Paski na folii, raz są raz nie ma

ODPOWIEDZ
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Paski na folii, raz są raz nie ma

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-07, 07:43

Witam formuwiczów, mam pytanie - otóż zastanawia mnie jedna rzecz. Posłużę się tu przykładem Gamecube'a - otóż przeglądając gry na zagranicznych portalach aukcyjnych zauważyłem pewną rzecz. Otóż patrząc na te nowe gry w folii niektóre z nich mają pasek nintendo na folii a niektóre nie.

Od czego to zależy?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Paski na folii, raz są raz nie ma

Post autor: Axi0maT » 2022-09-13, 15:26

Moze sprawdz kto jest wydawca? Moze nie kazda gra byla wydawana przez Nintendo. Ale moze tez byc tak ze na jakies repacki trafiles. Ja sam bylem zaskoczony jak sie dowiedzialem ze np Atari do swoich konsol sprzedawalo gry w normalnych pudlach bez foliowania... a sprzedawcy sami je sprzedawali - dlatego dla tych konsol z dystansem nalezy podchodzic do informacji na aukcjach ze gra nowa i zafoliowana.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Paski na folii, raz są raz nie ma

Post autor: Tomek Walancik » 2022-09-13, 15:31

Aaaa Dobra, czyli jak gra nie została wydana przez nintendo to pasku nie ma? Ja myślałem że każda gra powinna mieć, nie myslalem ze gra musi być wydana przez n bo takie eternall darkness na gamecube ma pasek ale do teraz myślałem że to nie jest gra wydana przez nintendo (bo w końcu to niespodziewane połączenie, nintendo + horror) ale teraz się skapnalem że byłem w błędzie.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Paski na folii, raz są raz nie ma

Post autor: Axi0maT » 2022-09-13, 15:33

Ja nie wiem jak do konca jest z grami na gamecube. Zasugerowalem tylko zeby sprawdzic kto jest wydawca w konkretnych przypadkach. To moze byc rozwiazanie ale wcale nie musi.

ODPOWIEDZ