[K'] K'-chan no Game Tengoku

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: mentor93 » 2016-06-17, 00:56

Kurczę, stary, masz wszystko na wszystkie konsole! :D Aż żal patrzeć, bo masz tyle tytułów, które sam bym chętnie u siebie ugościł.

Rule of Rose :O Nie chciałbyś tak tego sprzedać? :D
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: Melvin.FoX » 2016-06-17, 06:08

Czemu mówisz, że żal? Nie dość, że nasz krajan, kolekcjoner, retroagers to jeszcze pasjonat, który zbierał to wszystko latami. Ja tam jestem zadowolony, że w naszym kraju retro kolekcjonerzy również istnieją i mają się całkiem dobrze.
@mentor93 jeżeli zaczniesz usilnie zbierać i będziesz wydawał każdą wolna złotówkę to wierzę, że za parę lat dojdziesz do podobnego poziomu. Z tym, że do tego trzeba wyrzeczeń i sumienności.
xo - that was for the players

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: mentor93 » 2016-06-17, 10:59

@Melvin.Fox: Eee, przecież napisałem, czemu aż żal mi patrzeć na tę kolekcję... Powtórzę się, ale jeszcze raz powiem - dlatego, że ja sam takiej nie mam :P
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: Melvin.FoX » 2016-06-17, 15:51

@mentor93 interpretuję co widzę. Jeżeli ktoś pisze, że jest mu kogoś/czegoś żal to nie budzi to pozytywnych skojarzeń. W Tobie ta kolekcja chyba raczej budzi zazdrość a nie żal? [emoji39]
Dodałem też, że nie ma czego zazdrościć jedyne co trzeba to kroki wymienione powyżej [emoji18] sam też nie pochwalę się takim dorobkiem ale i tak jestem dumny z mojej kolekcji i patrząc na takie zdjęcia nie czuję zazdrości a ciekawość co bym z tego jeszcze chciał wyszarpnąć [emoji854]
xo - that was for the players

przemorg
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 297
Rejestracja: 2015-03-01, 16:16
Lokalizacja: Poznan*

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: przemorg » 2016-06-19, 09:18

GRUBA kolekcja, a z tego co kojarze, to sam kupiłem od Kolegi kilka fantów :) .

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [K'] K'-chan no Game Tengoku

Post autor: K_slash » 2016-07-25, 09:37

Update zrobiłem, bo chciałem zarchiwizować to co mam przy przenoszeniu na nową jaskinię do grania. Zawsze fajnie przejrzeć takie fotki bo można łatwo zobaczyć czego brakuje i by się jeszcze przydało w kolekcji : ) Ja osobiście bardzo lubię przeglądać takie zestawienia od innych kolekcjonerów/graczy. Widzi się jakiś zapomniany tytuł i od razu mamy pomysł w co zaraz zagramy :D

ODPOWIEDZ