[mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: Keitaro » 2013-02-02, 21:46

Kolekcja super :) Z pudełkami to jest dobry motyw, sam podobnie działałem kilka razy. Nie wiecie panowie gdzie złapać takie boxy do gier DS z regionu USA?

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: mingan » 2013-02-02, 22:17

Te z USA są inne niż te z Europy? Jeśli nie, to gdzieś widziałem czyste pudełka na gry do ds'a (chyba nawet na allegro widziałem, że są w Katowicach).

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: Velsu » 2013-02-02, 22:19

Sa inne, dlatego nie zbieram tego badziewia z EU. Rozejrze sie Keitaro i dam Ci znac jak cos znajde, gdzies widzialem takie boxy.

@mingan

Oddawaj Castlevanie...
Obrazek

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: stoodio » 2013-02-03, 08:26

Dla mnie te Castlevanie to totalnie nieporozumienie - swojego czasu marzyła mi się wersja 2D na Czarnulkę, a dostaliśmy te dziwadła. Co nie zmienia faktu, że zakup udany, obok pewnych ofert ciężko jest przejść obojętnie (choć osobiście staram się kupować tylko takie gry, w które grałem/mam zamiar zagrać).

Ile dałeś za BG Dark Alliance? Proponuję od razu zagrać w co-opie - gra wtedy dużo zyskuje.

Patent z pudełkami rzeczywiście dobry, będę miał oczy otwarte na podobne aukcje... ;)

PS kolejna PMka :p
Obrazek

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: mingan » 2013-02-03, 11:37

Ja także kupuję tylko gry które chce mieć w kolekcji, wszystkie inne sprzedaje dalej. Ale akurat tak się złożyło, że Castlevanie są na mojej liście (ale były na samym końcu bo uważam, że nie są w ogóle warte 60zł za sztukę).

Za baldura dałem 9zł + wysyłka, wygrałem na licytacji. Pudełko, płyta i instrukcja w bardzo dobrym stanie. Ale póki co w niego nie zagram, bo oprócz listy kupowania, mam też kolejność ogrywania (która stety/niestety składa się głównie z jRPG więc sporo wody upłynie zanim ją skończę).

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: mingan » 2013-02-06, 14:23

Kolejny mały up :)
Obrazek
Digital Devil saga 2 w folii kupiony od użytkownika kolo (jeszcze raz dziękuję za udaną transakcję). Do niego dokupiłem świetny soundtrack. Przy okazji, jako wielki fan tetrisa dokupiłem sobie wersję na ps2 i klasyk od twórców GTA czyli Canis Canem Edit. No i jeszcze przy okazji jakoś się przykręcił bomberman :)

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: stoodio » 2013-02-06, 17:18

Ten soundtrack wypasiony. A gdzie RG oraz Star Ocean (btw to są te tanie reedycje w gównianych pudełkach)? Ten SMT też z Saturna*?

Tak sobie przeglądam te zdjęcia i jedna gra mnie zaintrygowała - Kuri Kuri Mix. Fajne to to. Ile za to dać, żeby nie przepłacić :>

edit:
* - tak to jest, jak się człowiek skupi na obrazie... :P
Ostatnio zmieniony 2013-02-06, 17:27 przez stoodio, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: mingan » 2013-02-06, 17:23

Tamte gry będą w większym upie jak wszystko pozbieram do kupy. Te przyszły pocztą do mojego mieszkania :) (nie wiem czy doszła wiadomość na pw. To są takie same pudełka w jakich były sprzedawane np. Devil may cry. Czyli te które uważamy za te gorsze :P ).

Tak jak napisałem, SMT kupiłem od kolo z tego forum :)

Kuri kuri jest naprawdę fajną grą żeby sobie tak na lajcie pograć w 2 osoby. Ja dałem 1zł+ przesyłka i polecam Ci poczekać chwilę aż się trafi ktoś z licytacją. Ta gra nie cieszy się powodzeniem ze względu na dość infantylną oprawę graficzną :D Tak do 4-5 zł można brać.

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: [mingan] kolekcja którą kiedyś uprzątne

Post autor: mingan » 2013-06-07, 15:06

Jakaś troszkę większa aktualizacja bo dawno nic nie było :)

ODPOWIEDZ