc już nie taki nowy ale trochę mnie kosztował ;p

Assassin's Creed Valhalla na Xbox Series X

Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2021-04-27, 20:51

Najnowsze małe co nieco, a że ostatnie było dawno temu to trochę się rozpędziłem.

Obrazek
PS3 kupione na Allegro Lokalnie, na żywo wygląda trochę gorzej niż na zdjęciu, ale nie ma tragedii, wygląda na to że konsola nie ma większych problemów technicznych poza padniętą baterią trzymającą datę i kiepskim dyskiem - jest to późniejszy model 80GB.
Trochę mnie zaskoczył rozmiar konsoli w porównaniu z klasyczną slimką, tłuścioch jest zdecydowanie masywniejszy i większy w każdym z wymiarów.

Obrazek
Soul Blade ściągnięty z niemiec, nie zauważyłem że nie ma okładki, no ale trudno - cena nie była tragiczna.
Aegis of Earth kupione na OLXie w Rzeszowie nawet nie wiedziałem że ta gra miała fizyczne wydanie.
Pozostałe gry pochodzą z 2 komisów w Rzeszowie, ceny ani okazyjne ani jakoś bardzo zawyżone a nie chciało mi się kupować po jednej, dwóch grach i płacić za wysyłkę.
Na Dragon Age Inkwizycję miałem chrapkę od dawna, pomimo wpadki z Origins na PS3 seria dość mocno mnie wciągnęła i jestem ciekaw jak bardzo skrzywdziła grę polityka EA.
Hunted: The Demon's Forge ma w najlepszym wypadku mieszane opinie, ale mam ochoty spróbować ze względu na to że za grę odpowiada inXile.
W Darkness II grałem na PC i bardzo ją lubię, ale "quad wield" trochę cierpi ze względu na klawiaturę i jestem ciekaw jak to wygląda na padzie, tym bardziej że wydanie ładne a cena dobra.
Reszty raczej przedstawiać nie muszę, Saints Row 3, Uncharted 4 i Mass Effect 2 (choć to bardziej na Xboxie 360) i XCOM to pozycje w zasadzie obowiązkowe.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: tbxx » 2021-04-28, 08:17

Coś dawno się nie chwaliłem zakupami...

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kanarekkk » 2021-04-28, 08:31

Red Steel, nawet fajnie się przy tym bawiłem ;-) Chyba sobie odświeżę niedługo.
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2021-04-30, 18:24

Zakup z Listopada 2021, najnowsza konsola Microsoftu "Xbox Series X" zakupiona parę dni po premierze.

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: kolo » 2021-05-05, 17:20

Ostatnie małe co nieco: Valkyria Chronicles 4 i trójpak Tales of na PS4.
Obrazek
Sega, Sega über alles
Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2021-05-07, 18:38

Dzisiaj jest premiera nowego Residenta i właśnie dzisiaj trafił do mnie jeden z egzemplarzy (bo zamówiłem grę na Pre-order), tylko się wkurzyłem bo zamówiłem go razem z steelbookiem ale stellbook przyszedł zniszczony..... ;p

Resident Evil Village na Xbox Series X


Obrazek

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2021-05-08, 17:28

Xbox One STEREO Headset

Obrazek


Jak wrzuciłem ten post to jeszcze nie byłem świadomy jaki błąd popełniłem.... A otóż myślałem że kupiłem słuchawki do Xbox Series X a okazało się że kupiłem stare słuchawki do XONE w dodatku przewodowe :(
Ostatnio zmieniony 2021-05-11, 11:11 przez Tomek Walancik, łącznie zmieniany 3 razy.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Twój nowy nabytek w kolekcji v2

Post autor: Tomek Walancik » 2021-05-11, 08:21

Urządzenie raczej dla kolekcjonerów, drogie jakieś nie jest, kosztowało mnie około 230 zł więc raczej dużo nie straciłem.

NINTENDO GAME WATCH SUPER MARIO BROS


Obrazek

ODPOWIEDZ