[fakk3] - Kolekcja

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

[fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-11, 20:36

Kolekcja rozrasta się z każdym tygodniem. Zbieram głównie gry na PC i w mniejszym stopniu na ps1, snesa, famicoma, n64, gameboya i inne. W mojej kolekcji prócz gier i konsol znajduje się także pokaźna liczba magazynów o tematyce gier. Moimi ulubionymi gatunkami gier są FPSy, cRPG i strategie. W nowe gry prawie kompletnie nie gram, bo nie stanowią dla mnie rozrywki jakie serwowały tytuły z lat 90. Tylko czasami kupuje naprawdę solidne nowe tytuły, które są kontynuacjami klasyków lub stylistyką nawiązują do przeszłości. Nie jestem zwolennikiem wydań cyfrowych, bo przez to gry stają się tylko nienamacalnym strumieniem danych. Spodziewajcie się częstych aktualizacji tematu. Dla lepszego klimatu w trakcie przeglądania mojego zbioru polecam kawałek Helicalin - Space Dope, który przynajmniej mi przywołuje w myślach stare dobre czasy. Pod linkiem tytuły, które aktualnie poszukuję.

Kolekcja Final Fantasy na PC i PSX.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja serii Thief na PC.
Jedna z moich ulubionych serii gier studia Looking Glass.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja gier na SNES.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja gier na Nintendo 64.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Resident Evil.
Jedna z moich ulubionych serii. Ostatnie części to kaszanka, ale jako fan łyknę wszystko. Brakuje mi jeszcze Resident Evil Zero, ale to zakup na przyszłość ;)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane gry na PSX.
Mam jeszcze sporo innych, ale to innym razem ;)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Might & Magic
Brakuje mi jeszcze premierowych wydań kronik (pojedynczych lub antologii)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Diablo

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Silent Hill
Pierwsze polskie wydania w dużych boxach, wersja na psx, amerykańskie wydanie the room, SH 3 w folii, SH 2 wydanie UK i homecoming.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Seria Unreal, Quake i System Shock 2.
Na samej górze amerykańskie wydanie Unreal z pudełkiem typu "okienko". Mam jeszcze Totally Unreal w dużym boxie zafoliowany, ale zapomniałem o nim robiąc zdjęcia.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane FPSy
Dodatek Master Levels for Doom, Polskie premierowe wydanie Descent 3 i Forsaken. Niżej Amerykańskie wydanie Deus Ex z metaliczną okładka w folii. Jeszcze niżej zafoliowany Blood Group (Blood 2 + Dodatek).

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane strategie
Dune2000 i edycja kolekcjonerska Emperor: Battle for Dune, Oba polskie wydania Dungeon Keeper i dwie części Z od Bitmap Brothers (jedna zafoliowana).

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Settlers
Pierwsze polskie wydanie Settlers 3 z koszulką, Złota Edycja 3 i 4. Mam jeszcze samą 4, ale umknęła mi przy robieniu zdjęć.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane przygodówki
Phantasmagoria 2, Harvester i Blade Runner od IPS. Niżej Black Dahlia i Wehikuł Czasu.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Tomb Raider
Premierowe Wydania Polskie 3 i 4 oraz premierowe wydania brytyjskie 1-5. Dodatkowo polskie wydania Legend, edycja Ultimate, Angel of Darkness i kolekcjonerska wersja Anniversary. Z boku wersje na psx 1-5.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane cRPG
Gry od Bethesdy. Premierowe wydanie Morrowinda, Bloodmoona (brakuje mi jeszcze Tribunal...) oraz edycja kolekcjonerska serii Morrowind, Premierowy Daggerfall, Antologia i Oblivion. Mam jeszcze Goty Obliviona, ale pominąłem go. Dodatkowo The Ultimate Wizardry Archives i polska premierówka 8. Zafoliowany Demise oraz zafoliowana kolekcja Ultimy od części 0 do 8.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane strategie
Pierwsze polskie wydanie Starcrafta (brakuje mi jeszcze Brood War), Dark Colony, Warhammer: Shadow of the Horned Rat od IPS. Pierwsze brytyjskie wydanie Warcraft 2 oraz rodzynek pierwsze polskie wydanie UFO: Enemy Unknown w dużym boxie na dyskietkach od IPS.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Inne, które akurat miałem pod ręką.
Polskie premierowe wydania Reloaded, Die Hard Trilogy, The Thing i ciężki do zdobycia Heavy Metal F.A.K.K.2 w dużym boxie.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane mało znane cRPG
Zafoliowane premierowe wydanie Dink Smallwood oraz zafoliowany Silver od Infogrames. Dodatkowo pierwsze wydanie Dark Stone i Septerra Core.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Parę wybranych platformówek, które miałem pod ręką.
Pierwsze polskie wydanie Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files oraz 3 gry w ktorych maczał palce Éric Chahi - brytyjskie wydanie Heart of Darkness z okularami 3D, Another World: 20th Anniversary Edition i perełka - druga część Another World czyli Heart of the Alien, która została wydana tylko w USA i tylko na konsolę SegaCD.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja gier i przenośnych konsol firmy Nintendo
Full boxy Gameboy Pocket, Advance, DS Lite. Gameboy Color, dwa Gameboye Classic - jeden Made in Japan (szary), drugi Made in China (czarny). Gry w boxach - Wario Land 1, 2, Donkey Kong Land 2, Super Mario Bros Deluxe i Doom na Gameboy Advance. Do tego luzem Pokemony - Blue, Red, Yellow, Silver. Super Mario Land 1 i 2, Mole Mania, Donkey Kong, Donkey Kong Land 1 i 3, Wario Land 4 i 3 i 3 japońskie gry na gameboya z serii Kunio Kun.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Fallout
Na samej górze perełki - pierwsze angielskie wydania Fallout 1 i 2. Poniżej reedycje 1 i 2 w języku polskim (tzw.wydania biedronkowe - niewiele warte, ale ładnie wyglądają). Z boku premierowe polskie wydanie Fallout Tactics. Na dole Saga Fallout, Fallout Game of The Year, Fallout New Vegas Complete Edition i pierwsze dwa Fallouty z Extra klasyki po raz pierwszy przetłumaczone na język polski.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane cRPG część 2
Kolekcja gier cRPG, które trzeba znać. Na górze premierowe wydania Icewind Dale 1, Heart of Winter, Icewind Dale 2 i Planescape Torment. Niżej Złota Edycja Baldurs Gate 1 oraz Premierowe wydania Baldurs gate 2 i Tron Bhaala. Jeszcze z boku Złota Edycja Baldurs Gate 2. Na dole premierowe wydanie Throne of Darkness w dużym boxie z soundtrackiem i bandamką, premierowe wydanie Arcanum i wydanie kolekcjonerskie Arcanum. Na końcu Świątynia Pierwotnego Zła.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane cRPG część 3
Premierowe wydanie Gothic 2, 3 i Zmierzch Bogów, Risen i Risen 2. Gothic 1 w dużym Boxie reedycja, Arcania Złota Edycja, Noc Kruka premierowa, Gothic Universe. Dodatkowo seria Dungeon Siege od 1 do 3 premierowe wydania, Dark Souls Edycja Specjalna, premierowe wydanie Lionheart, Two Worlds Velvet Edition i Standard. Seria Sacred od 1 do 2 z dodatkami premierowe, Antologia Divinity i Beyond. Na dole premierowy Titan Quest z dodatkiem. Na samej górze perełka premierowy Arx Fatalis - bardzo dobry klimatyczny cRPG, trochę niedoceniony moim zdaniem.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Wybrane FPSy część 2
Od góry premierowe angielskie wydanie Aliens vs Predator, polskie wydanie Requiem: Avenging Angel w folii, perełka pierwsze amerykańskie wydanie System Shock 2 z lakierowanym odblaskowym frontem boxa i ornamentacją twarzy Shodan (nie widać tego niestety na zdjęciu), amerykański zafoliowany dodatek Cryptic Passage do Blood. Niżej angielskie premierowe wydanie Sin, zafoliowany Doom 2 z serii replay, mało znany i zapomniany Klingon Honor Guard na silniku Unreal oraz zafoliowane polskie wydanie Totally Unreal. Na dole premierowy Kiss Psycho Circus (zawiera dyskietkę 1,44 z patchem od Take2), polskie wydanie System Shock 1 w wersji enhanced od IPS i polskie wydanie Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II z dodatkiem Star Wars Jedi Knight: Mysteries of the Sith.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne wybrane tytuły
Polskie premierowe wydanie świetnej gry Omikron z muzyką Davida Bowiego, premierowe angielskie wydanie gry Outcast, zafoliowane polskie wydanie kultowej w niektórych kręgach Original War. Niżej The X-Files: Unrestricted Access od IPS, polskie premierowe wydanie Evil Island oraz Polanie 2 w duzym premierowym boxie. Na dole zafoliowany Giants: Obywatel Kabuto oraz polskie wydanie rtsa Total Annihilation: Kingdoms.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne zakręcone tytuły
Tytuły od Shiny Entertainment - polskie wydanie Sacrifice oraz MDK 2. Dodatkowo polskie premierowe wydanie Worms Armageddon i na końcu dosyć obskurny tytuł - Wyścig Wykrętów, premierowe wydanie od Manty. Gra była dobrze oceniana przez pisma i miała ciekawą oprawę graficzną, ale została szybko zapomniana.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja CD-Action cały rocznik 96.
Skompletowany pierwszy rocznik Cd-Action od 1 numeru.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły
Od góry pierwsze angielskie wydanie Crusader: No Remorse oraz pierwsze wydanie The Settlers 1 na dyskietkach. Niżej polskie wydanie Pool of Radiance, rzadkie polskie wydanie Command & Conqueror; Renegade w dużym boxie oraz premierowe polskie wydanie Colin Mcrae Rally 2.0.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Pegasus
Dwa Pegasusy IQ502. Ten na górze fabrycznie nowy, a ten niżej używany z czasów postkomunijnych. Dodatkowo pistolet i mnóstwo kartów w tym oryginalne famicomy.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły
Od góry z lewej zapomniany koreański crpg Icarus w premierowym polskim wydaniu, polskie wydanie Ultimy IX oraz Dungeon Siege w dużym boxie. Niżej kolekcjonerski zestaw The Settlers i Age of Empires. Na dole polskie wydania Neverwinter nights z dodatkami, Two Worlds Royal Edition z kartami, Spellforce Złota Edycja w folii i Saga Gniew Wikingów.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły
Od góry 3 amerykańskie wydania gier. Od lewej Heretic: Shadow of the Serpent Riders w folii, Blood oraz Ultimate Doom. Niżej polskie wydania GTA 3, Złota Edycja Soldier of Fortune 2 oraz Max Payne. Na samym dole zafoliowany Jagged Alliance 2 i rzadki do zdobycia Gorky 17.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły

Od góry z lewej polskie zafoliowane wydanie gry Abomination: The Nemesis Project, polski zafoliowany Alien Trilogy i pierwsze wydanie The Lost Vikings na PC. Niżej zafoliowane polskie wydanie Codename: Outbreak twórców STALKERA, a obok nie otwierany The Settlers II Gold w wersji amerykańskiej w ciekawym boxie i na końcu amerykańskie wydanie Hexena II.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja PSX Część 2

Od góry Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, Quake 2, Diablo, Blood Omen: Legacy of Kain, Z

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Skompletowana seria Dungeon Keeper w polskich premierowych wydaniach
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły na PC

Od góry z lewej jedyna niemiecka gra jaką posiadam czyli "Die Siedler: Hiebe für Diebe!" Można ją było ściągnąć za darmo z internetu lub była dołączana do pism jako "The Settlers: Smack a Thief!". Wydana w wersji pudełkowej tylko w Niemczech. Dalej polskie wydanie Brood War - dodatku do Starcrafta oraz kultowe pierwsze wydanie System Shock na 9 3,5 calowych dyskietkach. Niżej świetna przygodówka Sanitarium oraz kompilacja Might and Magic Millenium Edition zawierająca 4 części serii od 4 do 6. Na końcu pierwsze amerykańskie wydanie Heroes of Might and Magic: A Strategic Quest.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Aktualna kolekcja gier z serii Kunio Kun na Famicoma.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Heavy Metal

Premierowe polskie wydanie Heavy Metal F.A.K.K.2 w dużym boxie, a niżej polskie wydania filmów Heavy Metal 2000 na DVD plus reedycja Heavy Metal F.A.K.K.2.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

2 Symulatory

Polskie wydania Wing Commander i X-Wing vs. TIE Fighter z dodatkiem Balance of Power

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Zaktualizowana kolekcja Worms w dużych boxach

Na samej górze pierwsze wydanie Worms z 1995 roku, a niżej polskie perełki w postaci Worms Armageddon i Worms World Party.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Zaktualizowana kolekcja Neverhood

Pierwsze amerykańskie wydanie w dużym boxie oraz wydanie OEM z certyfikatem Microsoftu. Dodatkowo dwa tytuły na PSX: Klaymen Klaymen czyli Neverhood wydany na tą konsolę tylko w Japonii oraz Skullmonkeys, czyli kontynuacja Neverhooda w formie platformówki.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

3 tytuły ze świata Gwiezdnych Wojen

Zafoliowane pierwsze polskie wydania Jedi Knight II: Jedi Outcast, Jedi Academy oraz Knights of the Old Republic

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Seria Dark Colony i polski Tridonis

Na dole pierwsze angielskie wydanie Dark Colony z dodatkiem Council Wars. Na górze polskie wydanie Dark Colony oraz zafoliowana bardzo mało znana polska strategia czasu rzeczywistego Tridonis w premierowym wydaniu specjalnym (bardzo podobna pod wieloma względami do Dark Colony).

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły na PC

Polskie wydania Serious Sam 1 i 2 oraz poniżej polskie wydanie Fighting Force, Get Medieval oraz Dreams to Reality.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

FPS'y

Od góry angielska premierówka Shadow Warrior, a obok polskie wydanie Cyber Mage od IPSu. Na dole parę fajnych mało znanych shooterów. Wydanie amerykanskie Chasm:The Rift i Powerslave (znane w europie jako Exhumed). Na końcu polskie wydanie gry Tenka. Na samym dole angielskie premierówki Hexena, Blooda oraz Terminator Future Shock z sequelem SkyNET.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły na PC

Polskie wydanie Dungeon Master, Virtua Cop 2 od Marksoft, NOXa, Darkstone (folia), Lands of Lore (folia) od IPS, angielskie Rocky Horror Show, amerykański Aliens: Comic Book w folii, oraz polskie wydanie Prisoner of Ice.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Blood

Amerykańskie wydanie Blood, dodatek Cryptic Passages, dodatek Plasma Pak. Niżej europejskie wydanie Blood i zafoliowana edycja The Blood Group (Blood 2 + Nightmares Levels).

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Kolekcja Kunio-Kun

Wszystkie 11 gier z serii Kunio-Kun jakie wyszły na konsolę Famicom.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły na PC

Polskie wydanie Hokus Pokus Różowa Pantera, Ace Ventura, amerykańska nówka Oddworld Abe's Exodus. Niżej amerykański Jagged Alliance 1 w folii, polskie wydanie generacji Half Life z kubkiem, polskie wydanie gry Pył w dużym boxie. Jeszcze niżej amerykańskie wydanie Alice Mcgee z drugą wersją okładki, polskie wydanie gry Tzar: Ciężar Korony i na końcu amerykańskie bardzo praktyczne wydanie wszystkich staro szkolnych gier z serii M&M od części 1 do 5.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różne tytuły na PC

Od góry polskie wydanie Medal of Honor, amerykański Claw czyli "Kapitan Pazur", a obok polskie wydanie Croc 2. Niżej europejskie wydanie gry Exhumed, która w Ameryce nazywała się Powerslave i nawiązywała tytułem do albumu Iron Maiden. Na prawo polskie wydanie Resident Evil, Total Annihilation, Shogo z polskim dubbingiem. Na samym dole pierwsze wydanie Lwa Leona z plakatem, Gruntz, edycja specjalna Realms of the Haunting i polskie wydanie X-Files: The Game.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Famiklony

Moje dwa Pegasusy IQ-502 można zobaczyć na zdjęciach powyżej. Natomiast tutaj pozostałe klony:

Micro Genius IQ-501 Fabrycznie nowy

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Micro Genius IQ-1000 Fabrycznie nowy

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Micro Genius Super King II

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Family Computer (Fenix)

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Batman

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Mortal Kombat 3

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Terminator 2 Ending Man Fabrycznie Nowy

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Ostatnio zmieniony 2019-10-07, 11:51 przez fakk3, łącznie zmieniany 61 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Bodzio » 2014-03-11, 21:30

Kolekcja FF robi wrażenie. Same premierowe wydania widzę. Liczę na częste aktualizacje w temacie :)

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: PapaHerbal » 2014-03-11, 22:39

Same premierowe i same pierwszorzędne! :)
Obrazek

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: K_slash » 2014-03-14, 23:13

Zestaw SNESowy i N64 mega konkretny :) Absolutnie każda gra totalnie interesująca i grywalna. Gratsy i czekam na więcej !

Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-15, 14:40

Dodałem parę nowych rzeczy. W wolnej chwili dodam kolejne.
Obrazek

Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-16, 14:20

Kolejna aktualizacja. Silent Hill i Diablo.
Obrazek

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Manifesto » 2014-03-16, 15:54

Bardzo podoba mi się kolekcja Silent Hill i Final Fantasy (choć brakuje tutaj najlepszego imo FF ever czyli Tacticsa). Z gier na PSX (bo tylko takie mnie póki co interesują) zazdroszczę przede wszystkim Castlevanii - rodzynka którego szukam od dłuższego czasu. Świetne gry - gratuluję.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Storms » 2014-03-16, 20:35

Nieźle. Patrząc na kolekcje N64, przypomniało mi się że muszę sobie zorganizować odbudowę własnej kolekcji. Między innymi Turoki :)

Rubcil
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 61
Rejestracja: 2013-11-18, 03:12

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Rubcil » 2014-03-17, 12:22

Hej,w Might & Magic brakuje Ci jeszcze Heroes I :P

Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-17, 15:11

Rubcil pisze:Hej,w Might & Magic brakuje Ci jeszcze Heroes I :P
Był dodany do wydania Heroes IV:) Niestety nie było premierowego wydania 1 w Polsce. Jedynie wyszedł w kolekcji za grosik Mirage, ale to nie to samo.
Obrazek

Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-19, 15:08

Kolejna duża aktualizacja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Natavian
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 240
Rejestracja: 2012-12-22, 23:43

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Natavian » 2014-03-20, 13:55

Widzę sporo konkretów, szczególnie zwróciłem uwagę na komplet System Shocka i Deus Exa :) Duży plus również za dwie gry z serii The Lost Vikings w PALu. Poza tym Indiana Jones, Alien 3 i Mortale są zawsze mile widziane w każdej kolekcji. No i oczywiście banały "must have" jak Castlevania IV, Donkey Kongi i Turoki. Cieszę się, że kolekcja PC jest konkretna :D

Awatar użytkownika
fakk3
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 205
Rejestracja: 2013-02-02, 16:34

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: fakk3 » 2014-03-20, 17:05

Natavian pisze:Widzę sporo konkretów, szczególnie zwróciłem uwagę na komplet System Shocka i Deus Exa :) Duży plus również za dwie gry z serii The Lost Vikings w PALu. Poza tym Indiana Jones, Alien 3 i Mortale są zawsze mile widziane w każdej kolekcji. No i oczywiście banały "must have" jak Castlevania IV, Donkey Kongi i Turoki. Cieszę się, że kolekcja PC jest konkretna :D
Dzięki. System Shocka uwielbiam. Za jakiś czas przyleci do mnie ze stanów amerykańskie wydanie. Natomiast Deus Exa można kupić w USA z wysyłką za 100zł i to nowego. Z tego The Lost Vikings 2 jestem zadowolony, bo to w zasadzie taka wersja 2 jaka powinna być i do tego zrobiona przez Blizzard (nie ta kaszanka na PC i PSX). Swoją drogą na Vikingów zarobilem sprzedając itemy w Diablo 3 :P Turoki kupiłem za niewielkie pieniądze na allegro, bo aukcja kończyła się koło 4 rano i chyba nikomu się nie chciało wstawać :P
Obrazek

Rubcil
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 61
Rejestracja: 2013-11-18, 03:12

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Rubcil » 2014-03-21, 20:00

Za Settlersy pierwszą część oddam nerkę! :D

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: [fakk3] - Kolekcja

Post autor: Manifesto » 2014-03-22, 13:22

Od kiedy Lost Vikings 2 na PSX to "kaszana"? Dla mnie ta wersja jest znacznie lepsza od wersji ze Snesa. Bardziej dopracowana, lepsza audiowizualnie i dająca więcej czystego "funu".

ODPOWIEDZ