[Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Yami Chikayoshi
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2014-01-12, 01:10

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Yami Chikayoshi » 2014-01-28, 21:19

Najdłuższe "niedługo" świata.

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2015-02-22, 20:16

Yami Chikayoshi pisze:Najdłuższe "niedługo" świata.
Buahaha :D NO faktycznie, ale nie jestem jednak jeszcze gotowy, jak bedzie kompletna kolekcja to wtedy to wrzuce bo nie chce mi sie za kazdym razem wyciagac i updatowac zdjec.
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2017-03-18, 13:55

Wiem ze minelo troche czasu, ale wlasnie zaktualizaowalem post o kolekcje DS i 3DS bo robilem sobie drobne porzadki, wiec byla okazja zeby pstryknac kilka fotek.
Obrazek

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Keitaro » 2017-03-18, 14:01

Akurat też zajrzałem na forum. Miło zobaczyć wszystkie RPGi z DSa w jednym miejscu. Epicko. Plus Lux Pain i Sola to Robo w kartonikach - nawet nie wiedziałem iż tak to wydano w USA.

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2017-03-18, 14:04

Ten FF3 należy do Blackiego ale juz ktorys rok probujemy sie ustawic po odbior XDDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: kolo » 2017-03-18, 16:31

Imponująca kolekcja, o większości z tych gier nawet nie słyszałem, ale widzę też sporo popularniejszych tytułów.
Z ciekawości spytam czy grałeś i co sądzisz o kilku grach na DSa.
1. Phantasy Star 0 - Grałeś i jeśli tak to co sądzisz o sterowaniu? Koncept prequela całego uniwersum wydaje mi się intrygujący, niestety z tego co wiem jest to action rpg jak cała reszta PSów z tego okresu (Online, Universe, Portable) i o ile na PSP jeszcze jako tako się gra, to nie bardzo wyobrażam sobie rozgrywki w tym stylu na DSie.
2. Suikoden Tierkreis (i w sumie 3 i 5 też) - warto w nie zainwestować do grania? Bardzo podobały mi się odsłony na PS1, ale nie bardzo miałem styczność z późniejszymi, a ceny (poza 4 i Tactics) trochę bolą, zwłaszcza że opinie o tym co Konami zrobiło z tą marką nie są zbyt pochlebne.
3. Devil Survivor Overclocked / 2 Record Braker - są w nowszych wersjach jakieś sensowne usprawnienia poza dodaniem nagrań rozmów?
4. Persona Q - czy zwykła edycja premierowa miała coś czego nie było w tej dużej z etui na konsolę? Bo w sumie jeszcze nie otwierałem, a jeśli warto to może gdzieś jeszcze dorwę.
5. Hatsune Miku Project Mirai DX kupowałeś niedługo po premierze czy masz jakieś inne źródła? Bo czekałem na jakąś promocję i się przejechałem, bo nowych już nie ma z pierwszej ręki. A może wiesz o jakiejś reedycji? Bo demko strasznie mi się spodobało, a nie uśmiecha mi się płacić 300zł odsprzedawcom / 200zł za cyfrówkę.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2017-03-20, 16:32

1. Nie grałem jeszcze w PS0 wlasnie dlatego ze to action rpg w 3D, co na NDS nie za bardzo wpada w sfere mojego gustu.
2. Sukoden 3 i 5 bardzo dobre gry, zdecydowanie warto, Tierkreis to sprawa umowna, niektorym sie podoba, innym nie wiec najlepiej chyba samemu sprawdzic bo jest troche inna niz poprzedniczki. No i pamietam ze dubbing mnie irytowal. A suikoden 4 to kupa :)
3. Gralem tylko na DS wiec nie wypowiem sie na temat nowszych wersji, ale podobno zostaly upsrawione, voice acting, jakies dodatkowe rzeczy wiec pewnie lepiej ograc nowsza. Chociaz widzialem ze wersja EU tej gry w pudelku to jakies chore ceny.
4. Nie, kupilem druga bo lepiej wyglada na półce, gdzie duze pudło lezy schowane :D
5. Kupowalem na premiere, na wersje NA nie mam chyba zrodla, ale widzialem wersje EU w promocji ostatnio tu --> http://www.ricedigital.co.uk/store/hats ... -remix-3ds
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: kolo » 2017-03-20, 21:29

3. Pytam bo nie jestem pewien której wersji jedynki szukać, kiedy robiłem duże zamówienie na VGP i kupowałem dwójkę na DS to jedynki już niestety się skończyły a do 3DSa dopiero się przymierzałem.
5. Rice ma absurdalne koszty wysyłki, pokazuje mi 20 funtów za tą jedną grę, nie wiem czy tam wrzucają cegły przy okazji czy co, ale wychodzi co najmniej dziko.
EDIT
Dobra, kupiłem już sobie jakąś używkę na ebayu, zbyt tanio nie było, ale zawsze jest.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Kaplitov » 2017-03-24, 01:16

kolo - Hatsune Miku ostatnio była w promocji na eShopie, sam wziąłem (choć wolałbym fizyczną kopię) bo kosztowała blisko 80 zł.
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: kolo » 2017-03-24, 13:30

Kwestia też tego że polski eShop nie ma swojej wersji poza konsolą, a ta leży w szafie bo korzystam z jej amerykańskiej siostry z kontem ustawionym na Kanadę, więc nawet nie wiem czy i kiedy są jakieś promocje z których mógłbym chcieć skorzystać.
Sega, Sega über alles
Obrazek

ODPOWIEDZ