Wpadki kolekcjonerskie

ODPOWIEDZ
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Wpadki kolekcjonerskie

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-03, 20:51

Witam, założyłem ten temat w celu umożliwienia innym użytkownikom forum przedstawienia swoich "wpadek kolekcjonerskich"

Żebyście zrozumieli o co chodzi to może zacznę od siebie:

Każda z tych dwóch wpadek miała miejsce w ciągu tygodnia


1. Otóż zamówiłem sobie Super Mario Sunshine na GC, całość przyszła w protektorze. Niestety z protektorem było coś nie tak tzn nie pasował w pełni do pudełka od gry. Sytuacja wygląda tak że dosłownie 10 minut temu wyciągam grę z regału, patrze na tylną okładkę I mówię... o (kwiatuszek) ..... te drzwiczki od protektora czy jak mam to gowno nazwać wbiły mi się w tą foliową okładkę na pudełku i się cała zdeformowała. Zwrotu nie zrobię bo wylicytowałem po atrakcyjnej cenie porównując do innych.



2. Wróciłem wczoraj ze szkoły z paczka w ręku, w środku był Resident Evil na gamecube. Chciałem nagrać unboxing więc otworzyłem paczkę pomimo zmęczenia. Unboxing nagrałem, sięgnąłem po folie aby spakować w nią grę, i gra mi się wyślizgła z rąk... upadła na podłogę i mówię sobie w myślach " nie no (kwiatuszek) tylko nie to....." podnoszę pudełko i mały kawałeczek plastiku odpadł z pudełka.




Pochwalcie się o swoich sytuacjach tego typu, mam nadzieję że nie jestem sam jakby to nie zabrzmiało.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 78
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Wpadki kolekcjonerskie

Post autor: TankerPL » 2022-09-05, 13:38

Jedyne wpadki co miałem to w większości sprzedawanie sprzętu przed boomem cenowym.
Jakoś w 2011/12 na eBayu latało bardzo dużo gier na Nokie N-Gage (i to w folii) w cenach ~30-40 zł od sztuki. Tytuły jak Tomb Raider czy Tony Hawks. Bo z tego co pamiętam Pathaway to Glory czy The Elders Scrolls Shadowkey stały w cenach poza zasięgiem. W każdym razie miałem dość sporo tytułów (jakieś 11) i sprzedałem wszystko za cenę tak śmieszną, że aż żal mówić...
Kolejna wpadka to kupno Rayman Legends Definitive Edition na Switcha. Otóż kupowałem na premierę i złożyłem preorder jak cena była 220 złotych, ograłem demko spodobało mi się, więc... Poszło zamówienie. Po wysyłce preorderow cena spadła na 160 złotych hehe, a teraz to wiadomo.
Z uszkodzeń sprzętów to nic wielkiego się nie działo, ale śmieszna sytuacja była, że grałem na PSP w Loco Roco i schylając się po kielonka mi wypadła z łapki, na stopę (z wysokości pół metra powiedzmy), otworzył się napęd, wypadła płytka umd i musiałem awaryjnie wyłączać konsole, nie chciała tak zaskoczyć, więc skończyło się na "dostaniu" do baterii i odłączeniu (jest na małym kabelku, a nie miałem pensety). Tu mała gwiazdka, bo mam wersję Street, żeby się dostać do baterii trzeba było zdjąć cały tylny panel, a trzeba robić to z wyczuciem by nic nie ukruszyć urwać, a jak wspomniałem schyliłem się po kielonka xd więc już byłem lekko w stanie. Niemniej nic się nie stało, kabli nie urwałem, konsolka działa, ale lekko zagotowany byłem hehe.
Zeo Ranger Mode! Gold!

ODPOWIEDZ