[Nikczemny] - skromne początki

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: frabi » 2014-03-22, 19:24

U mnie niestety tylko bardziej konsolowa wersja 3DO, którą chyba też masz - z płytą wkładaną od góry. Nie ma w niej nic szczególnego zewnętrznie, ot zwykła konsola.
Flighstick jak się domyślam analogowy ? To chyba zabawka zbyt wrażliwa do wysyłania, ale kto wie, może kiedyś gdzieś wpadnie własny :). Na razie muszę w końcu przetestować Flightstika do PSX bo leży nawet nie podłączony nigdy.

W Dragon's Liar to jeśli dobrze pamiętam macki były na pierwszym ekranie, więc doszedłem jeden dalej, ale z solucją ;). Może kiedyś ludzi to kręciło żeby zobaczyć kolejne pięknie narysowane scenki ale dzisiaj nie ma to sensu.
Na CD-I pilot to chyba był dedykowany to wersji sprzedawanej raczej jako urządzenie multimedialne niż konsola. Do wersji w konsolowej obudowie, dodawali już normalnego pada. Ale dla DL to bez znaczenia, nawet jakby pad od PS4 dało się podłączyć to nadal grać się w to nie da ;)
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: PapaHerbal » 2014-03-22, 19:46

Dragon's Liar pamiętam jeszcze z wersji PC-towej, gdzie trzeba było wklepać odpowiednią sekwencję klawiszy w danym momencie aby gra toczyła się dalej (czyt. można było obejrzeć kolejne animowane scenki). Nie tak dawno kupiłem też wersję na GC ale jeszcze jej nie odpalałem więc nic Wam na ten temat nie mogę powiedzieć.
Obrazek

Yami Chikayoshi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2014-01-12, 01:10

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: Yami Chikayoshi » 2014-03-23, 02:24

Jest i wspaniały Corpse Killer :grin: Polecam zainteresowanie się tym: http://en.wikipedia.org/wiki/Plumbers_Don't_Wear_Ties
Recenzja AVGN: https://www.youtube.com/watch?v=DyaF_gCKWsI
"Gra" jest raczej rarytasem, co pokazuje na przykład cena tego zestawu: http://www.ebay.pl/itm/Plumbers-Dont-We ... 304&_uhb=1

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: Forte » 2014-06-02, 09:17

Niezła kolekcyjka. Najbardziej podoba mi się chyba półka od DC. Tak bardzo obfita :D
Sega!

mattek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 216
Rejestracja: 2013-04-25, 15:06
Lokalizacja: Mysłowice

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: mattek » 2014-06-02, 18:45

Faktycznie, podobnie jak powiedział Forte, półka z Makaronem bardzo, bardzo obfita. Nie wiem czemu, ale europejskie BOXy mają to coś ;) Sam staram się zbierać co jakiś czas kolejne gierki na Dreama, jednak w porównaniu do Ciebie, u mnie się ślimaczy okropnie.

Całościowo, gites kolekcja i obyś trzymał tak dalej oraz co chwilę zaskakiwał nas kolejnymi aktualizacjami. Mam nadzieję, że żona Cię jednak nie wyrzuci ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: Bodzio » 2014-09-08, 22:08

Strasznie żałuję, że w przypadku PSXa zrezygnowano z long boxów i że żadne się w PALu nie pojawiły bo zawsze mi się te Saturnowe podobały. Twoja wrzuta robi wrażenie, ładnie Ci się tego nazbierało choć mały minus za brak jedynej gry dla której bym kupił chyba Saturna czyli Die Hard Arcade ;)

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: [Nikczemny] - skromne początki

Post autor: fixxxer1 » 2014-09-17, 19:28

Może czas zmienić tytuł "skromne początki" już nie bardzo pasuje :P

ODPOWIEDZ