[Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: BloodyClaw » 2013-01-24, 15:20

Trzy części Fatal Frame wywołują uczucie zazdrości w mym sercu, hehe. Jak będziesz chciał opylić wszystkie trzy za 50 zeta, daj znać :D
Obrazek

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Keitaro » 2013-01-24, 19:22

bono pisze:Jak ping wspomnial nowy wychodza i ciezko bedzie ci nadrobic straty patrz premiera ni no kuni czy tales of Xillia dlatego ja jrpgi staram sie w miare na biezaco grac bo zaleglosci nie da sie nadgonic :wink:
Z tym iż nie zawsze jest sens wszystkiego nadganiać i pokonywać każdą jedną grę w tym samym stylu. Element badawczo odkrywczy spada wtedy prawie do zera hehe. Czyli można wybrać te najciekawsze, najoryginalniejsze pozycje, albo po prostu te które trafiają w nasze preferencje.

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: bono » 2013-01-24, 19:25

Keitaro pisze:
bono pisze:Jak ping wspomnial nowy wychodza i ciezko bedzie ci nadrobic straty patrz premiera ni no kuni czy tales of Xillia dlatego ja jrpgi staram sie w miare na biezaco grac bo zaleglosci nie da sie nadgonic :wink:
Z tym iż nie zawsze jest sens wszystkiego nadganiać i pokonywać każdą jedną grę w tym samym stylu. Element badawczo odkrywczy spada wtedy prawie do zera hehe. Czyli można wybrać te najciekawsze, najoryginalniejsze pozycje, albo po prostu te które trafiają w nasze preferencje.
Z tym ze jrpgow wartcy zagrania jest masa na przestrzeniu tych lat i to co chocby ma velsu to jest granie na kilkanascie miesiecy a po drodze zawsze wyjda nowe dobre jrpgi

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Kwaśny » 2013-01-24, 23:39

Velsu pisze:@Keitaro
(...)

@Kwaśny

Tak, czemu pytasz?
Czysta ciekawość. Takiej gry, choćby nie wiem co, byś w życiu nie sprzedał/oddał - mogę się założyć ;) Ma zbyt ciekawą historię i wartość sentymentalną.
 Pokaż
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-01-25, 07:47

Ano, ma swoja historia, nawet kazda strona instrukcji pachnie dziecinstwem. Momenty gdy starzy wyszli na sylwestra a ja siedzialem przy FF 7, oni "wychodzimy" ja ze ok, za chwile wracaja ja pytam co juz? a tu 7 rano a ja bossa tluke lol.

Good times.
Obrazek

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: stoodio » 2013-01-25, 19:54

Świetne zbiory - plus za serię FF w wersji NTSC (szczególnie FFXII International - ograłeś w ogóle tę edycję?) oraz za same Black Labels PSXowych cześci. Sam ostatnio zakupiłem amerykańskiego FFX oraz Budokaia 3 (fajna okładka). Drugi plus za DQ JotCK - mój ulubiony jRPG na PS2. Ostatni plus za serię Souls oczywiscie - kolekcjonerskie wydania oraz platynki, gratuluję :)

PS Ten Star Ocean na PS2 taki dobry, jak piszą? Mam okazję tanio wyrwać :D
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-01-25, 20:27

Hah, nie gralem w Star Ocean na PS2 ale podobno BARDZO DOBRY. Wiec bierz, najwyzej bedzie na mnie :D

Dzieki za opinie. Dziwi mnie ze malo kto dostrzega tam prawdziwe perelki z PS2 jakimi sa 4 gry z serii .hack...drogie to jak cholera teraz a i podobno dlugie.

p.s. Dragon quest 8 nie przeszedlem...doszedlem jakos do polowy, potem sie zablokowalem, potem zaczalem grac w MMO...i minelo 5 lat. Zagram chyba od nowa bo ta gra jest poprostu niesamowita. Dobry start przed DQ 7 na 3DS (TO DOPIERO JEST JRPG!)
Obrazek

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: chrno » 2013-02-08, 11:33

Bardzo fajny zbiór RPGowej Japońskiej historii, czy mi się wydaje czy większość a może wszystkie limitki z PSP są zafoliowane? No i mam takie pytanie co zawiera ta edycja Lunar Silver Star Harmony? (jeśli można wiedzieć of course). :]

Yuri
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 60
Rejestracja: 2012-04-09, 20:54

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Yuri » 2013-02-08, 15:25

Grę, soundtrack(w normalnym pudełku, nie tekturka) i karty z postaciami z gry.

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-02-08, 16:03

chrno pisze:Bardzo fajny zbiór RPGowej Japońskiej historii, czy mi się wydaje czy większość a może wszystkie limitki z PSP są zafoliowane? No i mam takie pytanie co zawiera ta edycja Lunar Silver Star Harmony? (jeśli można wiedzieć of course). :]
Tak jak wyzej wspomniano soundtrack, gra i karty.

http://www.geeksetconline.com/pdshoppro ... ylepsp.jpg

Tak wiekszosc jest zafoliowana, nie ma sensu otwierac skoro narazie nie gram w to lub moge sobie na homebrew puscic i nie kastrowac limitki :P Tak w ogole jak widze gre w promocji w limitce to nie sposob przejsc obok czasami, albo jakies "wholesales" albo ktos wystawi za 40% ceny to jak nie wziac:)
Obrazek

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: chrno » 2013-02-08, 17:22

Niby nic szczególnego ale tak czy siak limitka fajna. Co do przecen limitek czy ogólnie tytułów które człowiek poszukuje to naturalna sprawa, wtedy nabytek smakuje podwójnie dobrze >: D . W każdym razie gratuluje naprawdę porządnej i przez ciebie samego szanowanej kolekcji :]

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-02-08, 18:22

Dzieki wielkie za mile slowa.

I tak to co tutaj pokazalem to nie wszystko...moja prawdziwa duma czyli kolekcja na DS zostanie niedlugo przeze mnie pokazana, musze tylko zlapac lepszy aparat i moze nawet pobawie sie sony vegas i zrobie jakis filmik z fajna muzyczka z jrpg:P
Obrazek

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Keitaro » 2013-02-08, 18:56

Szkoda iż ten Lunar nie jest aż tak dobry jak wygląda hehe. Trochę brakło budżetu co widać w dalszych lokacjach. Limitka w każdym bądź razie zacna no i legendarna muzyka Lunarowska jest.

Czekamy na tę DSową relację! ^_^

Kwaśny
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1222
Rejestracja: 2011-10-09, 13:08
Lokalizacja: BDG

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Kwaśny » 2013-02-14, 18:30

Kiedy kolejne fotki (szczególnie DS)? :)
 Pokaż
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Velsu] Treasure Room - Jrpg i nie tylko

Post autor: Velsu » 2013-02-15, 11:02

Niedlugo, jeszcze troche. Chce zeby doszly do mnie niektore gierki w celu uzupelnienia niektorych tytulow.

Zalatwilem juz sobie dobry aprat na szczescie, wiec te zdjecia beda w lepszej jakosci.
Obrazek

ODPOWIEDZ